Kaj uporabit za trenažer bkool smart pro 3 ?

Domov > Forum > Kaj uporabit za trenažer bkool smart pro 3 ?

Kaj uporabit za trenažer bkool smart pro 3 ?

SORTIRAJ PO:
jesen 10.12.2022 11:34
renažer 
jesen 10.12.2022 11:54

Imam tablico z naloženim Windows 10 in tablico z android operacijskim sistemom, ali naj uporabim namizni pc za instalacijo trenažerja Bkool smart pro3 ?

Prednost bi dal tisti aplikaciji kjer bi uporabljal individualno kolesarsko progo brez tekmovanja z drugimi. 

Kaj svetujete ?

sigix 13.12.2022 13:16

Hm, misliš aplikacijo Bkool? Trenažer je naprava.

Uporabljam precej star ipad pa deluje popolnoma tekoče. Tako videii v "normalnih" resolucijah (kakšnega 4K še nisem sprobal), kot 3D.

Sicer na začetku aplikacija nekaj jamra, da ima naprava premalo RAMa ampak vseeno deluje.

LP

Agent041 13.12.2022 13:40

Sam imam Bkool Pro trenažer in imam veliko težav s povezovanjem. Sicer sem izredno malo na trenažerju, pa vseeno.

Recimo RGT mi sploh ne gre povezat trenažerja preko BT. Delujem pa preko android telefona in preko chrome naprave zrcalim na TV. Na Androidu pa RGT ne dovoli ANT+ ključa.

Mi je kolega delil problem v eno izmed FB skupin, pa je en dal sledeč odgovor: "...BKool,s Bluetooth is the problem. It will control the BKool simulator but not others. I think the only thing that will work is a PC or Mac and ant dongle."

Recimo Zwift mi deluje z ANT+ ključem v telefonu (kjer moraš tudi imeti v ozadju softwerski program za ANT+ - dobiš v google play). BT pa ne.

Torej predpostavljam, da boš imel z BT na drugih platformah (razen Bkool) problem. Preko WIn 10 ti bo potemtakem verjetno vse lažje šlo (s ANT+ ključem). Vprašanje pa je spet seveda, kakšno strojno opremo imaš in kako gledko in lepo bo vse skupaj zgledalo.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI