Počitek in regeneracija

Domov > Forum > Počitek in regeneracija

Počitek in regeneracija

SORTIRAJ PO:
Katka23 19.02.2021 07:55
kamencek 19.02.2021 08:40

A?

Zajebavleš?

Ni mi znano, da bi psihotropne snovi kaj bolje vplivale na počitek in regeneracijo od spanja in sklede makaronov.

majkl_t 19.02.2021 10:27

Morda je pa tale prispevek zgolj reklama? 😂

kamencek 19.02.2021 13:14

No, četudi je, nekje mora to bedarijo prodati.

Ampak da nam te bučke prodaja za regeneracijo in počitek?!?

Lahko bi si izmislil/a kaj bolj verjetnega. Kaj vem, lajšanje težav, ki jih povzroča revma, vpliv na libido, morda pomoč pri liftingu leve veke, ...?

@Katka23, ti rečem, krepak spanec in bovla makaronov s parmezanom, kapljico tapravega, hladno stiskanega olivnega olja in za nameček še piščančji file, skrbno pripravljen na žaru, delajo čudeže!

Katka23 20.02.2021 08:02
@kamencek

A?

Zajebavleš?

Ni mi znano, da bi psihotropne snovi kaj bolje vplivale na počitek in regeneracijo od spanja in sklede makaronov.


Kamencek, sej glih to je fora tale nima THC-ja, ki je psihoaktiven, ampak več CBD-ja, ki ni psihoaktiven in nate vpliva čisto drugače.
Katka23 20.02.2021 08:04
@kamencek

No, četudi je, nekje mora to bedarijo prodati.

Ampak da nam te bučke prodaja za regeneracijo in počitek?!?

Lahko bi si izmislil/a kaj bolj verjetnega. Kaj vem, lajšanje težav, ki jih povzroča revma, vpliv na libido, morda pomoč pri liftingu leve veke, ...?

@Katka23, ti rečem, krepak spanec in bovla makaronov s parmezanom, kapljico tapravega, hladno stiskanega olivnega olja in za nameček še piščančji file, skrbno pripravljen na žaru, delajo čudeže!

No hard feeling dude! Vse ok. Najbolj bo res boljše da se držiš ti svoje kapljice. 



kamencek 20.02.2021 08:21

A veš, kako mi, ki nimamo stika z nobeno obliko droge, gledamo na tiste, ki jo uživajo?

Posplošeno. Džankiji.

Džankijeva prva obrambna linija je v opravičevanju in utemeljevanju, v iskanju izgovorov in naklonjenosti bližnjicam.

Mimogrede, CBD vsebuje manjšo količino THC.

Protibolečinska sredstva so slaba, veš. Blokirajo signal, ki bi možganom sporočil, da se v določenem delu telesa dogaja nekaj, kar vodi v poškodbo. Presežeš mejo in narediš škodo.

Zatorej, bolečina je evolucijska domislica in kot taka - ne boš verjela - učinkovita. Prodajalci kačjega olja pa, žal, mislijo, da so s svojo majhnostjo in nepomembnostjo pametnejši od evolucije in da jo lahko presežejo.

Kot sem ti že takoj povedal - najej se makaronov in pojdi spat, pa ne boš prišla le do Pule, ampak do Tivata in še naprej.

SODROVC 21.02.2021 08:17

Učinek CBD smole: pomaga za boljši spanec. To so moje izkušnje. Če pa je učinkovita še za kaj, vejo pa drugi.

Torej, @Kamenček, ne se preveč usajat. Si se že pred časom preveč, si "vedno gnal le svojo" in si odgnal s tega forma marsikoga. 

Vzornik 21.02.2021 09:11
@kamencek

A veš, kako mi, ki nimamo stika z nobeno obliko droge, gledamo na tiste, ki jo uživajo?

Posplošeno. Džankiji.

Džankijeva prva obrambna linija je v opravičevanju in utemeljevanju, v iskanju izgovorov in naklonjenosti bližnjicam.

Mimogrede, CBD vsebuje manjšo količino THC.

Protibolečinska sredstva so slaba, veš. Blokirajo signal, ki bi možganom sporočil, da se v določenem delu telesa dogaja nekaj, kar vodi v poškodbo. Presežeš mejo in narediš škodo.

Zatorej, bolečina je evolucijska domislica in kot taka - ne boš verjela - učinkovita. Prodajalci kačjega olja pa, žal, mislijo, da so s svojo majhnostjo in nepomembnostjo pametnejši od evolucije in da jo lahko presežejo.

Kot sem ti že takoj povedal - najej se makaronov in pojdi spat, pa ne boš prišla le do Pule, ampak do Tivata in še naprej.


Kamencek, ti si res pravi strokovnjak. V vsaki temi smetis, se vzigas in pametujes in kazes, da imas v glavi bolj malo. Pusti ljudem, ki nekaj o teh temah vedo, da svetujejo, odgovorijo, ce ze sam nimas pojma in s svojim neznanjem in pisanjem odganjas ljudi stran, kot ti je Sodrovec lepo ze povedal. Lp M


kamencek 21.02.2021 09:59

Oh, se opravičujem, ker sem vam izpraznil forum.

Prizadetim se opravičujem, zablodelim in propagandi podleglim takisto.

Džankije iz opravičila izvzamem, ker jih preziram.

Beseda je vaša.

bog 21.02.2021 11:14

Bravo kamenček.

Katka23 22.02.2021 19:31

Sama sem veliko preštudirala na temo konoplja in tudi dala ogromen prispevek h konoplji v Sloveniji. Ne želim se izpostavljala s čim in kako, lahko ti pa kamenček povem le to, da se teorije zarote, posploševanje in jeza rojeva prav iz nepoznavanja oziroma neznanja.



Zmago_1 22.02.2021 21:39

Povprečen rekreativec se sploh ne zmatra zadost da bi rabil kako posebno regeneracijo ali počitek :)

kamencek 23.02.2021 08:34

@Katka23, žal mi je, ampak izhajam iz prepričanja, da je človeško telo briljanten izum narave z neverjetno sposobnostjo samoobnavljanja, pri čemer potrebuje le vodo, kisik, kakovostna hranila in počitek. Konoplje in njene derivate ne štejem med kakovostna hranila, to je verjetno že jasno.

Ne govorim o samoobnavljanju v smislu regeneracije po športni aktivnosti, ampak na splošno o vsem, kar ga prizadene in po čemer se je sposobno pobrati. Fascinira me, ko vidim, kakšne zlorabe prenese, pa vseeno vsakič znova popravi škodo, preživi in še naprej funkcionira.

Dejstvo je, da ljudje nikoli ne razmišljajo o svojih telesih v smislu ohranitve, ampak vedno in izključno le v smislu neprestanega izkoriščanja in izčrpavanja, to bi pa potem izravnavali s čudežnimi tabletkami vseh sort.

Ne moreš srat - najej se chlorelle. Boli te želodec - požri rupurut. Daje te psiha - napolni se s kanabinoidi. Zjutraj ne moreš vstati - zalij se s kofeinom. Zajame te vročina, napolni se z antipiretiki. Lahko bi našteval v nedogled.

Ljudje ne razmišljajo sistemsko, ampak površinsko: "Za vsako tegobo, ki si jo pridelam z napačnim pristopom, bom že našel sredstvo, ki bo popravilo moje napake."

Težava je tudi v tem, da se tudi na nasprotni strani te mavrice dogaja, da ljudje ne vedo, kaj počnejo. Živeli bi zdravo. Ukvarjajo se s športom. Prehranjujejo se brezmesno. Pijejo informirano vodo in jo filtrirajo z reverzno osmozo.

K vsemu se že pristopa 'na višjem nivoju', z močno 'znanstveno' podlago, z obiljem pretiravanja v vseh mogočih smereh, v osnovi pa je večina tega zastavljeno narobe.

In potem bereš o prehranskih smernicah, ki so potrebne, da telo optimalno pripraviš za tek na 5 kilometrov.

Mislim, katastrofa!

Škoda, ker si izbrisala prvi post, v katerem si nam želela prodati izdelke, ki jih tržiš, ali pa reklamo delaš nekomu drugemu, ker si tam napisala, kaj si želela doseči z uživanjem CBD-ja, zato bralce le spomnim: želela si priti s kolesom do Pule.

Nisem se hecal, ko sem ti predlagal spanec in makarone. Še vedno to absolutno zagovarjam.

Nikakor pa ne zagovarjam športnega podviga, ki presega fizične zmožnosti povprečnega rekreativca. Telo nekoga, ki s kolesom dela kupček kilometrov tedensko, ni navajeno takih obremenitev in bo odpovedalo tam, kjer je najšibkejše. Kako boš to reševala s CBDjem? Že samo to, da trčiš ob zid, te bo ustavilo. In kaj boš? Dve kapsuli, za dobro mero morda tri?

Če te skrbi, kako boš zmogla do Pule, si dolgo traso razdeli na krajše enote. Na koncu vsake enote se ustavi, sestopi s kolesa, nekaj popij, nekaj pojej, naredi malo stretchinga, pa boš brez najmanjšega problema dosegla cilj. Kot sem že višje napisal - telo za delovanje rabi presenetljivo preproste elemente, ki pa jim vsakovrstni mazači jemljejo veljavo, prepričani, da zmorejo s svojimi rcnijami bolje, kot je to sposobna narava.

Saj je trapasto, ker sem si sploh vzel čas za vse tole, saj se bosta vedno našla negativca tipa @SODROVC in @Vzornik, ki me bosta označila za pametnjakoviča in netilca prepirov, ne glede na to, kaj napišem.

Dejstvo pa je, da me zmoti, ko nekdo poveličuje produkt, ki si ga je vzel za svojega, da bi še množici predstavil njegovo 'superiornost', v resnici pa mu bo za velik denar prodal placebo, ki je v najboljšem primeru popolnoma neškodljiv in neučinkovit, v najslabšem pa lahko naredi še preveč škode.

KAVITATOR+ 23.02.2021 11:14

dobr post

presna 23.02.2021 18:05

Kamenček, moje globoko spoštovanje za tele misli, ni kaj dodati.

kamencek 24.02.2021 07:20

@KAVITATOR+ in @presna, hvala!

bruhnmici 24.02.2021 07:35

Amen.

alesb 19.03.2021 11:39
@kamencek

@Katka23, žal mi je, ampak izhajam iz prepričanja, da je človeško telo briljanten izum narave z neverjetno sposobnostjo samoobnavljanja, pri čemer potrebuje le vodo, kisik, kakovostna hranila in počitek. Konoplje in njene derivate ne štejem med kakovostna hranila, to je verjetno že jasno.

Ne govorim o samoobnavljanju v smislu regeneracije po športni aktivnosti, ampak na splošno o vsem, kar ga prizadene in po čemer se je sposobno pobrati. Fascinira me, ko vidim, kakšne zlorabe prenese, pa vseeno vsakič znova popravi škodo, preživi in še naprej funkcionira.

Dejstvo je, da ljudje nikoli ne razmišljajo o svojih telesih v smislu ohranitve, ampak vedno in izključno le v smislu neprestanega izkoriščanja in izčrpavanja, to bi pa potem izravnavali s čudežnimi tabletkami vseh sort.

Ne moreš srat - najej se chlorelle. Boli te želodec - požri rupurut. Daje te psiha - napolni se s kanabinoidi. Zjutraj ne moreš vstati - zalij se s kofeinom. Zajame te vročina, napolni se z antipiretiki. Lahko bi našteval v nedogled.

Ljudje ne razmišljajo sistemsko, ampak površinsko: "Za vsako tegobo, ki si jo pridelam z napačnim pristopom, bom že našel sredstvo, ki bo popravilo moje napake."

Težava je tudi v tem, da se tudi na nasprotni strani te mavrice dogaja, da ljudje ne vedo, kaj počnejo. Živeli bi zdravo. Ukvarjajo se s športom. Prehranjujejo se brezmesno. Pijejo informirano vodo in jo filtrirajo z reverzno osmozo.

K vsemu se že pristopa 'na višjem nivoju', z močno 'znanstveno' podlago, z obiljem pretiravanja v vseh mogočih smereh, v osnovi pa je večina tega zastavljeno narobe.

In potem bereš o prehranskih smernicah, ki so potrebne, da telo optimalno pripraviš za tek na 5 kilometrov.

Mislim, katastrofa!

Škoda, ker si izbrisala prvi post, v katerem si nam želela prodati izdelke, ki jih tržiš, ali pa reklamo delaš nekomu drugemu, ker si tam napisala, kaj si želela doseči z uživanjem CBD-ja, zato bralce le spomnim: želela si priti s kolesom do Pule.

Nisem se hecal, ko sem ti predlagal spanec in makarone. Še vedno to absolutno zagovarjam.

Nikakor pa ne zagovarjam športnega podviga, ki presega fizične zmožnosti povprečnega rekreativca. Telo nekoga, ki s kolesom dela kupček kilometrov tedensko, ni navajeno takih obremenitev in bo odpovedalo tam, kjer je najšibkejše. Kako boš to reševala s CBDjem? Že samo to, da trčiš ob zid, te bo ustavilo. In kaj boš? Dve kapsuli, za dobro mero morda tri?

Če te skrbi, kako boš zmogla do Pule, si dolgo traso razdeli na krajše enote. Na koncu vsake enote se ustavi, sestopi s kolesa, nekaj popij, nekaj pojej, naredi malo stretchinga, pa boš brez najmanjšega problema dosegla cilj. Kot sem že višje napisal - telo za delovanje rabi presenetljivo preproste elemente, ki pa jim vsakovrstni mazači jemljejo veljavo, prepričani, da zmorejo s svojimi rcnijami bolje, kot je to sposobna narava.

Saj je trapasto, ker sem si sploh vzel čas za vse tole, saj se bosta vedno našla negativca tipa @SODROVC in @Vzornik, ki me bosta označila za pametnjakoviča in netilca prepirov, ne glede na to, kaj napišem.

Dejstvo pa je, da me zmoti, ko nekdo poveličuje produkt, ki si ga je vzel za svojega, da bi še množici predstavil njegovo 'superiornost', v resnici pa mu bo za velik denar prodal placebo, ki je v najboljšem primeru popolnoma neškodljiv in neučinkovit, v najslabšem pa lahko naredi še preveč škode.



alesb 19.03.2021 11:40

Že dolgo nisem prebral boljšega odgovora kot ga je napisal @ kamenček. Bravo za napisano.

kamencek 19.03.2021 11:41

Me veseli!

keko 20.03.2021 00:46

Ogromno modrovanja je po forumih glede prehrane in pitja pri večjih naporih na kolesu, teku, hribolazenju in drugih športih. Ko sem pred nekaj leti, že ne prav mlad začel malo bolj intenzivno rekreativno kolesariti, sem jemal s seboj razne energijske ploščice, si mešal neke napitke po navodilih proizvajalcev in čakal na čudež. Med vožnjo sem vse to jedel, pil in pritiskal na pedala. Kljub temu sem se komaj privlekel domov, saj me je na koncu zmeraj čakal 3 km vzpon do doma. Po kakšnem mesecu se je začela kondicija izboljševati, zadnji vzpon me je zmeraj manj ubijal. Počasi sem začel razne pripravke opuščati, saj sem ugotovil, da je vse kar rabiš kondicija, normalno prehranjevanje in voda. V par letih sem svoje telo dodobra spoznal in točno vem kaj moje telo potrebuje. Če grem na turo do 2,5 ure in je temperatura zraka nižja od 26 stopinj s seboj ne vzamem ne hrane in ne vode, ker sem ugotovil da če pijem ali ne so vrednosti povprečna moč, srčni utrip približno enaki. Tudi če zjutraj na tešče opravim takšno turo so vrednosti še vedno enake. Ko so pa ture daljše pa telo že potrebuje vmesno hranjenje in vodo. Kot hrana na daljši turi so čisto zadovoljive razne cenejše ploščice. Vse to govorim zase. Nekomu drugemu takšen sistem morda ne bo odgovarjal. Pri višjih temperaturah je voda potrebna že tudi prej. Je pa res, ko sem iskal svoje meje, se je pa tudi zgodilo, da sem se zaletel v zid in ostal čisto brez energije. 

Normalna hrana in navadna voda je vse kar telo rekreativnega kolesarja potrebuje, vse ostalo je samo metanje denarja skozi okno. 


SODROVC 20.03.2021 09:04

@kamencek

@Katka23, žal mi je, ampak izhajam iz prepričanja, da je človeško telo briljanten izum narave z neverjetno sposobnostjo samoobnavljanja, pri čemer potrebuje le vodo, kisik, kakovostna hranila in počitek. Konoplje in njene derivate ne štejem med kakovostna hranila, to je verjetno že jasno.

Ne govorim o samoobnavljanju v smislu regeneracije po športni aktivnosti, ampak na splošno o vsem, kar ga prizadene in po čemer se je sposobno pobrati. Fascinira me, ko vidim, kakšne zlorabe prenese, pa vseeno vsakič znova popravi škodo, preživi in še naprej funkcionira.

Dejstvo je, da ljudje nikoli ne razmišljajo o svojih telesih v smislu ohranitve, ampak vedno in izključno le v smislu neprestanega izkoriščanja in izčrpavanja, to bi pa potem izravnavali s čudežnimi tabletkami vseh sort.

Ne moreš srat - najej se chlorelle. Boli te želodec - požri rupurut. Daje te psiha - napolni se s kanabinoidi. Zjutraj ne moreš vstati - zalij se s kofeinom. Zajame te vročina, napolni se z antipiretiki. Lahko bi našteval v nedogled.

Ljudje ne razmišljajo sistemsko, ampak površinsko: "Za vsako tegobo, ki si jo pridelam z napačnim pristopom, bom že našel sredstvo, ki bo popravilo moje napake."

Težava je tudi v tem, da se tudi na nasprotni strani te mavrice dogaja, da ljudje ne vedo, kaj počnejo. Živeli bi zdravo. Ukvarjajo se s športom. Prehranjujejo se brezmesno. Pijejo informirano vodo in jo filtrirajo z reverzno osmozo.

K vsemu se že pristopa 'na višjem nivoju', z močno 'znanstveno' podlago, z obiljem pretiravanja v vseh mogočih smereh, v osnovi pa je večina tega zastavljeno narobe.

In potem bereš o prehranskih smernicah, ki so potrebne, da telo optimalno pripraviš za tek na 5 kilometrov.

Mislim, katastrofa!

Škoda, ker si izbrisala prvi post, v katerem si nam želela prodati izdelke, ki jih tržiš, ali pa reklamo delaš nekomu drugemu, ker si tam napisala, kaj si želela doseči z uživanjem CBD-ja, zato bralce le spomnim: želela si priti s kolesom do Pule.

Nisem se hecal, ko sem ti predlagal spanec in makarone. Še vedno to absolutno zagovarjam.

Nikakor pa ne zagovarjam športnega podviga, ki presega fizične zmožnosti povprečnega rekreativca. Telo nekoga, ki s kolesom dela kupček kilometrov tedensko, ni navajeno takih obremenitev in bo odpovedalo tam, kjer je najšibkejše. Kako boš to reševala s CBDjem? Že samo to, da trčiš ob zid, te bo ustavilo. In kaj boš? Dve kapsuli, za dobro mero morda tri?

Če te skrbi, kako boš zmogla do Pule, si dolgo traso razdeli na krajše enote. Na koncu vsake enote se ustavi, sestopi s kolesa, nekaj popij, nekaj pojej, naredi malo stretchinga, pa boš brez najmanjšega problema dosegla cilj. Kot sem že višje napisal - telo za delovanje rabi presenetljivo preproste elemente, ki pa jim vsakovrstni mazači jemljejo veljavo, prepričani, da zmorejo s svojimi rcnijami bolje, kot je to sposobna narava.

Saj je trapasto, ker sem si sploh vzel čas za vse tole, saj se bosta vedno našla negativca tipa @SODROVC in @Vzornik, ki me bosta označila za pametnjakoviča in netilca prepirov, ne glede na to, kaj napišem.

Dejstvo pa je, da me zmoti, ko nekdo poveličuje produkt, ki si ga je vzel za svojega, da bi še množici predstavil njegovo 'superiornost', v resnici pa mu bo za velik denar prodal placebo, ki je v najboljšem primeru popolnoma neškodljiv in neučinkovit, v najslabšem pa lahko naredi še preveč škode.


@kamenček: Sej nisem tako negativen, kot ti misliš. Se pa glede nekaterih stvari ne strinjava, kaj čš. Verjetno sva tudi na različnih nivojih športnega udejstvovanja, najbrž pa je med nama tudi velika generacijska stopnica. 

Mi je pa všeč tale tvoj zapis: "Če te skrbi, kako boš zmogla do Pule, si dolgo traso razdeli na krajše enote. Na koncu vsake enote se ustavi, sestopi s kolesa, nekaj popij, nekaj pojej, naredi malo stretchinga, pa boš brez najmanjšega problema dosegla cilj. Kot sem že višje napisal - telo za delovanje rabi presenetljivo preproste elemente, ki pa jim vsakovrstni mazači jemljejo veljavo, prepričani, da zmorejo s svojimi rcnijami bolje, kot je to sposobna narava."



kamencek 20.03.2021 10:30

@SODROVC ...

Zasmodil sem pipo miru in se udobno namestil, tebe pa vabim, da se pridružiš.

Evo, ko že javno drgneva vsak svoje posrane gate, se mi zdi, da je prava priložnost, da tudi kaj narediva.

Torej ...

Presenetil si me s tistim, ko si napisal, da sem razhajkal forum. Nisem čutil, da bi povzročil kaj tako groznega in nikdar nisem imel namena, da to storim.

Stvari gledam skozi svojo prizmo. Zakaj ne bi tega dal ljudem na vpogled in jih spodbudil k debati?

Forum lahko živi le z ljudmi. Brez njih imaš zgolj prazen list papirja, ki sameva in se blešči v svoji belini in kot tak nikomur ne koristi.

Kot sem že napisal, motijo me hinavci, ki skozi celofan nam ljube športne aktivnosti pridejo in začnejo prodajati sranje. Vedo, da bodo leteli s foruma, če bodo to naredili direktno, ker noben admin ne mara, da se produkt njihovih žuljev izkorišča za to, da nekdo na njih služi in - iskreno povedano - ne razumem, zakaj Boštjana ni zmotilo, ker mu pred nosom nekdo hoče prodajati tako sivo, spolzko in nedorečeno zagato, kot so mehke droge.

Ampak okej, prodajalec se je umaknil na enako sluzasti način, kot se je privlekel sem. Prav. Mladina zdaj vsaj ve, kaj si nekateri mislimo o kanabinoidih.

Priznam. Sovražim travo. Povsod zaudarja. Na vsakem vogalu. Pod mano, nad mano (živim v bloku), na ulici, v naravi, na športnih objektih. Povsod. In smrkljem, ki to vlečejo, se zdi kul, ker so s tem frajerji, ker to ni nič napačnega. Menda.

Pamet nam soli neki nebodigatreba, ki je morda prebral tri članke, v katerih je pisalo tisto, kar hoče slišati in je mignil z malim prstom in zadevo populariziral v Sloveniji in - kot pravi sam - ogromno naredil na tem področju pri nas.

Družim se z ljudmi, ki so na znanstvenem področju v državi in širše dejansko veliko dosegli - v pozitivni raziskovalni smeri in vem, kaj pomeni raziskovati neko spojino, ji posvetiti življenje in celega sebe, zato mi gre na kozlanje, ko se najde neki posranec, ki misli, da je prijel boga za jajca, ker je šel v gmajno, utrgal nekaj ganodermi podobnega, prebral tri vrstice, kjer piše, kako se iz tega skuha čaj, potem pa stopil na oder pred ljudi in začel razglašati svoje razodetje.

Upam, da sedaj razumeš, zakaj me motijo takšni junaki.

Naj ti odgovorim še na tvoj zapis glede nestrinjanja med nama.

Jasno, ni variante, da bi se vsak z vsakomer ujel. Niti ni potrebe po tem.

Kar se mene tiče, so leta nepomembna, ker se je že prevečkrat pokazalo, da mladec z možgani na pravi frekvenci z lahkoto nese starca, ki se valja v meglici fame o modrosti, ki naj bi prišla z leti, zanjo pa ni naredil nič, ampak zgolj čakal, da ga zadane.

In obratno, smrkavec, ki mu je nekdo povedal, da človeštvo pozna polinome, nima za burek proti starosti, ki so ga izklesale izkušnje.

Trdim, da človeka naredi širokega njegova želja, da postane širok. In širina se kaže sama, ni je treba razodevati in tiščati na silo na zrak.

Verjetno bo držalo, da ti v športnem udejstvovanju nisem sposoben niti gležnjev spolirati, ker tako visoko ne sežem, ampak ali to zmanjšuje mojo željo, da se rekreiram z mislijo na več nivojev pozitivnih vidikov, ki jih to prinaša, če pri tem pazim, da delam v soskladju z zdravo pametjo in svojo ugotovitev, do katere sem prišel skozi poskušanje, morda nekomu prihranim isto pot?

Frajlica 20.03.2021 10:44
@kamencek

AMEN!


SODROVC 20.03.2021 12:07

@kamenček: Se mi zdi, da je že doolgo tega, kar smo se nekateri člani tega foruma obregnili ob tebe, ker si bil precej "težek kalibr". 😏  Najbrž nam ni bilo všeč, da si... "Pa pustmo to stat!", bi rekel Primorc.

Kar se drog tiče, mi je kava za enkrat max. Če je pa CBD iz industrijske konoplje droga, bi pa morali zakonodajalci oz. njihovi svetovalci odločiti. Po moje, no. 

Citiram @kamenček: "Verjetno bo držalo, da ti v športnem udejstvovanju nisem sposoben niti gležnjev spolirati, ker tako visoko ne sežem, ampak ali to zmanjšuje mojo željo, da se rekreiram z mislijo na več nivojev pozitivnih vidikov, ki jih to prinaša, če pri tem pazim, da delam v soskladju z zdravo pametjo in svojo ugotovitev, do katere sem prišel skozi poskušanje, morda nekomu prihranim isto pot?"


Nič ni narobe s takim oz. tvojim načinom razmišljanja. Kar se pa športnih uspehov tiče, pa upam, da se ne baham tu gor. Če pa na FB kdaj kaj objavim, je pa bolj za vzpodbudo znancem oz. FB prijateljem, ki jih pa imam malo in mi tako ustreza.  

kamencek 20.03.2021 15:13

Kolikor vem, so forum zapustili aktivnejši člani v času, ko sam tu sploh nisem bil kaj prida aktiven.

In kolikor mi je znano, se nikoli nisem trudil z netenjem konfliktov.

Ali nečesa ne vem, ali pa si me s kom zamenjal?

Opisovanja tvojih športnih dosežkov nikoli nisem dojemal kot baharijo. Rad preberem opis opravljenega izziva, ker mi je všeč, da si športnik/rekreativec postavi izziv in se potrudi, da ga izpolni, pri tem pa k podobnemu spodbudi še koga.

Kot sem že v preteklosti in ob drugih priložnosti napisal - spodbuda in tekmovalnost v neki zdravi meri sta dobrodošla.

sixsl 20.03.2021 21:13

@kamencek

Kolikor vem, so forum zapustili aktivnejši člani v času, ko sam tu sploh nisem bil kaj prida aktiven.

In kolikor mi je znano, se nikoli nisem trudil z netenjem konfliktov.

Ali nečesa ne vem, ali pa si me s kom zamenjal?

Opisovanja tvojih športnih dosežkov nikoli nisem dojemal kot baharijo. Rad preberem opis opravljenega izziva, ker mi je všeč, da si športnik/rekreativec postavi izziv in se potrudi, da ga izpolni, pri tem pa k podobnemu spodbudi še koga.

Kot sem že v preteklosti in ob drugih priložnosti napisal - spodbuda in tekmovalnost v neki zdravi meri sta dobrodošla.

Uf,  @kamencek škoda, da te ni bilo takrat gor na forumu. Sam sem se prijavil leta 2013. Takrat je forum dobesedno pokal od komentarjev, mnenj itd. - to ti lahko @sodrovc potrdi.

Kot si dejal, določeni člani- zelo aktivni člani so forum zapustili med njimi verjetno najvplivnejši Fausto. Potem pa je počasi vse začelo ugašati, sploh pa s to prenovo foruma.

Res bi bilo zanimivo, če bi Boštjan objavil koliko komentarjev je bilo letno v zlati dobi foruma in koiliko danes. razlika je res neverjetna.


 


kamencek 20.03.2021 21:30

Jaz sem tu že od leta 2004. Vem za legende tega foruma in žal mi je, ker jih ni več. Nikoli nisem z nikomer od njih zašel v noben konflikt.

Je pa preteklo nekaj let, ko nisem niti povohal, kaj se tu dogaja, ja.

copi 22.03.2021 18:43
@kamencek

A?

Zajebavleš?

Ni mi znano, da bi psihotropne snovi kaj bolje vplivale na počitek in regeneracijo od spanja in sklede makaronov.



1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI