NASVET PRI NAKUPU CESTNIH PLAŠČEV

Domov > Forum > NASVET PRI NAKUPU CESTNIH PLAŠČEV

NASVET PRI NAKUPU CESTNIH PLAŠČEV

SORTIRAJ PO:
curi 26.04.2021 10:04

L


Lp.Rabim nasvet pri nakupu poltabular cestnih plaščev VITTORIA.Zanima me kateri model plašča je lepo tekoč in vodljiv in da je lepo centričen oziroma de je minimalno nihanja pri vrtenju.Lp.

sixsl 26.04.2021 10:27

@curi

L


Lp.Rabim nasvet pri nakupu poltabular cestnih plaščev VITTORIA.Zanima me kateri model plašča je lepo tekoč in vodljiv in da je lepo centričen oziroma de je minimalno nihanja pri vrtenju.Lp.

Vozil sem Rubino Pro, sedaj pa sem na Corsi. Corsa je res zakon tako, da ne bi menjal.


nemelk 26.04.2021 10:59
@sixsl

@curi

L


Lp.Rabim nasvet pri nakupu poltabular cestnih plaščev VITTORIA.Zanima me kateri model plašča je lepo tekoč in vodljiv in da je lepo centričen oziroma de je minimalno nihanja pri vrtenju.Lp.

Vozil sem Rubino Pro, sedaj pa sem na Corsi. Corsa je res zakon tako, da ne bi menjal.

@curi - ti nisi za na kolo, preveč stvari te skrbi :D 




curi 26.04.2021 11:11
@nemelk
@sixsl

@curi

L


Lp.Rabim nasvet pri nakupu poltabular cestnih plaščev VITTORIA.Zanima me kateri model plašča je lepo tekoč in vodljiv in da je lepo centričen oziroma de je minimalno nihanja pri vrtenju.Lp.

Vozil sem Rubino Pro, sedaj pa sem na Corsi. Corsa je res zakon tako, da ne bi menjal.

@curi - ti nisi za na kolo, preveč stvari te skrbi :D 






leopardTrek 26.04.2021 11:53

Se strinjam z uporabnikom Sixsl, bi samo dodal, da vzemi Corso z oznako control. Isto hitra guma, samo dodatno ojačana proti predrtju...razlike je par gramov.

amfiteater 26.04.2021 13:54

Imam Continental 5000 in sem neskončno zadovoljen . Izjemen oprijem, pa hitri so .

Benjany 27.04.2021 09:11

Trenutno je brez konkurence Pirelli P ZERO RACE!!!!!

curi 28.04.2021 08:18

Lp.Hvala za vaše odgovore.Lp.

fuego 28.04.2021 08:31

Letos sem montiral Corsa control. Gumo sem komaj dobil na obroč, še nikoli se nisem toliko matral. Upam, da ne bom imel defekta. :) Kar se tiče pa same vožnje je pa nekoliko glasnejša v primerjavi s Schwalbe One, ki sem jo vozil prej. Je malce trša.

Maratonac 28.04.2021 21:00

Jaz sem želel s Pavliča dol, stestirati gumo in   pasti  na ovinku , pa mi guma ni hotela spodrsniti ! A zakaj ? Ja zato , da se zložim pri majhni hitrosti in vidim do kje lahko nagnem .  Ja zato ker sem skušal v enem poskusu obrniti tudi Spačka na bok , pa tudi ni ratal.  A katera marka , to pa ne povem , ker boste rekli , da je hvalim . Vsaka je dobra , sam da je na int. nad 30 € pri nas pa nad 45 ista !

um_etnik 28.04.2021 23:33

Maratonac, ti si LEGENDA!!!!

Maratonac 01.05.2021 15:38

@um_etnik

Maratonac, ti si LEGENDA!!!!

Sej vem da ne boš verjel , ampak od vsega kar nisem  želel prevrniti na bok , mi je ratal samo ravno tegale T 55A  18217 na bojnem strelanju Oklopna četa u napadu na poligonu Slunj 1970 leta . No edino tega si nisem želel , pa doživel ! Ja pa gor ni blo nobene od navedeno željenih gum ampak samo železne kramparce. Včeraj je bilo 50 let odkar sem prišel iz JLA !



1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI