Potenje

Domov > Forum > Potenje

Potenje

SORTIRAJ PO:
bimbolin 26.08.2011 08:25
A je morda kdo že preizkusil tole zadevo:
http://www.sweatgut r.com/home.html
presna 26.08.2011 08:36
Fausto jo hvali in pravi da deluje super . Jaz sem jo včeraj naročil preko mimovrste . Po moje ko dobim , bo vročina že mim.
:D
fuego 26.08.2011 08:39
Jaz imam trak od Castelli-ja in je odličen. Pred tem mi je tekel pot po čelu in tudi na očala. Z uporabo traku je to preteklost.

bimbolin 26.08.2011 08:55
Kje si nabavil ta trak od Catstellija?
Hess 26.08.2011 10:30
Ali je to kakšen poseben trak (material) s še kakšnimi napol čudežnimi lastnostmi ali pač trak kot trak??

Sam sicer uporabljam enega od iQ (cena je bila cca. 15 €). Plus je, da ti pot ne teče po obrazu in ga je sicer težko obrisati zaradi očal, vidim pa, da se še malo bolj potim, ker imam ta del glave pokrit.

LP
mediterano 26.08.2011 11:12
Jaz pa imam bandano, katere prodajam tudi v rubriki prodam, pa so super. Niti ena kaplja potu mi ne pade na očala iz čela, poleg tega si jo zmočim z mrzlo vodo in mi hladi glavo. Pa še izdelane so iz fajn elastičnega materiala, sploh ne veš da jo maš na glavi.

LINK
cky2k 26.08.2011 13:37
Jaz tudi uporabljam ta sweat gutr trak in lahko rečem, da je super. Na kolesu nosim leče in zadnja stvar, ki jo potrebujem je znoj v očeh. Trakec ga lepo preusmeri na stran glave.
fuego 26.08.2011 13:52
bimbolin je napisal:
Kje si nabavil ta trak od Catstellija?


Na bavu v intesportu. Je pa navaden trak, ki si ga zavežeš, tako kot bandano. Sicer zgledam kot kak gusar, deluje pa.
vasja_ 26.08.2011 14:09
Uporabljam bandano. Poleg tega da popije ves pot, je v redu tudi za to, da ti žuželke (če pridejo not skozi zadnje reže na čeladi) ne lezejo direkt po glavi. Ker imam na glavi še čelado, tudi ne zgledam kot gusar (oz. kot Pantani) :)
fuego 26.08.2011 14:38
Tudi jaz ga nosim pod čelado... mislil sem na trakce zadaj. :D
boyan64 27.08.2011 11:52
vasja_ je napisal:
Uporabljam bandano. Poleg tega da popije ves pot, je v redu tudi za to, da ti žuželke (če pridejo not skozi zadnje reže na čeladi) ne lezejo direkt po glavi. Ker imam na glavi še čelado, tudi ne zgledam kot gusar (oz. kot Pantani) :)


V bistvu je kar OK, vendar v vročih dneh preveč zadržuje vročino na glavi. Lani na Franji sem zaradi tega skoraj doživel vročinski šok. Letos sem jo tudi nekaj časa nosil, pa sem ugotovil, da se brez nje glava dosti bolj hladi.
Sicer pa je uporabna za kake spuste ko je glava mokra. Sedaj jo uporabljam tudi za kopanje v morju ali jezeru, da me sonce ne zapeče u glavo.
mediterano 28.08.2011 09:27
Morda res, vendar je po drugi strani zelo praktična, poleg tega je veliko tudi odvisno od samega materiala.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI