Ženska Ce runda MTB

Domov > Forum > Ženska Ce runda MTB

Ženska Ce runda MTB

SORTIRAJ PO:
Biba84 20.05.2013 09:49

Drage kolesarke!

Že pred enim tednom smo se prvič zbrale, da bi poskusile, če bo šlo.
In prijelo se je. Zato odpiram novo temo: Ženska ce runda MTB

Vabljene VSE KOLESARKE, veteranke, novinke,...
Naš namen je združiti prijetno s koristnim, torej druženje s sokolesarkami, postopno osvajanje vrhov, odkrivanje novih poti, učenje kolesarskih spretnosti,...

ZBOR: parkirišče pred Giga sportom v Celju

KDAJ: ponedeljek med 16.45 in 17.00

TRASA: Celje - Lokrovec - Šmartinsko jezero - Brezovo - Šmartno v R.d. - Kunigunda - pot domov po dogovoru (lahko po cesti ali cez drn in srn)

P.S. : Naš namen je druženje, zato je strah pred prezahtevnostjo odveč. Poskusi, ne bo ti žal.

DarjaU 20.05.2013 20:43

Živijo punce, morem vam povedat,da tale mtb runda prav paše, tak da zainteresirane čimprej se pridružite, danes biklo prav fajn!!!!mežik

sakala75 21.05.2013 08:38
@DarjaU:

Živijo punce, morem vam povedat,da tale mtb runda prav paše, tak da zainteresirane čimprej se pridružite, danes biklo prav fajn!!!!mežik

Na poti do gige ujel dve rundašici veseli in nasmejanikaže jezik. Ni kaj, pohvalno, očitno bomo tud v goši dobili družbonasmeh

uploaded

lancearmstrong 21.05.2013 08:48

Mirč sam letos boste pa mel konkurenco na vseh površinah sam še ,katera dobi kakšno kamero evo pa smo tamsmeh

Crash King 21.05.2013 10:12

Samo tole pa ne gre!!!
Pebi, vozte , kot bi Urbi lepo povedal:  Topšit weight wenny mašine, vaše polovičke pa neke predpotopne GTje...pa to...
Pebi, bo treba investirat, sploh ker vidim da so nasmejane že na teh ribežnih...
zapečateno
Punci, vidve pa: držta se ravnih balanc!!!

Biba84 21.05.2013 10:47

Dodajam utrinke iz včerajšnje runde.

uploaded

Bilo je super. Naslednjic trasa druga.Mogoce drugo kolo, defenitivno pa bremze poslihtane (ponavadi bremze premalo primejo, pri nas je bilo pa obratno, so prevec prijele in to nauhrib, pa ne zato, ker strminic ne bi zmogle, samo bremza je drsala po feltni). Nekje na forumu sem prebrala, da je nekdo napisal, da imamo punce pretežka kolesa in naj za lažja kolesa poskrbijo naše boljše polovice, hmmmm "kovačeva kobila je zmerom bosa", a ne Mony? Ampak, kar nas ne uniči, nas ojača.mežik

uploaded

Na poti so za nas navijale tudi sexi navijacice.poljub

Upam, da se nas v ponedeljek zbere še več in uberemo kakšno fajno trasico. Ker nas je kar nekaj, ki smo se na kolesa usedle po več letih premora, se bomo podajale po poteh, ki bodo delno makedamske, delno asfaltirane, postopno pa tudi gozdne. Dobrodošle ste vse in seveda dobrodošle so tudi vaše ideje glede tras.

AleOle 21.05.2013 11:01

Bravo! In bravo za realno-duhovito reportažo glede kovačeve kobile smeh
Za ponedeljke sem dobila doma tudi jaz fraj... pridem s težko arnco kul
Glavn da bo fajn...

Biba84 21.05.2013 11:18
@AleOle:

Glavn da bo fajn...

SUUUUUper!!!! Še ena naša. nasmeh Težje kot imamo pecikle, bolj se bomo namatrale in več bomo nardile za sebekul Pa upam, da tegale moj ne bo bral, ker želim imet nov bicikl.v zadregi

sakala75 21.05.2013 11:36
@Biba84:
@AleOle:

Glavn da bo fajn...

SUUUUUper!!!! Še ena naša. nasmeh Težje kot imamo pecikle, bolj se bomo namatrale in več bomo nardile za sebekul Pa upam, da tegale moj ne bo bral, ker želim imet nov bicikl.v zadregi

Bravo Biba, pametno napisano, težko kolo je večji izkoristekpresenečen, tak da bo tu v našem primeru še kako leto GT pel ha,hamežik

Biba84 21.05.2013 12:15

Saj se punce nič ne pritožujemo čez svoje pecikle. Smo z njimi zadovoljne in zelo potrpežljive, predvsem zato, ker so nas že daleč pripeljali.nasmeh
Nasprotni spol ima pripombe.mežik

Crash King 21.05.2013 12:24
@Biba84:

Dodajam utrinke iz včerajšnje runde.

uploaded

Bilo je super. Naslednjic trasa druga.Mogoce drugo kolo, defenitivno pa bremze poslihtane (ponavadi bremze premalo primejo, pri nas je bilo pa obratno, so prevec prijele in to nauhrib, pa ne zato, ker strminic ne bi zmogle, samo bremza je drsala po feltni). Nekje na forumu sem prebrala, da je nekdo napisal, da imamo punce pretežka kolesa in naj za lažja kolesa poskrbijo naše boljše polovice, hmmmm "kovačeva kobila je zmerom bosa", a ne Mony? Ampak, kar nas ne uniči, nas ojača.mežik

uploaded

Na poti so za nas navijale tudi sexi navijacice.poljub

Upam, da se nas v ponedeljek zbere še več in uberemo kakšno fajno trasico. Ker nas je kar nekaj, ki smo se na kolesa usedle po več letih premora, se bomo podajale po poteh, ki bodo delno makedamske, delno asfaltirane, postopno pa tudi gozdne. Dobrodošle ste vse in seveda dobrodošle so tudi vaše ideje glede tras.

Predvidevam, da je Duško tvoj serviser, če ti bremze drsajo.... kar Mirča vpraš, kako je to, haha...

Lahko pa, da se tko boji za tebe, da ti je za vsak slučaj mal pršponal zadevo, da ne boš prehitra navzdol...zapečateno

Biba84 21.05.2013 13:45
@alec68:

Predvidevam, da je Duško tvoj serviser, če ti bremze drsajo.... kar Mirča vpraš, kako je to, haha...

Lahko pa, da se tko boji za tebe, da ti je za vsak slučaj mal pršponal zadevo, da ne boš prehitra navzdol...zapečateno

Duško je moj serviser. Meni delajo bremze brezhibno in sploh ne potrebujem servisiranja.  Kako lahko sploh pomisliš, da bi bilo potrebno kdaj Merido servisiratzapečateno

Verjamem pa, da Duškota skrbi za mene, predvsem zaradi tega, ker če se pobijem, potem on ne more na rundo (še en razlog zakaj so moje bremze brezhibne).nasmeh

Crash King 21.05.2013 14:50
@Biba84:
@alec68:

Duško je moj serviser. Meni delajo bremze brezhibno in sploh ne potrebujem servisiranja.  Kako lahko sploh pomisliš, da bi bilo potrebno kdaj Merido servisiratzapečateno

Verjamem pa, da Duškota skrbi za mene, predvsem zaradi tega, ker če se pobijem, potem on ne more na rundo (še en razlog zakaj so moje bremze brezhibne).nasmeh

Pa to je to... merida je hujš kot Patria... to res nikol ne crkne....razen kadar crkne, haha
Samo punce, res vsaka čast na vas tri...
Pa ena prošnja... tkole, ko se vozite po hosti, mal po grmovju glejte, če slučajno mene kje najdete, ker včasih oni vaši Puni Hakli pozabijo na mene, jaz pa tud nisem imun na to, da bi v kakšnem ovinku ausglajzu...kaže jezik 

Biba84 27.05.2013 08:30
Zdravo punce! Kako je danes z nasim druzenjem na kolesu? Ce v
Vreme zdrzi se vidimo ob 17.00 pred Gigo.
DarjaU 27.05.2013 08:52

Hojla, jaz sem za, upam da vreme zdrži,bom držala pesti,haha, se vidimo!!!mežik

AleOle 27.05.2013 09:20

Vreme zagotovo bo! Tudi kakšna kaplja nas ne bo pregnala... Se vidimosmeh

Alias 27.05.2013 10:07

Danes pa pridem še sama kaj naokoli...prvič na MTB po 5.5.... da vidim, kako bo šlo :)

sakala75 27.05.2013 10:27
@Alias:

Danes pa pridem še sama kaj naokoli...prvič na MTB po 5.5.... da vidim, kako bo šlo :)

Opala, to pa ni hecanasmeh. Punce n******* ste gamežik

Alias 27.05.2013 10:42

Ne jih strašitmežik! ...da ne bom potem sama pred Gigo stala zapečateno

Biba84 27.05.2013 13:22

Sama ziher ne boš pred Gigo stala, lahka se pa zgodi, da boš sama ostala, ko nas boš zadaj pustilamežik Se veslimo tvoje družbe.

AleOle 27.05.2013 14:10

A je že v mislih kakšna trasa?

DarjaU 27.05.2013 14:28

Ja Biba, se strinjam s tabo,hehe... Se vidimo!nasmeh

Biba84 27.05.2013 15:24
Malo ceste malo malo hoste. Celjski grad-Zagrad- Zvodno-Store-po hosti do Tehar-Celje
DarjaU 27.05.2013 20:11

Punce fajne ste, danes nas je bilo že kar lepo število,trasa super,družba tudi, naše "arnce" so tekle kot mašince a ne,he,he...mežik

Alias 27.05.2013 20:42

So ble punce na mtb kolesih tako hitre, da je še telefon ujel samo "barvne sledi".... kaj lahko "raketa" pod nogami naredi!  mežik
image

Biba84 27.05.2013 21:14

@Alias:

So ble punce na mtb kolesih tako hitre, da je še telefon ujel samo "barvne sledi".... kaj lahko "raketa" pod nogami naredi!  mežik
image

Punce, fajn ste ble, upam, da se še vidimo in nadgrajujemo naše nove podvigemežikSem vmes po poti slišala kar nekaj veselih in navdušenih vzklikov, tak da mislim, da vam je bilo všeč, predvsem tisti del, ki ni bil asfaltiransmeh in tako je nastala takale lepa fotka na katero lahko rečem samo Beauty and the Beastzapečateno

AleOle 27.05.2013 21:17

Bravo, fotka za v revijo BICIKEL kul Spet fajn druženje! Hosta je bla višnja na torti... arnca parkirana... čaka na nove podvige mežik

Biba84 27.05.2013 22:01

Nekaj utrinkov

uploaded

Naš postroj....fotografinja nam je podala nasvete o varstvu pri vožnji s kolesommežik

uploaded

Punce v elementu....

uploaded

Ustavljale smo prometnasmeh

Crash King 27.05.2013 22:29
@Biba84:

Nekaj utrinkov

uploaded

Naš postroj....fotografinja nam je podala nasvete o varstvu pri vožnji s kolesommežik

uploaded

Punce v elementu....

uploaded

Ustavljale smo prometnasmeh

Biba.... če si ti motivatorka in glavna vodja poti, lahko rečem le kapa dol!!! Tvoj bibi že dolgo ni zbral takšne skupine na rundi.... bi lahko vidva malo tekmovala sedaj , ko se je očitno ženska MTB tako prijela, pa je kamot v špilu kakšen piknik...

To bo še rivalstvo, haha...

Martina 27.05.2013 22:58

Heii punce, danes sem se vam pridružila na ženski MTB rundi. Bilo je odlično ! In komaj čakam na naslednjo !

image

( evo pa še ena slikca ...  kul)

1 2 3 ... 21
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI