SRAM etap

Domov > Forum > SRAM etap

SRAM etap

SORTIRAJ PO:
SlowEddy 03.03.2024 12:12

 Pppp

Pozdravljeni,

Zanima me ocena tistih kateri imajo grupo SRAM etap.

Ampak povejte realno in ni potrebe , da boste hvalili SRAM.

Torej, zanimajo me plusi in minusi,

Lp Sloweddy

nemelk 15.03.2024 08:59

Imam sedaj že drugo sezono Rival XPLR AXS.. prej SRAM RED na zajlo:

+ hitro in natančno prestavljanje, ko se menjalnik nastavi ni potrebe po popravkih, ko pritisneš na 'gumb' se dejansko prestavi gor oz dol in ne na pol kot se mi je dogajalo na RED-u, v app-u imaš veliko informacij glede delovanja sistema, kateri prenos največ uporabljaš, stanje baterije, nastaviš delovanje ročic (katera bo za spredaj, katera za zadaj)..

- večkrat na sezono se moraš spomnit in preverit stanje baterije v menjalniku (sam imam 1x sistem zato samo ena baterija) - sicer enostavna zadeva, s pritiskom na gumb vidiš stanje baterije (lahko si kupiš dodatno baterijo, ki je vedno napolnjena), dokaj velik/glomazen menjalnik proti staremu RED-u, občutljiv na padce - hitro lahko kaj poškoduješ, pride voda v notranjost in je konec - rabljenih še ni veliko na trdu, novi so dragi.. teža, če si kak weightweenie freak boš malo razočaran :) 

Meni zadeva deluje in sem zadovoljen!

BosS 19.03.2024 16:21

Na makadamkarju uporabljam AXS, 1 x sistem. 

Kaj točno te zanima?

Po mojih izkušnjah, ko prideš enkrat na elektroniko (Shimano, SRAM, Campa), ne greš več na klasiko.

Kot je napisal nemelk, vse imajo tudi pripadajoče aplikacije, da preveriš stanje baterije.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI