Scott foil 20 rc vs specialized tarmac sl7 comp

Domov > Forum > Scott foil 20 rc vs specialized tarmac sl7 comp

Scott foil 20 rc vs specialized tarmac sl7 comp

SORTIRAJ PO:
Monty 01.01.2022 12:39

Mnenje, izkušnje,..? Ali kaj podobnega v tem rangu (diski, elektronsko prestavljanje, skrita napeljave,..)?

Hvala!! 

nemelk 03.01.2022 15:02

Jej - ne moreš primerjati Foila in Tarmaca!! Vzemi Defy Pro 0 022!

Rookie.rok2980229802 01.04.2022 10:00

A si nista Foil in Tarmac precej bolj podobna med sabo kot z Defyem?

montelli 21.04.2022 18:32

Malo pozno ampak vseeno: Če že primerjamo potem dajmo, aero: Foil/Venge/Propel ali Addict/Tarmac/TCR. Glede Defyja: je bolj endurance bike in bi bil primerljiv z Roubaixom.

Jaz ko sem lani kupoval cestno, ko sem pogledal rim brakerja in diskača sem se takoj odločil za diske. Sem bil skeptik ampak, ko sem zadevo videl v živo sem se takoj premislil. Rim brakerji postajajo zgodovina. Razvoj obročev za rim zavore pa naj ne bi več potekal pri večini glavnih proizvajalcev.

Di2 ali ne? Odvisno od budgeta. Pravijo, ko si enkrat na elektriki ne boš šel več na zaile. Verjamem, ampak jaz se lani nisem tako odločil. Naslednji bo pa verjetno Di2. Youtuberji poročajo o večji natančnosti prestavljanja, udobnosti,...

Katera znamka? Zdaj če nisi s tem obremenjen potem bi bil price/performance zagotovo najprej Giant in nazadnje šele Specialized. Vsekakor pa kar bi vzel, je vse načeloma dobra odločitev. Je pa letos slaba situacija glede izbire koles, ker so dobavne verige v aziji popolnoma prekinjene zaradi kitajske "ničelne tolerance do covida". Giant ima kar nekaj tovarn zaprtih in zato letnika 22 ni prav veliko ali nič na zalogi, dobav komponent pravtako ni. Zaradi te situacije so cene letos tudi do 20% višje od lanskih popolnoma enakih koles,...

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI