Bib shorts

Domov > Forum > Bib shorts

Bib shorts

SORTIRAJ PO:
Zudo93 06.11.2020 08:36

 Zdravo, zanima me kakšne kratke hlače kaj priporočate tam do max 150km na furo. do sedaj sem vozil neke noname firme in tam do 50-60km je blo vse ok kar pa je bilo več pa ni bilo udobno 😀 nagledal sem si craft essence s C3 vložkom (baje da je kul), me pa zanima kaj še obstaja kaj v tem rangu? Budget je pa do max 70€

Hvala in Lp

jl0417 06.11.2020 11:56

A2U in extremevital nosijo največje znamke (northwave, castelli ...) in znajo imeti tudi popuste. Jst sem poleti kupil Northwave hlače z naramnicami za cca 45-49€ znižane za ene 25%, če se prov spomnim.

Predvsem za udobje priporočam nakup hlač z naramnicam, da te elastike ne bode tja v pas/trebuh - je pravi gamechanger.


Zudo93 06.11.2020 19:34
To itak nosim samo z naramnicam :D bolj me zanimajo kateri modeli teh znamk so dobri za več kot 3 urce oz za 100km
fuego 09.11.2020 07:16
@jl0417

A2U in extremevital nosijo največje znamke (northwave, castelli ...) in znajo imeti tudi popuste. Jst sem poleti kupil Northwave hlače z naramnicami za cca 45-49€ znižane za ene 25%, če se prov spomnim.

Predvsem za udobje priporočam nakup hlač z naramnicam, da te elastike ne bode tja v pas/trebuh - je pravi gamechanger.



Bib shorts =kratke hlače z naramnicami
np_pogi 16.11.2020 21:53

Kako je pa kaj s številkami? Sedaj, ko se lahko kupuje samo preko spleta mogoče podatek o tem, da je kakšna firma "večja" ali "manjša" pride kar prav, da se človek ne nategne. Sem bil pred nakupom Castelli Entrate v L velikosti pa sem potem na neki tabeli videl, da bi sodil celo v XXL. Na to cifro seveda ne bi niti pomislil in bi se lepo nategnil. 

Ali Žolna mogoče še obstaja? Sem nekoč imel ene njene hlače in bil z njimi kar zadovoljen.

Hvala za odgovore 👍

fuego 17.11.2020 15:54
@np_pogi

Kako je pa kaj s številkami? Sedaj, ko se lahko kupuje samo preko spleta mogoče podatek o tem, da je kakšna firma "večja" ali "manjša" pride kar prav, da se človek ne nategne. Sem bil pred nakupom Castelli Entrate v L velikosti pa sem potem na neki tabeli videl, da bi sodil celo v XXL. Na to cifro seveda ne bi niti pomislil in bi se lepo nategnil. 

Ali Žolna mogoče še obstaja? Sem nekoč imel ene njene hlače in bil z njimi kar zadovoljen.

Hvala za odgovore 👍


Hlače morajo biti pritisnjene... ne zdaj da te tiščijo ampak toliko da te ne stiska okoli beder da se podloga ne premika. Imam Castelli zimske XL pa sem si letne kupil raje L. Tudi Northwave imam L. Sportful xsem si kupil pred leti XL pa so mi malce prevelike. Ne se ozirat na tabele. Treba je probat. Sem pred leti tudi gledal tabelo za SIDI čevlje pa sem si naročil 47, ki so mi bili občutno preveliki, kajti rabil sem 45.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI