Medtedenske MB runde (cestne, MTB)

Domov > Forum > Medtedenske MB runde (cestne, MTB)

Medtedenske MB runde (cestne, MTB)

SORTIRAJ PO:
CAMPY 02.03.2009 13:52
Nova tema tokrat za tiste, ki imate čas med tednom za kakšne rekreacijske razpeljave (NE DIRKE!!!), cestne ali MTB po MB okolišu, lahko tudi čez mejo :) Zaželjeni drugokategorniki :mrgreen:
areh 02.03.2009 15:30
Počaki še 2-3 tedne, da bo vreme..ide smučat še tacajt ;) !
lPA
LudWIG 02.03.2009 15:55
areh je napisal:
lPA

Areh........:) > :) saj bo!

Nisem prej vido teme, Campy, zdaj (v ponedeljek - "medtednom"!) sem ravno prišo iz 70+ km "runde" po Dravskem........Če bo vreme vsaj tako kot danes, bom verjetno jutri tudi skočo med 12:00 in 13:00! Aja, pov. hitrost 28,5, pov. kadenca 96. Da ne boš reko da ne greš zraven zaradi nekih "kategorij"....:)
CAMPY 02.03.2009 16:16
Sva danes mislila it z Aphilarjem malo po polju (baje ni pihalo!) pa je dež prej vse pokvaril :evil:
CAMPY 02.03.2009 16:18
areh je napisal:
lPA

Zgleda bo res treba, da boš okroglo Marčevsko zorganiziral ;)
jo-jo 02.03.2009 17:46
CAMPY je napisal:
areh je napisal:
lPA

Zgleda bo res treba, da boš okroglo Marčevsko zorganiziral ;)

Marčevska bo aprila, ker zadnji vikend v marcu zna biti slabo vreme . :? Prej pa ne pride v poštev, ker " duhovni vodja" nebo zraven ... ;)
areh 02.03.2009 18:08
Aprila bo težka, mislim da bom v zdravilišču..a si ziher da bo zadnji vikend v marcu slabo ;) ?
lPA
jo-jo 02.03.2009 18:48
Nisem ziher. Lahko pa držimo pesti - za vreme in za tvoje koleno ... pol pa bo marčevska ! :mrgreen:
areh 02.03.2009 18:51
Hvala! Aprila bom namreč za vikende zaseden;prvi del zdravilišče, drugi del predvidoma morje...
lPA
jo-jo 02.03.2009 19:11
areh je napisal:
Hvala! Aprila bom namreč za vikende zaseden;prvi del zdravilišče, drugi del predvidoma morje...
lPA

Lepo tebi, to si si dobro zračuno ( "k´o bubreg u loju" )... :twisted: :lol:
Toaster79 02.03.2009 19:18
Bi se mogoče dogovorili za fiksen termin med tednom, pa da si probamo organizirat prosti čas? Kot je bila recimo četrtkova runda.

@Areh: Čim prej se pocajtaj!
CAMPY 02.03.2009 19:30
Toaster79 je napisal:
Bi se mogoče dogovorili za fiksen termin med tednom, pa da si probamo organizirat prosti čas? Kot je bila recimo četrtkova runda.

@Areh: Čim prej se pocajtaj!

Temo sem ravno odprl z namenom, da se splošno dogovarjamo za 5 dni v tednu in ne samo za 1 termin kot je že odprta tema pod "četrtkova rekreativna MB runda". Mislim da je tako več manevrskega prostora in se da dogovorit za katerikoli dan v tednu :)
DJZIZI 02.03.2009 19:33
Ta teden bomo gonli doma na trenažerju,drugi teden tudi,3 tudi,4 pa mogoče bo kaj :evil: vzrok vreme,razen,če se vsedemo po 3-4 v avte pa primorska :roll: :mrgreen:
uros 02.03.2009 19:37
super men paše med tednom...
najbolše da se pove dan prej...
LudWIG 02.03.2009 20:19
DJZIZI je napisal:
Ta teden bomo gonli doma na trenažerju,drugi teden tudi,3 tudi,4 pa mogoče bo kaj :evil: vzrok vreme,razen,če se vsedemo po 3-4 v avte pa primorska :roll: :mrgreen:

....eh, bom prilepo čez tri tedne mojo kilometrino tu.....Ne bo tak hudo, pomlad prihaja.
DJZIZI, za koprskega sem že poslal prijavo.....
areh 02.03.2009 20:29
DJZIZI je napisal:

Se strinjam :twisted: !
lpA
mitjap 04.03.2009 14:42
Predlog za MTB rundo:

Dobimo se v razvanju pri tabli vinski hram ---> gremo po poti do trikotne jase---> spustimo se nazaj do vzpenjače ---> mimo obrambnega po kordeku ---> belvi ---> areh ---> spijemo pir, potem pa vsak po svoje domov

Žal še ta turca zaenkrat ni izvedljiva, bo pa hitro :)

Kaj pravite??
LudWIG 04.03.2009 15:01
mitjap je napisal:
Predlog za MTB rundo:

Dobimo se v razvanju pri tabli vinski hram ---> gremo po poti do trikotne jase---> spustimo se nazaj do vzpenjače ---> mimo obrambnega po kordeku ---> belvi ---> areh ---> spijemo pir, potem pa vsak po svoje domov

Žal še ta turca zaenkrat ni izvedljiva, bo pa hitro :)

Kaj pravite??

Upam, da bo to res hitro izvedljivo, čeprav je tu kar nakaj delov poti, ki so zdaj steptani (smučišče) in tam bo morala konkretna odjuga potegnit......zdaj pa še kar napovedujejo sneženje na 1000 m.....
Se pa da iz Trikotne direktno na Kordek (delno po DH progi) povezat pa potem na Arehu še malo naokoli, tam je lepše :)

Letos, ko mam novi MTB planiram bolj zadeve, kjer se bo na Arehu stvar komaj resno začela.....:) :)
LudWIG 04.03.2009 15:07
Aja, sicer pa ravno iz kolesa - v Hočah je začelo škropit, pa sem obrnil in naredil Ruški krogec . malo je celo sonce pokukalo.....
areh 04.03.2009 15:08
Jaz pa sem danes mel magnetoterapijo :lol: ! Drugi teden pa že upam da bo sončno ;)
lpA
CAMPY 04.03.2009 17:26
Jaz sem tudi bil že v opremi danes za kratko rundo do Ruš, pa so me prestrašili temni oblaki tako da sem šprintarce zamenjal z laufarcami in skok na Piramido 8)
jo-jo 04.03.2009 17:36
CAMPY je napisal:
Jaz sem tudi bil že v opremi danes za kratko rundo do Ruš, pa so me prestrašili temni oblaki tako da sem šprintarce zamenjal z laufarcami in skok na Piramido 8)

Tak ko včeraj ? :mrgreen: Nekam si zagnan zagnan zadnje cajte ... :mrgreen:
CAMPY 04.03.2009 17:51
jo-jo je napisal:
CAMPY je napisal:

Tak ko včeraj ? :mrgreen: Nekam si zagnan zagnan zadnje cajte ... :mrgreen:

Ja včeraj sem tud bil, kak veš???? 8O
LudWIG 04.03.2009 18:04
areh je napisal:
Jaz pa sem danes mel magnetoterapijo :lol: ! Drugi teden pa že upam da bo sončno ;)
lpA

No, te pa toto temo malo uporabi, da se ti pridružimo (seveda lepo počasi zdaj na začetku !!!).

Samo Campy.....odpreš neko fajn temo, pol pa je sploh ne uporabiš, če bi javo, bi šel jaz direktno na Ruše pa bi se dežu praktično izognil.......:) :)
CAMPY 04.03.2009 18:11
LudWIG je napisal:
areh je napisal:
lpA

No, te pa toto temo malo uporabi, da se ti pridružimo (seveda lepo počasi zdaj na začetku !!!).

Samo Campy.....odpreš neko fajn temo, pol pa je sploh ne uporabiš, če bi javo, bi šel jaz direktno na Ruše pa bi se dežu praktično izognil.......:) :)

Ne, ne Ludwig, nisem šel!!! Laufat sem šel, saj veš... novo kolo pa črni oblaki, to ne gre :arrow: :!: ;)
Bojler 05.03.2009 07:32
kaj črni oblaki pecikle jejo? 8O :mrgreen:
DJZIZI 05.03.2009 09:32
Ne vem,če bote vi kaj gonli :roll: ,dokler jaz ne dobim bicikla in Arehu zaceli noga,bo vsaki dan dež :twisted: ;)
areh 05.03.2009 09:56
DJZIZI je napisal:
Ne vem,če bote vi kaj gonli :roll: ,dokler jaz ne dobim bicikla in Arehu zaceli noga,bo vsaki dan dež :twisted: ;)

Tako je, evo, danes je vreme ravno po planu :lol:
lpA
DJZIZI 05.03.2009 10:09
areh je napisal:
DJZIZI je napisal:

Tako je, evo, danes je vreme ravno po planu :lol:
lpA

Yes,yes,yes... :twisted: :twisted: pismo sma hudobna :roll: ;) ,saj bo,v soboto vržem gumo za trenažer iz Basso-ta,pa ven na luft ,pade 100-ka ;)
ola 05.03.2009 10:17
A gre kdo danes?
1 2 3 ... 27
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI