Runde Kranj, Kamnik, Domžale, ...

Domov > Forum > Runde Kranj, Kamnik, Domžale, ...

Runde Kranj, Kamnik, Domžale, ...

SORTIRAJ PO:
giant41 09.03.2014 22:49

Zanimam se za priključitev kakšni cestni rundi, ki se odvija (starta) na območju med Kranjem, Kamnikom in Domžalami.

Za nekatere sem slišal (BamBi, Kranjski krog, ...), pa bi vseeno rad sestavil en spisek zanimivih rund, ki se dokaj redno izvajajo.

Kje, kdaj, kdo lahko pride, dolžina, tempo... 

Redblack 10.03.2014 19:36

Tudi jaz se zanimam, bil parkrat na Bambi rundah ob torkih, četrtkih in nedeljah ampak mi časovno ni uspevalo ( štart v Trbojah), spraševal sem že po rundah v  okolica Kamnika pa ni bilo interesa. Slišal sem za rundo ki naj bi štartala iz Kamniške obvoznice- Sitar center, ampak ne vem ali je zadeva še živa? V Mengšu obstaja kolesarski klub, mogoče bi blo treba malo povprašati.

Sokratus 10.03.2014 19:48

Tudi sam se zanimam, sem bolj začetnik, okolica Cerklje?

__ziga__ 10.03.2014 20:17

Edino kar sem jaz hodil in je v okolici Domžal je Dolska runda ... za ostalo pa ne vem kako se kej odvija

marjan 10.03.2014 23:02

gorenjski glas vsak torek ob 17 štart izpred
gorenjskega glasa  v kranju v sobotah po dogovoru

giant41 11.03.2014 07:23

Sem pa našel tale Bam.bi razpored:
bambi.a2u.si/datoteke/BAM_Bi_ runde_torek_nedelja.xls

Lahko na te runde pride vsak, ali je pogoj članstvo v Bam.bi?
Slišal sem, da je tempo kar hud? 

Al Capone 11.03.2014 07:54
@giant41:

Sem pa našel tale Bam.bi razpored:
bambi.a2u.si/datoteke/BAM_Bi_ runde_torek_nedelja.xls

Lahko na te runde pride vsak, ali je pogoj članstvo v Bam.bi?
Slišal sem, da je tempo kar hud? 

Ne preverjamo članskih izkaznic. Si dobrodošel. ;-)

Hrast 11.03.2014 10:43

Zanimivo, vsi jamrajo v Sloveniji, pa ima folk cajt kolesarit že ob 16:00 popoldne med tednom.

Dobr nam gre, ni kaj. 

Al Capone 12.03.2014 07:18
@Hrast:

Zanimivo, vsi jamrajo v Sloveniji, pa ima folk cajt kolesarit že ob 16:00 popoldne med tednom.

Dobr nam gre, ni kaj. 

1. Ne jamrajo(mo) vsi.

2. Nekaj tistih, ki sicer jamrajo nima službe pa gredo raje na kolo in tako preženejo depresijo.

3. Nekaj je študentov.

4. Najde se tudi nekaj korenin, ki so že v pokoju.

Včeraj se nas je nabralo 25 takšnih, ki ne jamramo.

Ko se boš nehal obremenjevat s tem kaj in kdaj drugi nekaj počnejo bo tudi tebi lepše in bolje in se nam boš morda pridružil.

jip 12.03.2014 07:31
@Al Capone:
@Hrast:

Dobr nam gre, ni kaj. 

1. Ne jamrajo(mo) vsi.

2. Nekaj tistih, ki sicer jamrajo nima službe pa gredo raje na kolo in tako preženejo depresijo.

3. Nekaj je študentov.

4. Najde se tudi nekaj korenin, ki so že v pokoju.

Včeraj se nas je nabralo 25 takšnih, ki ne jamramo.

Ko se boš nehal obremenjevat s tem kaj in kdaj drugi nekaj počnejo bo tudi tebi lepše in bolje in se nam boš morda pridružil.

Amen kul

aero0038 12.03.2014 07:32

A imate morda tudi kake runde na notranjsko-primorskem, glede na to, da sem za vikend opazil manjšo skupino od Štorij proti Senožečam?

perc82 12.03.2014 08:02
@Hrast:

Dobr nam gre, ni kaj. 

Zanimivo, ti imaš pa čas pisat po forumu dopoldne med tednom.

Dobr ti gre, ni kaj.

NeonPunk 12.03.2014 17:06
@Hrast:

Dobr nam gre, ni kaj. 

Delamo do 15h. Zjutraj do službe s kolesom v službi se preoblečeš in lepo štartaš ob 15h kamor ti srce poželi ;) 

Hrast 14.03.2014 09:30

Ej fantje, brez hude krvi. Je letelo bolj na to, da je bila želja nekaterih že v preteklosti, da so runde kasneje (vsaj poleti), tud ni živčnega folka po cestah, ki se mu s šihta mudi, pa še danes je več služb žal premaknjenih, celo osnovne šole se šele po osmi uri začnejo...

No, tud jest sem si danes že za preoblečt na šiht prinesel, v ponedeljek začnem s kolesom. S
amo saj veste kako je danes, ko imaš okoli sebe ljudi, ki ne znajo domov in te že ko greš ob 16:00 domov čukasto gledajo...

primozv 20.03.2014 06:42

Danes okoli 16.ure 40-50km krog okoli Kranja. Ponavadi grem sam, če pa bi kdo šel zraven, naj pošlje ZS.

Lpp

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI