Ženska CE runda

Domov > Forum > Ženska CE runda

Ženska CE runda

SORTIRAJ PO:
Alias 22.03.2013 11:38

Drage kolesarke, govorilo se je…zdaj se bo pa tudi zgodilo: odpiram novo temo in upam, da s tem tudi novo rundo: žensko CE rundo.

Namenjena je vsem navdušenim kolesarkam iz Celja, okolice in tudi od drugod, ki bi želele skupaj kolesariti, se družiti in se spoznavati z osnovami vožnje, menjav ter drugih spretnosti za lažje kolesarjenje v skupini.

Zbor: parkirišče pred Giga Šport trgovino v Celju.

Kdaj: ob petkih, 16.45 (začnemo s 5. aprilom, ko se ura že prestavi).

Trasa: Celje-Babno-Lopata-Pernovo-Pirešica-Gotovlje-Podlog-Grušovlje-Polzela-Rakovlje-Gomilsko -Grajska vas-Dolenja vas-Šešče-Griže-Migojnice -Petrovče-Celje; skupaj nanese cca. 55 km.

Tempo bo prilagojen skupini, tako da ni strahu, da bi šlo prehitro. Pridi in poskusi! mežik

Info tudi na ZS.

P.S. Kolesarji CE runde in vsi ostali pozor! - ker vem, da boste pokukali v temo zapečateno - …spodbudite svoja dekleta, žene, prijateljice, itd. s tem, da jim boste za spremembo vi skuhali večerjo, če se udeležijo ženske CE runde - tako se bomo vsi lahko naučili nekaj novega kaže jezik

srktjasa 22.03.2013 12:17

Tale zadeva mi je zelo všeč. Upam da se bom lahko čim večkrat udeležila runde mežik se vidimo!

AleOle 22.03.2013 12:39

Govorilo se je... začelo se je smeh sem zraven!

lancearmstrong 22.03.2013 12:48
Moja tudi zdaj jo sam se prijavim na forum:)odlično
jeti 22.03.2013 13:59

lepa tura za začetek, želim vam da se runda prime.

fuego 22.03.2013 14:48
@Alias:

Drage kolesarke, govorilo se je…zdaj se bo pa tudi zgodilo: odpiram novo temo in upam, da s tem tudi novo rundo: žensko CE rundo.

Namenjena je vsem navdušenim kolesarkam iz Celja, okolice in tudi od drugod, ki bi želele skupaj kolesariti, se družiti in se spoznavati z osnovami vožnje, menjav ter drugih spretnosti za lažje kolesarjenje v skupini.

Zbor: parkirišče pred Giga Šport trgovino v Celju.

Kdaj: ob petkih, 16.45 (začnemo s 5. aprilom, ko se ura že prestavi).

Trasa: Celje-Babno-Lopata-Pernovo-Pirešica-Gotovlje-Podlog-Grušovlje-Polzela-Rakovlje-Gomilsko -Grajska vas-Dolenja vas-Šešče-Griže-Migojnice -Petrovče-Celje; skupaj nanese cca. 55 km.

Tempo bo prilagojen skupini, tako da ni strahu, da bi šlo prehitro. Pridi in poskusi! mežik

Info tudi na ZS.

P.S. Kolesarji CE runde in vsi ostali pozor! - ker vem, da boste pokukali v temo zapečateno - …spodbudite svoja dekleta, žene, prijateljice, itd. s tem, da jim boste za spremembo vi skuhali večerjo, če se udeležijo ženske CE runde - tako se bomo vsi lahko naučili nekaj novega kaže jezik

Zakaj pa raje ne grete na Lopata - Grmovje in se izognete glavni cesti od Pernovega do Pirešice?

tepka 22.03.2013 19:07

Odlično!

Bomo naredili reklamo.

Se vidimo:)

erilen 22.03.2013 19:53
Super celjske kolesarke, cestitam za idejo.
Moja je tak vzhicena, da je sla vceraj kr po novo specialko k Bojciju...
Bomo mi poskrbeli za ciste plenice in cokolino pred spanem, ve pa gasa!
Ravnokar posiljam link kolegom, da predramijo svoje lepse polovice.
JM 22.03.2013 21:22

Moja bi prišla, ampak jo skrbi zarad tempa - se boji, da bote prehitre;)  je tud kera, ki je začetnica na specialki, al ste to sam divje babe, ko se drugače furate v moški družbi....prosim realen odgovor...

LP! 

Alias 22.03.2013 21:44

Tempo bo takšen, kot ga bo narekovala skupina, zagotovo pa ne prehiter,...zato naj pride in poskusi, če ne ne bo nikoli vedela mežik.
Poanta runde je pa ravno to, da se mogoče nekaj novega nauči in ob tem združi prijetno s koristnim. Bomo pa vse na kupu verjetno, tako začetnice kot tudi vsaj ena divja baba zapečateno, ki pa bo poskrbela, da ostale ne "zdivjajo". Tako da bo za zmeren tempo poskrbljeno.
LpN

Flaka 23.03.2013 11:52

Alias, veseli me tvoja iniciativa in trud, tako da upam, da bo čim več "bab" to nagradilo s svojo prisotnostjo. 
Jaz sem začela na specialki lani in me je navdušila.
Vem tudi za eno, ki bo prisla na gorcu... :) ker pac nima specialke. Tak, da JM kar opogumi svojo naj pride vsaj enkrat probat :)

kenz76 24.03.2013 08:56
@JM:

Moja bi prišla, ampak jo skrbi zarad tempa - se boji, da bote prehitre;)  je tud kera, ki je začetnica na specialki, al ste to sam divje babe, ko se drugače furate v moški družbi....prosim realen odgovor...

LP! 

Bom jst tud moral mojo opogumit, ker neki jamra... kaže jezik 

AleOle 24.03.2013 14:40

Kolesarke, če katera okleva, ker nima specialke sporočam, da prodajam žensko specialko Specialized Dolce, okvir M (cena 200€). Če katero zanima, naj javi.

lp

braneM 24.03.2013 17:13
@kenz76:

Naredita to skupaj,... ona naj pa tebe .. nasmeh

kenz76 24.03.2013 17:24
@braneM:
@kenz76:

Naredita to skupaj,... ona naj pa tebe .. nasmeh

smeh 

Truplo 24.03.2013 18:04

No, samo ideja pa spet pada sneg! Kaj bo šele, ko bodo na kupu? zapečateno

sandifis 24.03.2013 18:44

Super ideja, upam, da se uveljavi!
Kolesark je v naši okolici precej.
Srečno!!
P.S. Pa na modne dodatke ne pozabite!!

uploaded

DarjaU 24.03.2013 18:54

Hej punce, vse moramo enkrat začeti, zato nič oklevat ampak kar pridet čimprej!!! mežik Več nas bo, bolje bo, mislim da nas bo vodja že naučila kako in kaj, zato upam, da se vidimo v čimvečjem številu!nedolžen

Zajebanec 24.03.2013 19:07
@DarjaU:

Hej punce, vse moramo enkrat začeti, zato nič oklevat ampak kar pridet čimprej!!! mežik Več nas bo, bolje bo, mislim da nas bo vodja že naučila kako in kaj, zato upam, da se vidimo v čimvečjem številu!nedolžen

tako je,čimprej začet hodit na kuharske tečaje,da se čimprej naučite kuhat,res pa je tudi,če je na kupo čimveč tečajnic je tudi veselje večje,ko iz lonca na mizo pride kaka dobra jed...kul

LukecKukec 24.03.2013 19:29

Jaz pa podpiram idejo! Iz lastnih izkušenj vem, da ženske (v povprečju) ne gredo nikamor če niso (vsaj malo) urejene, tudi na kolo ne... Torej kolona nališpanih, barvno s kolesom usklajenih in v oprijete drese opravljenih deklet. Lepo, ni kaj! Za razliko od povprečnega kolesarja... Kosmate noge, celoten barvni spekter z vidika opreme (ker če si usklajen si peder), postrani čelada, vamp in nepotrebna tekmovalnost ter sovražna nastrojenost do ostalih udeležencev v prometu...

DarjaU 24.03.2013 20:41
@Zajebanec:
@DarjaU:

tako je,čimprej začet hodit na kuharske tečaje,da se čimprej naučite kuhat,res pa je tudi,če je na kupo čimveč tečajnic je tudi veselje večje,ko iz lonca na mizo pride kaka dobra jed...kul

halo ti,drži se šanka,žensko rundo pa pusti ženskam,mislim da maš dost drugih bolj pomembnih stvari za debatirat!!!!

lancearmstrong 24.03.2013 21:24
Zajebanc s celjskimi kolesarkami se ni pametn zezat tak da nasvet izogibaj se te teme.moja te že ma na črni listi.
sakala75 25.03.2013 09:58
@Truplo:

No, samo ideja pa spet pada sneg! Kaj bo šele, ko bodo na kupu? zapečateno

Bravo Truplek, v tvoji izjavi je precej resnice he,hezapečateno, amapk bodmo optimisti, ipak gre za naše bebnce, ki so itak THE BESTkaže jezik

fuego 25.03.2013 11:00
@LukecKukec:

Jaz pa podpiram idejo! Iz lastnih izkušenj vem, da ženske (v povprečju) ne gredo nikamor če niso (vsaj malo) urejene, tudi na kolo ne... Torej kolona nališpanih, barvno s kolesom usklajenih in v oprijete drese opravljenih deklet. Lepo, ni kaj! Za razliko od povprečnega kolesarja... Kosmate noge, celoten barvni spekter z vidika opreme (ker če si usklajen si peder), postrani čelada, vamp in nepotrebna tekmovalnost ter sovražna nastrojenost do ostalih udeležencev v prometu...

A zdej bi se pa že dedi moral depilirat?

AleOle 25.03.2013 11:17
@fuego:
@LukecKukec:

A zdej bi se pa že dedi moral depilirat?

A se še ne?!? mežik

erilen 25.03.2013 14:47
Jaz sem bolj za @LukecKukec modne zapovedi: kosmate noge in vamp.Ko sem enkrat probu od kolena navzdol depilacijsko kremo, je moja v Oni kr Dr. Košičku pisala, da je njen mož latentni homič.Od takrat naprej se od pasu navzdol ne upam več brit...
vambomzepokazu 25.03.2013 17:15

Pustite ženskam svojo temo čisto, brez smetenja in komentarjev ala babnce za šporhet pa take fore.

_Alzy_ 25.03.2013 17:21

Že vidim da bo ob petkih po 17ih dež smeh

Truplo 25.03.2013 18:31
@DarjaU:
@Zajebanec:
@DarjaU:

halo ti,drži se šanka,žensko rundo pa pusti ženskam,mislim da maš dost drugih bolj pomembnih stvari za debatirat!!!!

... saj z njim tudi ni vse v redu... ker se ravno šanka ne drži, razen če kje naroči vodo, he, he...!!! smeh

Truplo 25.03.2013 18:31
@lancearmstrong: Zajebanc s celjskimi kolesarkami se ni pametn zezat tak da nasvet izogibaj se te teme.moja te že ma na črni listi.

... dokler se ne zameri Joci... bo že v redu! smeh

1 2 3 ... 10
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI