TurboKATKA, drugačen energijski plošček

Domov > Forum > TurboKATKA, drugačen energijski plošček

TurboKATKA, drugačen energijski plošček

SORTIRAJ PO:
romanV 16.09.2011 17:22
Imaš tudi ti dovolj nepotrebne in nezdrave kemije, ki jo absorbiraš na vsaki vožnji?
Končno nekaj zdrave energije... Energijski ploščki ročne, domače izdelave, brez kakršnihkoli škodljivih aditivov...
Vse o ploščku si lahko prebereš tukaj: http://www.prisladkikatki.n et/TurboKatka.html

Moj DOPING je TurboKATKA, na čem si pa TI? ;-)
romanV 01.06.2012 20:31

Degustacija ploščkov TurboKATKA (www.prisladkikatki.net/turbokatka.html) bo možna tudi na Maratonu treh občin v Grosuplju...www.kolesarsko-drustvo-grosuplje.si/maraton/  Vabljeni mežik 

andrej74 01.06.2012 22:05
@romanV:

Degustacija ploščkov TurboKATKA (www.prisladkikatki.net/turbokatka.html) bo možna tudi na Maratonu treh občin v Grosuplju...www.kolesarsko-drustvo-grosuplje.si/maraton/  Vabljeni mežik 


Le kdo vam je v teh modernih časih svetoval uporabo pridevnika TURBO???

Katka je že na pogled krasno dekle in ji ta-le turbo prav nič ne paše zraven.

Vaše izdelke moram pa še osebno preveriti in komentar sledinedolžen

DusanK 01.06.2012 22:22

Mogoče sta se dodatka TURBO spomnila na DOS kalvariji.kaže jezik

romanV 01.06.2012 22:46

Hehe nene Dušan tam ni šlo turbokul. To so v bistvu uporabniki zbiral na FB prek ankete...

No temule anonim zvezdniku pa itak ne bi blo prov, pa če bi se po njegovi mami imenoval kaže jezik.  

andrej74 01.06.2012 22:46
@DusanK:

Mogoče sta se dodatka TURBO spomnila na DOS kalvariji.kaže jezik


Nalepke "TURBO" si samo še potomci Ilirov lepijo na svoje BMW-je.

galoper 02.06.2012 09:37

En recept za domačo pripravo najdete na ovitku Sport musli.

Jerislav 05.06.2012 09:15

Vse kar lahko rečem...Turbokatka....odlična je! Celetno letošnjo sezono so edina hrana na treningih... Predvsem mi je všeč, ker se hitro raztopi v ustih, ni ostajanja za zobmi...okusov pa je itak toliko, da si vsak izbere svojega ki mu je najljubši... Hitro prebavljiva in ravno dovolj velika.... Pa še poceni je!

Zizou 05.06.2012 10:04

Tudi sam jih uporabljam že od njihovega samega začetka in sem z njimi izredno zadovoljen. Primerna velikost, različni okusi, pravočasna dobava...
Slovenska favšija pa bo tako zmeraj prisotna tako da se na to ne ozirajte!
 

mtj 05.06.2012 13:53
Malo bo še treba dizajn dodelat, pa ime... Še en dokaz več, da anketiranje ne da pravega odgovora...Bom pa jih poskusil v bližnji prihodnosti. Trenutno na MuleBar.
Ali gre tudi za Biološko kontrolirano pridelavo, ali so samo brez aditivov?
romanV 05.06.2012 14:39

Jerislav in tisti, ki bi rad zizou (čeprav ne vem točn kater si po nicku??), hvala za (javno) pohvalo... Vesel kul! Tole bo treba nagradit nekako. Hmm spomnita me, recimo na vsakih 500 kosov 1 brezplačno? heheh hec hec mežik
MTJ dizajn in ime bo kar ostal tak kot je, ker je to večini uporabnikov všeč saj asocira na to, da je plošček domače, ročne izdelave. Nikakor namreč nočemo lovit ljudi na svetleč ovitek ampak samo na vsebino, ki je v končni fazi edina pomembna...
TurboKATKE in mulebara ne moreš primerjati. To je čiiiisto drugačen princip v vseh pogledih... Poglej npr samo rok uporabnosti... si res želimo jest 1 leto stare izdelke in verjet v zadeve na etiketah? Jst ne, in lih zato je KATKA nastala... Je pa seveda odločitev posameznika... 

andrej74 05.06.2012 14:56

turbo futer za.........
www.youtube.com/watch?v=fU8DNX6rdv0

in še ena na temo turbo:

www.flickr.com/photos/93537824@N00/219068087/

Pa naj kdo reče, da se v kolesarstvu "turbo" ne pojavljasmeh

Zizou 05.06.2012 18:40

Res se ne da primerjati ročnega dela s serijsko proizvodnjo! Za Romana in katko vem, da se za vsako stranko potrudita, tako da bom sam še naprej ostal njuna stranka, saj po precej hudi bolezni pazim na to, kaj pojem!

Steel 05.06.2012 19:00

Upam da Katka še ta teden dostavi da poskusimokul

bruton 05.06.2012 22:41

koliko pa je rok trajanja teh ploščic...ki so zelo dobre?

romanV 06.06.2012 05:56

Formalni rok trajanja je mesec in pol, vendar če jih hraniš na hladnem (hladilnik) sem testiral tja do 3 mesece pa sem preživel... 
Steel: bomo zrihtal neki mežik 

Lenko 06.06.2012 06:49

Tudi sama sam sem že poskusila Turbo Katke in moram rečt, da so res ODLIČNE. Vidi se da gre res za domačo proizvodnjo brez strupenih kemikalij, ki jih drugi ploščki skrivajo. Tudi kar se tiče roka uporabnosti - ni panike, ker če jih ne porabimo za šport jih pa otroci za sladico.(kar je veliko bolj zdravo, kot pa vse sladkarije, ki jih ponuja trg). Res so dobre - PRIPOROČAM. 

romanV 08.06.2012 07:33

Lenko lepo je prebrat takle komentar! Ti kr da zagona za še boljše delo... Hvala, res!!

DusanK 08.06.2012 09:43

Verjamem, da vsakomur laska, če hvališ njegov proizvod/delo/storitev... in me sploh ne moti.
Ne oporekam tudi izdelku TurboKatka, da ne bo pomote in z veseljem bom preizkusil, ko/če bom imel priložnost.
Moti pa me brezargumentirana in pavšalna ocena @Lenka kar se tiče "strupenih kemikalij, ki jih drugi ploščki skrivajo".

Zato vprašanje za uporabnika @Lenko:
O kakšnih strupih to govorimo?
Oziroma, katere so tiste strupene kemikalije, ki so v ploščicah?
Če so strupene, zakaj niso na spisku strupenih in zdravju škodljivih živil?
Samo toliko, da se jih vem izogibat. mežik

@romanV, zakaj se dodaja pepel ? Kot naravni konzervans ?

Zajebanec 08.06.2012 10:03

kter hoče naj konzumira to TurboKATKO,jaz pa še bom naprej med vožnjo raje pojedel...



uploaded

 



mtj 08.06.2012 10:50
@romanV:

Jerislav in tisti, ki bi rad zizou (čeprav ne vem točn kater si po nicku??), hvala za (javno) pohvalo... Vesel kul! Tole bo treba nagradit nekako. Hmm spomnita me, recimo na vsakih 500 kosov 1 brezplačno? heheh hec hec mežik
MTJ dizajn in ime bo kar ostal tak kot je, ker je to večini uporabnikov všeč saj asocira na to, da je plošček domače, ročne izdelave. Nikakor namreč nočemo lovit ljudi na svetleč ovitek ampak samo na vsebino, ki je v končni fazi edina pomembna...
TurboKATKE in mulebara ne moreš primerjati. To je čiiiisto drugačen princip v vseh pogledih... Poglej npr samo rok uporabnosti... si res želimo jest 1 leto stare izdelke in verjet v zadeve na etiketah? Jst ne, in lih zato je KATKA nastala... Je pa seveda odločitev posameznika... 

Najprej: nisem pristaš pretiranega konzumerizma in vsega svetlečega in 50% znižano.
Uporabniki s(m)o ovce, ki kupujejo tisto kar poznajo - dokler jim nekdo ne ponudi nečesa boljšega. Vaš dizajn ne asociira na domačo, ročno izdelavo. O vas pove, da nimate pojma, kako mora stvar izgledat, da bo asociirala na to, kaj želite. Četudi ne nameravate loviti ljudi na svetleče ovitke - prvi stik s potencialnim kupcem je zmeraj embalaža. Ja, če je embalaža dobra, pa vsebina slaba, bom kupil samo enkrat. Če pa je embalaža slaba, pa do vsebine najverjetneje niti ne bom prišel. V obeh primerih gre za slab dizajn!

Pa še en link iz sveta sladkarij - kako so stvari lahko narejenein dobre in naravne obenem: www.zotter.at/
Priporočam ogled manufakture. Potem pa poročaj, kje se vidiš čez 5 let.
Pri okusih ste lahko tudi bolj inventivni. Poskušajte, izumljajte, spreminjajte polje znanega...

Aja, o strupih, itd si poglej moj odgovor k tej temi:
www.bicikel.com/forum/40463/sis_go_geli.html?id=107259

In če me pri delu vsi samo hvalijo, potem nekaj ni v redu...
romanV 08.06.2012 11:21



@romanV, zakaj se dodaja pepel ? Kot naravni konzervans ?

@dušan: hehehe pepel se ne dodaja, halo nasmeh. Čeprav sem enkrat nekje slišal, da so ga dajali v pasjo hrano, nevempačisttočno zakaj, menda minerali al kaj... 
Pepel je sicer v vsaki hrani, bi pa naj bilo merilo vsebnosti pepela tudi delni prikaz kakovosti živila... Zato ga boš redko našel navedenega na embalaži... Je pa pepel takole. citiram iz ene spletne strani:
"Ash is what’s left over after any food has been completely incinerated. It’s the final product of food combustion. " Se pravi končni produkt vsakega izgorevanja hrane...

@zajebanec: vsak se sam odloči, dober tek! kul

@mtj: sem zeloo vesel, da so ljudje kot si ti redki. Kritizirat vse kar je domače, Slo proizvodnje, drugačnega...  in vse to po neki sličici, pa ne glede na to ali je sploh poskusil ali ne... Glej, če ti padaš na embalažo pač niti nisi potencialna stranka, ker si res želimo doseči, da bo glavno in edino merilo vsebina... Ker mi je grozljivo, ko grem po štacunah in vidm da bolj je junk bolj se šajna... In če zarad tega TurboKATKA kdaj propade pa pač bo... 
Sicer pa hvala za verjetno čisto dobronamerne nasvete... Se bomo trudili, da bo vse popolno, čeprav vsem ustrežt pač ne gre...

aja še to sem pozabil, kar je najpomembneje: Da odkar so ploščki zunaj nisem dobil niti ene (razen, da ni dovolj kompakten, kar pa smo že rešili) kritike, pa če verjameš al pa ne... Dokler mi ga je npr  Baloh, Nina Homovec in podobni se res ne bomo obremenjevali, če tebi embalaža al pa dizajn ne pašekaže jezik

anubis 08.06.2012 12:10

Toliko krat sem si že rekel da se ne bom odzival več na forume, pa enostavno, ko vidim tako neumne pripombe se ne morem upret.

 

Vsi tisti, ki ste se oglasili in vas moti ime, embalaža in ne vem kaj še, ne vem kakšen namen je da sploh o tem  pišete. Enostavno, če vas stvar ne zanima, potem tako kot je tudi sam proizvajalec napisal ni treba poskusit, odločitev je od vsakega posameznika.

Ampak ne; namesto pohvalit nekoga da se je potrudil in naredil domač izdelek, ter mu privoščit vse najboljše za tak korak in nadaljnje delo, ne ven pride kot ponavadi slovenska navoščljivost. Dejmo ga takoj uničit. Da ne govorim o cvetkah, ki so si tukaj dovolili ta izdelek primerjat z ne vem frutabelami ali še hujše z merkatorjrm(merkator je samo prodajalec in ne proizvajalec). Ljudje božji, to ni frutabela ali kaj podobnega to je Turbokatka. Tako mu je proizvajalec dal ime in tako naj bo. Če komu ni všeč, naj se obrne stran.

In končno moje mnenje. Nisem še probal turbokatke in upam da jo bom čim prej. Zakaj? Zato, ker sem kot potrošnik vesel vsake dobre kunkurence. Večja ko je izbira in cenovni raspon, boljše je za nas potrošnike. Če mi je dobra ali ne to bom povedal šele ko jo probam, kajti nehvaležno je ocenjevat izdelka, ki ga še probal nisi. Tisto, kar mene zanima, kako je s poštnimi stroški ob naročilu, glede na to da zadeve ni v nobeni trgovini.

 

In za konec proizvajalcu Turbokatke želim veliko uspeha.

 

Lp

porto 08.06.2012 12:21

Izdelke Turbokatke sem imel na DoSu.. Res odlicna zadeva.. vse pohvale, hitra dostava, sam sem se se zmisljeval kake okuse bi imel.. Samo tako naprej!

 

DusanK 08.06.2012 13:54
@romanV:



@romanV, zakaj se dodaja pepel ? Kot naravni konzervans ?

@dušan: hehehe pepel se ne dodaja, halo nasmeh. Čeprav sem enkrat nekje slišal, da so ga dajali v pasjo hrano, nevempačisttočno zakaj, menda minerali al kaj... 
Pepel je sicer v vsaki hrani, bi pa naj bilo merilo vsebnosti pepela tudi delni prikaz kakovosti živila... Zato ga boš redko našel navedenega na embalaži... Je pa pepel takole. citiram iz ene spletne strani:
"Ash is what’s left over after any food has been completely incinerated. It’s the final product of food combustion. " Se pravi končni produkt vsakega izgorevanja hrane..

No, omenil sem ga, ker ga imate navedenega v laboratorijski raziskavi. Švoh % ga je.
Da se zastopimo, to ni nič slabega, je pa neobičajno, da se ga omeni, ker ne vem, če sem še kje videl vsebino % za pepel, zato mi je padel v uč. kaže jezik
Sicer pa je pepel naravni konzervans, kot sol.
sl.wikipedia.org/wiki/Konzervans



samocd 08.06.2012 21:02

sprobano...super je..."zame" narejen okus med-janež kul  

Steel 08.06.2012 21:09

Včeraj je prišla roba kaj naj rečem super je. Lahko bi rekli čisto tapravi handmade izdelekkul

Dvanajsti 08.06.2012 21:13

Jaz sem probal turbo katko na brevetu 300 lansko leto bila je super   NI KEJ OPOREKAT fajn ste
 

andrej74 08.06.2012 21:54

Turbo:
kapitalizem
diesel
folk
?????????????????????????????????katka.........................................................

Veliko je vzrokov, da me proizvod ne zanima. Popačeno ali nedomišljeno ime pa to zagotavlja.

andrej74 08.06.2012 22:49
@anubis:
@andrej74:

Turbo:
kapitalizem
diesel
folk
?????????????????????????????????katka.........................................................

Veliko je vzrokov, da me proizvod ne zanima. Popačeno ali nedomišljeno ime pa to zagotavlja.

Degenerik.........


Degenerik-a si lahko sproduciraš, če najdeš ustrezno rodiljo, ki ima čas in voljo se igrati s teboj.

1 2 3 ... 6
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI