Ultegra di2 in Garmin Edge 530/83'

Domov > Forum > Ultegra di2 in Garmin Edge 530/83'

Ultegra di2 in Garmin Edge 530/83'

SORTIRAJ PO:
aljo00 29.11.2020 13:41

 HI vsem


Zanima me, ce brez kaksnih dodatkov lahko tole povezem in da na Garminu spremljam v kateri prestavi imam ?



Primoz75 29.11.2020 17:14

seveda

Primoz75 29.11.2020 17:16


ElTorro 29.11.2020 23:38

Kot pove že na začetku videa - ne moreš brez dodatkov. Potrebuješ D-Fly brezžično enoto za Di2.


Malo pobrskaj po spletu... jaz sem 2 leti nazaj, ko sem nabavil Di2, razmišljal o tem... pa je bilo takrat na forumih za prebrati, da zadeva ful žre baterijo, tudi če je bicikl parkiran v garaži, in če nisi pozoren, se ti kaj lahko zgodi da je nepričakovano prazna ko je čas za turo.


Morda so v tem času to pomanjkljivost odpravili... 

aljo00 30.11.2020 10:36

Sem mislil, da so to ze nekako integrirali v di2...saj bi bilo cisto enostavno, samo bluetooth ali ant+ 

Z dodatki pa vemo kako je....skoda...


hvala vsem za odgovore



@ElTorro

Kot pove že na začetku videa - ne moreš brez dodatkov. Potrebuješ D-Fly brezžično enoto za Di2.


Malo pobrskaj po spletu... jaz sem 2 leti nazaj, ko sem nabavil Di2, razmišljal o tem... pa je bilo takrat na forumih za prebrati, da zadeva ful žre baterijo, tudi če je bicikl parkiran v garaži, in če nisi pozoren, se ti kaj lahko zgodi da je nepričakovano prazna ko je čas za turo.


Morda so v tem času to pomanjkljivost odpravili... 



ElTorro 30.11.2020 10:48

Zakaj bi integrirali, če lahko drago prodajajo.... 

SODROVC 30.11.2020 11:23

@ElTorro

Kot pove že na začetku videa - ne moreš brez dodatkov. Potrebuješ D-Fly brezžično enoto za Di2.


Malo pobrskaj po spletu... jaz sem 2 leti nazaj, ko sem nabavil Di2, razmišljal o tem... pa je bilo takrat na forumih za prebrati, da zadeva ful žre baterijo, tudi če je bicikl parkiran v garaži, in če nisi pozoren, se ti kaj lahko zgodi da je nepričakovano prazna ko je čas za turo.


Morda so v tem času to pomanjkljivost odpravili... 

Pred časom sem bral blog enega tekmovalca na TCR. Se mu je fajn zdelo, da je bil vedno na tekočem glede prenosov itd. Pa še Varia radar... in ko mu Edge 810 ni več deloval in ko so se mu izpraznile baterije na menjalnikih Di2, je imel celo štalo. Baterije niso bile predolgo polnjene, ker je vozil ponoči in ni imel kje polniti, pa jih potem menda ni mogel več obuditi v življenje (menda neka preventiva, če je ukradeno kolo?). Na servisu so menda stopili v kontakt z Garminom, pa vseeno ni bilo več moč nič narediti. Kupiti je moral komplet Ultegro grupo, da je lahko nadaljeval. 

Več navlake, več veselja, ko je vse OK. 

aljo00 30.11.2020 17:33

Pa kdo ima to v svojem kolesu, da lahko komentira iz prve roke (oz. kolesa) :) ?

nemelk 30.11.2020 18:32

Več njih... 

ElTorro 30.11.2020 19:10

Sam Di2 je vse bolj razširjen.... z D-Flyem ne poznam nikogar... morda že to nekaj pove

FMK 06.12.2020 14:26

D-Fly oz. wifi vmesnik. jaz imam WU111 v sedežni opori montiranega čeprav to odsvetujejo. dela brez težav. povezanega imam z garminom 820. ni opazno, da bi kaj več baterija trpela- ne na garminu še manj pa na DI2 ultegri ( r8070). najbolj se mi dopade možnost konfiguracije preko telefona in pa prikaz % napolnjanosti baterija di2.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI