Vuelta

Domov > Forum > Vuelta

Vuelta

SORTIRAJ PO:
Mitjaa23 31.08.2021 11:09
@Primoz75

Mnenje? Favoriti se 'šparajo' za dve močni gorski etapi, ki jih še čakajo. Bernal bo šel 'All in' na eni od teh dveh. Seveda, če ga je še kaj v nogah. 

Vseh 4-5 glavnih konkurentov Rogle vejo, da ga v kronometru ne bodo premagali. Morajo biti prej uspešni. Osebno v teh dveh etapah pričakujem kar napadov na Roglo (in ne na rdečo majico, ta norvežan bo itak kmalu odpadel) :) 

Bernal  po mojem mnenju nima nog več... Edina dva ki še lahko rogli malce ponagajata sta Lopez in Mas to pa je tudi vse. Je pa dejstvo, da bo rogla tut če je minuto za njima v kronometru oba napral ko mambo :)

Primoz75 31.08.2021 12:33

Ma Bernal kao tempira formo za tretji teden. Ma osebno mislim, da bolj kot drugo malo blefira in da nog enostavno nima za kak hud napad. Ob Movistarjevem dvojcu bi že bile že končne stopničke čudež. 

No, saj bomo kmalu videli kako se bo razpletlo. 

Nikita 01.09.2021 07:41

No, "gnes de se pa znonkar vidlo, ge ma bijk đajca" bi rekli Prekmurci. Ali pa jutri? Se pa izgleda prenos začne že ob dvanajstih... Bo potrebno pri meni pohiteti s turo, da ne zamudim, he, he.

ZEBRA 01.09.2021 17:45

Danes se je pokazalo marsikaj.

Srečno do cilja želim Primožu!

Nikita 02.09.2021 08:42

@ZEBRA

Danes se je pokazalo marsikaj.

Srečno do cilja želim Primožu!

Kaj se je pokazalo? Škoda, da nisi malce obrazložil. Sam poslušam srbski kometar, kajti angleščina mi je samo za največjo silo. Komentator je v glavnem povedal, da Roglič sploh ni napadel Bernala, ampak je samo s svojo hitrostjo peljal naprej. Zdaj to drži ali ne? Kaj menite? Meni se po svoje tudi ni zdelo, da bi naenkrat navil.

So pa take etape za ljudi z dobrimi živci. Po takem dežju se spuščati, na krožniku pa je marsikaj. Uh!

Ja, in res, srečno proti cilju. V trenutku se lahko kaj sfiži. Rogliču se je letos že dvakrat, srčno upam, da je svoje "negativne" kredite porabil!

ZEBRA 02.09.2021 13:08

Pokazalo se je,kdo ima noge :))

V izjavi po etapi je Primož povedal,da JE pospešil,se malo ustrašil,da ni malo prehitro pospešil in ga bo zmanjkalo predno pride v cilj,vendar da je samo enostavno vrtel in vse je bilo ok..

Se veselim današnje etape;)

SODROVC 02.09.2021 15:00

V ozadju "glavne" dirke se tudi marsikaj takega dogaja, da če bi se to dogajalo Primožu, bi cela slovenska kolesarska srenja pizdila na ŠD ekipe. Npr.. Odd C. Eiking je v ekipi, v kateri ima za kolege same daltoniste. Tipi ne vidijo, kje je njihov kapetan, saj je v rdeči majci vodilnega! 😜 Šele na 2. vzponu na Collada Llumena mu je bil v pomoč en soborec. Vsa čast tudi O. C Eikingu za letošnje uspehe na Vuelti.

Vse čestitke pa seveda Primožu. ❤️

SODROVC 02.09.2021 17:43

Na ES so komentatorji mal tako-tako. Na 17. etapi ne bil menda najboljši na zadnjem klancu E. Bernal, zaslužil naj bi si tudi rdečo št. za najbolj borbenega kolesarja v etapi. Res? A ni bil P. Roglič boljši od njega? Priviligiranje, vsaj po moje. Tolažilna nagrada, da ne dobi vseh nagrad  zmagovalec etape, ki prevzame tudi vodstvo v GS. Kaj se pa vam drugim zdi?

Primoz75 03.09.2021 20:41
@SODROVC

Na ES so komentatorji mal tako-tako. Na 17. etapi ne bil menda najboljši na zadnjem klancu E. Bernal, zaslužil naj bi si tudi rdečo št. za najbolj borbenega kolesarja v etapi. Res? A ni bil P. Roglič boljši od njega? Priviligiranje, vsaj po moje. Tolažilna nagrada, da ne dobi vseh nagrad  zmagovalec etape, ki prevzame tudi vodstvo v GS. Kaj se pa vam drugim zdi?

prav je, da je nagrado za najbolj borbenega v tisti etapi dobil Bernal. Saj je v bistvu izvedel lep napad, dokaj daleč od cilja (kar ni tako pogosto pri tekmovalcih takega kalibra. Tu se je nagradilo prav to in ne odgovor Rogle. Rogla je v zaključku etape vzel ponujeno krizo Bernala in zmagi dodal še rdečo majico. 
ZEBRA 06.09.2021 11:30

Bravo Primož !

Tokrat je bil razred zase,ni dvoma. Super !

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI