Tour de RTVSLO reklame

Domov > Forum > Tour de RTVSLO reklame

Tour de RTVSLO reklame

SORTIRAJ PO:
oschti 03.07.2021 16:48
 Vse lepo in prav, ampak letos pa zgleda, da ima rtv slo svoj Tour De reklame. 12€ dobijo iz našga žepa, a za tole, da gledamo 3 minute prenosa, 5-10 minut reklam...spet 3 minute prenosa in spet reklame??? Imam eno sporočilo za RTV SLO in moj pozdrav za vas je en velik F...O... !!!! Za vse naše ki se matrajo na turu pa največ uspeha in super noge.
Nikita 03.07.2021 17:28

@oschti
 Vse lepo in prav, ampak letos pa zgleda, da ima rtv slo svoj Tour De reklame. 12€ dobijo iz našga žepa, a za tole, da gledamo 3 minute prenosa, 5-10 minut reklam...spet 3 minute prenosa in spet reklame??? Imam eno sporočilo za RTV SLO in moj pozdrav za vas je en velik F...O... !!!! Za vse naše ki se matrajo na turu pa največ uspeha in super noge.
"Oni" morajo živeti... Četudi mislimo, da bi jim moral biti denar od naročnihin nekega časovno "normalnega" marketinga dovolj moramo vedeti, da imajo celo 2.400 zaposlenih (nekje lani sem zadnjič iskal podatke, morda je letos zaposlenih nekaj manj ali več?), da izplačujejo čudne honorarje predvsem za politične oddaje in še bi se našlo. Če se komu da... mislim, da ima Slovaška zaposlenih na nacionalki samo 900 ljudi, ena Velika Britanija pa približno 22.000 ljudi. Pa primerjajmo, kaj vse pokriva Velika Britanija, koliko prebivalcev ima in morda še kakšna primerjava.

Mene sicer te reklame ne motijo... tudi mislim, da jih vseeno ni tako veliko, nadaljni razmislek o tem, kar sem napisal zgoraj pa obvezno pripelje... do politične debate. In tokrat ne bom!

sixsl 03.07.2021 20:54

Mene pa bolj moti- vsaj od danes naprej, da je Pogačar od ostalih za 2 razreda boljši.

Itak, da navijam zanj, da ne bo nesporazuma, vendar si nisem predstavljal, da bo tega cirkusa praktično že po 8. etapi konec. 

Vsi, ki so mu nevarni so praktično že 5 minut zadaj. Škoda, malce akcije bi si verjetno še vsi želeli...

majkl_t 03.07.2021 21:00

Gledam raje Eurosport, ne samo zaradi reklam, ampak zaradi bistveno boljšega komentiranja.

Sicer popolnoma razumljivo, saj so komentatorji non stop v tem in za moje pojme obvladajo.

Tudi kar se dodatnih vsebin tiče ala recepti, vedenje o lokalnih znamenitostih ipd...

Ja...Pa komplet etape prenašajo. :D

crni2 04.07.2021 13:24

@majkl_t

Gledam raje Eurosport, ne samo zaradi reklam, ampak zaradi bistveno boljšega komentiranja. ...

Se strinjam. Dodal bi še, da je komentiranje na Eurosport dosti bolj 'čustveno', navdušeno, občudujoče ... kot pa iz domačih logov. Sicer našemu kadru in bivšim profijem ni moč očitati nestrokovnosti, vendar je vse skupaj bolj slišati kot komentiranje dresurnega jahanja na OI. In to v trenutkih, ko naši 'lipicanci' trgajo uzde!!!

majkl_t 05.07.2021 07:25

crni2: drži, kot pribito. Pa je govora o angležih, ki naj bi veljali za hladne.

mv5267 05.07.2021 10:03

ARD pa je brez reklam, le na polno uro prekinejo za kratka poročila.  

ElTorro 05.07.2021 11:28

Zakon jim dovoljuje 10 minut reklam na uro... je kdo preveril, če se držijo tega? 


Perhan 07.07.2021 13:35

A se na Eurosportu ne naveličate vsake pol ure med prenosom Toura gledat Ronnia O'Sullivana?

Pa vedno isti posnetek 😕


Zmago_1 07.07.2021 13:41

Všeč mi je Hvastja, vednar glede na to da je bil profi nevemkoliko let in v tujini in v top klubih, bi pričakoval kakšno strokovno besedo več,... kar pove bi lah tudi Kovšca brez njega zmogu :)

Perhan 07.07.2021 14:40
@Zmago_1

Všeč mi je Hvastja, vednar glede na to da je bil profi nevemkoliko let in v tujini in v top klubih, bi pričakoval kakšno strokovno besedo več,... kar pove bi lah tudi Kovšca brez njega zmogu :)


Pove kar lahko pove, do določene meje. Ostalo kar bi ti rad slišal je "Omerta".
majkl_t 08.07.2021 05:55
@Perhan

A se na Eurosportu ne naveličate vsake pol ure med prenosom Toura gledat Ronnia O'Sullivana?

Pa vedno isti posnetek 😕



Ker nikoli ne gledam "live", ampak z zamikom, se te kratke reklame na Eurosportu prevrtijo. :D
aljoman 08.07.2021 06:40

Tole z reklamami je šlo čez vse meje.

Včeraj so med javljanjem v živo Davida Čermelja, odrezali sredi javljanja in vsilili reklame, ki so bile mimogrede, nekaj minut nazaj. Medtem ko so se predvajale reklame na levem zaslonu, je desno David še kar razlagal. Seveda je bil na mute.

Da ne govorim, ko pride v cilj Pogi, spet reklame. Na Eurosportu poteka prenos v živo, kjer spremljamo prihod kolesarjev v cilj, podelitev in intervjuji, na Rtv, pa vrtijo posnetek vsega tega (na zaslonu pa piše v živo).

Mogoče nekateri gostje v studiu po etapi, niso ravno na nivoju (Pibernik je mogoče dober sogovornik, a v živo se ni ravno izkazal).

Smo pa lahko vseeno zadovoljni, da gledamo prenos na rtv. Si predstavljate spremljanje Toura na Pop-u ali Kanalu A? 😳

Ban 08.07.2021 07:19

Gledam na rtv, ko dajo reklame preklopim na eurosport, ko je reklam na rtv konec gledam dalje.

sixsl 08.07.2021 09:32

Edina sreča je, da niso reklame čez cel ekran, kljub reklamam še vedno gledaš dirko.

Je pa tole res slabo, da takoj po prihodu v cilj reklame šopajo.

Isto sranje dela Š1 po koncu nogometne tekme.

mark 08.07.2021 10:52

@crni2

@majkl_t

Gledam raje Eurosport, ne samo zaradi reklam, ampak zaradi bistveno boljšega komentiranja. ...

Se strinjam. Dodal bi še, da je komentiranje na Eurosport dosti bolj 'čustveno', navdušeno, občudujoče ... kot pa iz domačih logov. Sicer našemu kadru in bivšim profijem ni moč očitati nestrokovnosti, vendar je vse skupaj bolj slišati kot komentiranje dresurnega jahanja na OI. In to v trenutkih, ko naši 'lipicanci' trgajo uzde!!!

Okusi so različni. Zame so pa komentarji  na SLO boljši. Gledam dirko od starta na Eurosportu, po 15. uri pa na SLO. Na Eurosportu poslušam enega tipa, kaj je prejšnji večer skuhal za večerjo in katera vina so mu všeč, trpim ob dialektu drugega komentatorja (Kelly?), za katerega nisem prepričan, ali govori galščino ali angleščino, tretji mi gre pa na živce, ker se smeji svojim (slabim) štosom. Tisto čustveno komentiranje, da ob padcih tuli Ou dir, ou dir, da ne vem, ali kliče svojo drago (dear) ali jelena (deer), po moje ne prispeva posebej  k kvaliteti. Jih vseeno občudujem, da uspejo 5 ur nakladi relativno zanimivo. Komentarjem na SLO nikakor ne moremo očitati nestrokovnosti. Več je osnovnih informacij o tehniki in taktiki, saj prenose gledajo tudi manj podkovani gledalci. Če kdo reče, da Hvastja ni strokovnjak, nima pojma, poleg tega še zelo lepo govori, je široko razgledan (ali pa se tako dobro pripravi) in govori več jezikov. Tudi ostali so meni izrazito simpatični. Čermelj s svojo amatersko navdušenostjo, glavi komentator in statistik. Studia pa res v glavnem ne gledam.


Me pa moti, da je velikokrat težko slediti, kdo je v kakšni skupini, katero skupino snemajo, kakšen je vrstni red in podobno, s čemer imajo problem tudi komentatorji na obeh TV. Bodo morali organizatorji prenosa poskrbeti za pomoč v obliki spremljevalnih monitorjev. Glede reklam pa letos res nekoliko pretiravajo, sploh na ES se mi zdi bebavo ponavljanje posnetkov teka na Mt. ventoux, snookerja in Rolanda Garossa (sploh v času Wumbeldona, katerega pa iz meni neznanih razlogov nikjer ne prenašajo), od česar niti nič nimajo.



bruhnmici 08.07.2021 11:49

Včeraj smo "jedli" gobe po provansalsko :-). 

majkl_t 08.07.2021 12:19
@bruhnmici

Včeraj smo "jedli" gobe po provansalsko :-). 


Dobre dobre. :))
uroz 09.07.2021 08:16

gcn racepass :)


edino smola ker sem ga zamudil v akciji, sem mel namen kupit pa sem pozabil...

majkl_t 09.07.2021 16:57
@uroz

gcn racepass :)


edino smola ker sem ga zamudil v akciji, sem mel namen kupit pa sem pozabil...


Ultimativna izbira, vsekakor.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI