Nakup prvega cestnega kolesa

Domov > Forum > Nakup prvega cestnega kolesa

Nakup prvega cestnega kolesa

SORTIRAJ PO:
jozekuhar 15.03.2023 08:14

Pozdravljeni, letos sem se oz. se odločam za nakup svojega prvega cestnega kolesa. Ker je, kot pri vsaki stvari, tudi v kolesarstvu glede specifikacij in vse opreme cela znanost sem  si rekel, da raje še na tem mestu vprašam za kakšen dodaten nasvet. Torej glede na to kar sem si ogledal sem se odločil za kolo nameniti od 2K do 3K EUR, ker bi rad nekaj kvalitetnejšega in vzdržljivejšega. Rad bi bolj endurance varianto, ker se mi zdi, da na mojo vožnjo mi na dolgi rok več pomeni udobje kot nekaj več hitrosti.

Torej, največ sem gledal kolesa v Extreme Vital in trenutno se nagibam k temu kolesu: https://www.extremevital.com/sl/kolesa/cestno-kolo-cannondale-synapse-carbon-3-l-p-38329.html

Pa me zanima morda če bi kdo komentiral in pa morda povedal svoje mnenje na kaj je dobro biti pozoren pri nakupu in recimo če je ta kolo zgoraj primeren temu kar iščem ali je na trgu še kaj boljšega za podobno/nižjo ceno?

Lep pozdrav, Jože

rs1975 16.03.2023 07:06

10 let nazaj sem bil na istem kot ti sedaj in sem kupil ravno tako kolo. Vozil ga 7 let, preden sem prešel na drugega.

S tem kolesom nimaš kaj zgrešit.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI