Nakup novega cestnega kolesa

Domov > Forum > Nakup novega cestnega kolesa

Nakup novega cestnega kolesa

SORTIRAJ PO:
bruhnmici 15.10.2020 15:05

@Trafi

evo pa lahko z ponosom in zadovoljstvom povem da sem novi lastnik Scott Addict disc.

Prišlo je malo do spremembe in dobre ponudbe enega od trgovcev tako da sem namesto 20 postal lastnik 10! se pravi komplet oprema ultegra. Bila je tako majhna razlika v ceni nakoncu da sem enostavno moral vzet :D

Glede okvirja vzel sem M in ni mi žal zaenkrat. Danes opravil prvo furo nekaj čez 50km in sem se počutil dosti boljše na kolesu kot na starem. Si pa morem vzeti čas in si naredit nastavitve da bo še boljše saj sedaj ni bilo časa še za to. Nameravam pa še kmalu it na bike fitting tako da ja.

Hvala vsem za nasvete res sem zadovoljen z izbiro. 

pa srečno nabiranje kilometrov vsem.

Super! Nadaljevanka "Cvetje v jeseni" s srečnim koncem. ;-)

Varne in uživaške kilometre z novo mašino.

Lp

Trafi 17.10.2020 17:54
@bruhnmici

@Trafi

evo pa lahko z ponosom in zadovoljstvom povem da sem novi lastnik Scott Addict disc.

Prišlo je malo do spremembe in dobre ponudbe enega od trgovcev tako da sem namesto 20 postal lastnik 10! se pravi komplet oprema ultegra. Bila je tako majhna razlika v ceni nakoncu da sem enostavno moral vzet :D

Glede okvirja vzel sem M in ni mi žal zaenkrat. Danes opravil prvo furo nekaj čez 50km in sem se počutil dosti boljše na kolesu kot na starem. Si pa morem vzeti čas in si naredit nastavitve da bo še boljše saj sedaj ni bilo časa še za to. Nameravam pa še kmalu it na bike fitting tako da ja.

Hvala vsem za nasvete res sem zadovoljen z izbiro. 

pa srečno nabiranje kilometrov vsem.

Super! Nadaljevanka "Cvetje v jeseni" s srečnim koncem. ;-)

Varne in uživaške kilometre z novo mašino.

Lp

Hvala ti. zaenkrat več kot zadovoljen. razen z vremenom ne :S
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI