Hondo prvi nesrečnež

Domov > Forum > Hondo prvi nesrečnež

Hondo prvi nesrečnež

SORTIRAJ PO:
gregario_ 01.04.2005 19:32
Danilo Hondo (Gerolsteiner) prvi kolesar ki mu grozi prepoved nastopanja v Pro-touru in konec kariere..pozitivn je biu marca na Vuelta a Murcia..že suspenderan s strani moštva..

u italiji je bla učeri racija..nekaj oseb priprtih..za okol 200.000 evrov robe (EPOta da ne bo kšne pomote da so travco iskal)

nove obtožbe na račun armstronga..

KAMč KAM to pelječ

lp jaka
Merlin 01.04.2005 19:45
Če bodo prave polovili pol v pravo,.če pa ne pa so to žrtvena jagnja....
Campagnolo 01.04.2005 19:56
da ne spada to pod 1. april :č: 8O
no-way-hozey 01.04.2005 19:57
jah sej, še armstronga pa bjorndalna bojo dobil, pa lohk počas kr nehamo trenirat... :D
gregario_ 01.04.2005 19:58
ne ni to prvi april..k so na vseh resnih straneh objavl..pa pod cycling news flash news spada že pod 2.april k so nevem kok ur naprej..

pa pizda k da more bit za vse kriv 1. aprilč

tko je kaj nejč :)

lp jaka
CHEF860 01.04.2005 20:51
Hja, takle mamo!
kavlj 01.04.2005 21:12
jest o njemu ne bi govoril kot nesrečnežu ampak barabi. kako lahko goljufa drugi in potem v cilju pogleda človeka v oči ko dobi pokal za zmago. sram ga naj bo. :x
CHEF860 01.04.2005 21:13
ker mu tudi drugi pogleda v oči, kadar ne zmaga on, morda :č:
kavlj 01.04.2005 21:35
no v glavnem jest bi takim kretenom dal doživljensko prepoved, tako kot so dal benu johnsonu. čeprav je bil žrtveno jagnje, medtem se je pa carl lewis naprej špikal in skakal. dost pomislekov mam tud do julije čepalove v smučarskem teku ki se je vrnila po dveh sezonah in je spet v špici.
CHEF860 01.04.2005 21:39
najpri sami probejte, pol pa take izjave dajejte!
kavlj 01.04.2005 21:44
kaj nej probam se špikat ali kajč!a si nor
CHEF860 01.04.2005 21:48
ne, probej prit na vrh v profesionalnem kolesarstvu!
kavlj 01.04.2005 21:52
hočeš rečt da se vsi špikajo. temu težko verjamem jih je pa ziher veliko več kot jih dobijo, sej pravim nekateri so žrtvena jagneta. sej zato pa nikoli ne bo šport čist, ker ne naredijo reza in očistjo šport do konca.
CHEF860 01.04.2005 21:56
Še zdej ne razumeš... Zato pa pravim, probej! :wink:
kavlj 01.04.2005 22:01
ne! mene vrhunski šport ne zanima, preveč odrekanja in potovanj in ostalega sranja. ga pa z veseljem pogledam in spoštujem vrhunske športnike, ampak ne prenesem dopingirancev.
CHEF860 01.04.2005 22:08
No, vidiš, še povohat nočeš vrhunskega športa... odrekanje, potovanja in ostala sranja... a me razumeš, vse narediš... celo zimo te ni doma, ker si na pripravah, potem te tud celo pomlad, poletje in jesen ni, ker si na dirkah... vmes si nekaj časa doma, ampak zjeban in počivaš...
Matraš se vsak dan sto na uro, paziš kaj ješ, riskiraš da te povozi kreten na treningu, vsak dan trpiš na treningu, na dirki trpiš še bolj, delaš za druge v ekipi in konec koncev niti nisi ne vem kako dobro plačan...
Kar nekako ne moreš do vrha, pa si vse naredil... Imaš željo po zmagi, pa ne veš kako do nje, ker se že 10 let vsemu odrekaš in veš, da več ne moreš trenirat, ker enostavno ne gre... Seveda drugega ne znaš kot kolesariti, ker šole nisi meu časa dokončat...

Kaj naredišč Mi pa ti povej!
kavlj 01.04.2005 22:15
sem treniral ne kolesarstvo, ampak tek. pa sej to ni važno. poznam rutino ki je okoli športa. sem mel srečo da sem hodil v šolo. ne vem kaj bi naredil, ampak sigurno se ne bi dopingiral, sem tak človek da ne verjamem v doping. vem do kam zmorem čez mejo grem redko oz. skoraj nikoli.
CHEF860 01.04.2005 22:19
no, zato si pa nehal trenirat, ker ti šport pač ne pomeni toliko kot pomeni tem fantom.

Ne pa govorit, "jaz se nikoli nebi dopingiral" dokler ne izkusiš takih zadev!
kavlj 01.04.2005 22:27
tukaj se ne gre zato da mi šport ne bi pomenil toliko kot tem, ki se dopingirajo. to je neumnost. samo nekateri v svoji ''ljubezni'' do športa gredo predaleč. to zame niso več športniki ampak navadni goljufi.
CHEF860 01.04.2005 23:21
Najprej probej pol pa govor!
sloncek 02.04.2005 08:12
Cheef,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A si vendarle spregledau a !!!! še kako leto nazaj si tupil in se hotu kregat da so vsi čisti kao bla.bla,bla da se to ne dogaja!!!Lepo te prosm, še sam si reku da si jemal kej pa si navaden amater bil a nečččIn ko se človek zave da je tega še skor več in še bol nenadzorovano v rekreaciji in amaterjih pol se pa človek res zamisli!!!! :oops: :oops:

Krivica gor ali dol jaz bi ga suspendiral do konca življenja, pa naj gre šah trenirat!!!!! :č

In še bol žalostno je da tega enostavno ni mogoče zaustavit!!!! :twisted:

Lep dan!!!!!!!
hopla 02.04.2005 09:15
sloncek je napisal:

Krivica gor ali dol jaz bi ga suspendiral do konca življenja, pa naj gre šah trenirat!!!!! :č


se strinjam
SL 02.04.2005 09:22
Nimaš kej. Ne da se 25-30km/h pelat v klanc kar tko od treninga.

Dejstvo pa je, da je kolesarstvo izjemno naporen šport. Menim, da celo najtežji od vseh. Nastop na tedenski dirki te povsem izmozga, padaš v krize in se pobiraš iz njih.
Nastop na tri tedne dolgi dirki, kjer dan za dnem daješ vse od sebe, pa čeprav ne moreš več...

To je začaran krog. Dobijo pa tiste, ki nimiajo dovolj denarja za prikritje nedovoljenih stvari.

P.S. Poglejte sliko Cunega na katalogu njihovega opremljevlca koles. (desno hlačnico dresa spodaj)
Uporabnik ne obstaja. 02.04.2005 10:25
Mislim, da bi profesionalni šport morali razcepit v dve veji... Ena -WaterBuhtlji in druga -TurboŠoperi. Prvi bi lahko pili samo vodo, trugi pa se šopali z vsem kar si bi želeli...Mislim, da je zelo malo vrhunskih športnikov v kolesarstvu teku na smučeh in teku, brez dopa. Tisti, ki pa so čisti pa caplajo na mestu, kot naša Majdička recimo...Vse je samo spretnost v doziranju in mejah, in ali te dobijo. Če bi recimo dobili Lenca na preveč rdeči krvi, bi se recimo prodaja trekov zmanjšala v trenutko za trideset procentov, kdo pa si ga upa, ga sponzorji linčajo in tako se krog vrti Epo-Zmage-Sponzorji-Visoke nagrade-Velike prireditve-Zvezde-Epo....
Kruti ta profesionalizem morAš imeti muda, da se ga lotiš VSAKA ČAST LJUDEM, KI SE V TO PODAJO.....
sloncek 02.04.2005 10:56
Bokass,

Lepo si to povedu sam EPO je že zgodovina!! 8O To so jemal Rusi v 80 letih, zdej je pšovsem druga zgodba!!!!! :roll:

Žalostno!!!
nordface 02.04.2005 11:31
sloncek je napisal:

Krivica gor ali dol jaz bi ga suspendiral do konca življenja, pa naj gre šah trenirat!!!!! :č


Lep dan!!!!!!!


Ha, in ravno Pantani je tvoj vzornik!č :roll:
kavlj 02.04.2005 11:37
CHEF je napisal:
Najprej probej pol pa govor!


zakaj zagovarjaš bumbarječ a si mogoče sam tud tak kreten da žreš tablete v upanju da zmagaš. men osebno ne pomeni zmaga s pomočjo dopinga nič. kar se tiče majdičeve je prav da stopica na mestu se vsaj vidi do kam lahko sežeš brez dopinga, lahko bi pa šla vsaj med top 10 brez dopinga z malo boljšo ekipo serviserjev.
gregario_ 02.04.2005 11:52
dragi kavlj: sam neki..pravš da si tut sam probu šport..ampak zgleda da kr dolg nazaj k teh tvojih tablet noben ne žre več že 20 let..

vse gre direkt u telo..pa da ne bo pomote govorim o vit&min pa aminokisline in glukoza pa še kej tazga..

lp jaka
kavlj 02.04.2005 12:18
dobro razumem(se opravičujem, ker sem govoril o tabletah ), da gre v teh časih vse intravenozno in da gre veliko pomembnih vitaminov in vsega ostalega. ne razumem pa kako lahko nekdo zagovarja doping, ki je po mojem mnenju sporen. ni način da zdaj bom jemal pa doping zato ker ga jemlje pol ekipe. to je čisti kretenizem. vem pa da nekateri še vedno jejo vitemine preko tablet in praškov.
energy 02.04.2005 12:21
a bo spet ena huda debatač :)

no jaz bom probal samo brat pa nic pisat... :)

lp
1 2
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI