fuč račna na cestnem kolesu

Domov > Forum > fuč račna na cestnem kolesu

fuč račna na cestnem kolesu

SORTIRAJ PO:
maticstric 05.10.2021 21:54

Na cestnem kolesu mi je crknila račna. Nekaj sem uspel podreti, sedaj pa se mi je zataknilo pri nosilcu zobnikov. Zgleda da rabim neko specialno orodje , ker ima v sredini dve zarezi. Mogoče kdo ve kje bi lahko dobil to orodje, in kje bi lahko dobil rezerven dele za ta model.


 


fuego 06.10.2021 08:31

Če ne veš niti kakšno račno in orodje potrebuješ je najbolje, da odpelješ do nekoga, ki se na to spozna.

maticstric 06.10.2021 11:45

Sem bil pri dveh pa sem dobil odgovor da se z noname komponentami ne ukvarjajo...

Maratonac 06.10.2021 17:35

Ime proizvajalca je odtisnjeno na delu , ki si ga že snel ! Če tega ne veš , bo vedel mojster , ko mu boš prinesel v popravilo. Pod mojster ne mislim mladih fantov , ki ne poznajo zgodovine ampak stare mačke kot je npr. Drago v Šiški . Če je račna Folcrumova , vrzi obroč v smeti , kajti nova z delom je 100 € ! No , tudi Shimanova ni glih poceni , tam 60-70 €. Če pa želiš sam sneti preostanek , pa vzemi cev enakega premera in z žago odreži vrh cevi , tako da dobiš dva zoba !

maticstric 07.10.2021 20:37

Evo sem ga odstranil vsaj iz obroča. Zgleda sicer precej podobno kot tale Fulcum:

https://www.amaincycling.com/fulcrum-racing-sport-freehub-body-shimano-sram-811-speed-rt-013/p-2qqeh3kqcqqzwdwz


1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI