Novinci iz Nove Gorice in okolice, javite se. :-)

Domov > Forum > Novinci iz Nove Gorice in okolice, javite se. :-)

Novinci iz Nove Gorice in okolice, javite se. :-)

SORTIRAJ PO:
SENATOR 17.03.2014 19:41

Kot že v naslovu piše, se išče novince (normalne smrtnike smeh), da se skupaj zapeljemo kako turco na goriškem z normalnim tempom.

Upam da se dobi še kak Novogoričan, da se kdaj skupaj zapeljemo.

LP

VentusM 17.03.2014 20:13
Jst sm z okolice Tmina, ce boste v mojih koncih se lahk kaj zmenmo, ko bom jaz v vasih pa bom oivedal :-)
nickolas18 17.03.2014 23:18

jst pa iz ajd, ma čakam, de me una podkolenska vez jejna martrt

SENATOR 19.03.2014 14:48

A tako malo nas je iz Goriškega takih, ki bi ''normalno'' kolesarili.  presenečen

Saj ne morem verjet.  smeh

pitur 19.03.2014 16:00
@SENATOR:

A tako malo nas je iz Goriškega takih, ki bi ''normalno'' kolesarili.  presenečen

Ob sobotah in nedeljah se taki  normalni zbirajo v Rožni dolini-mejni prehod na italijanski strani.
Startajo ob 10h!

Zasledovalec 19.03.2014 17:03
@pitur:
@SENATOR:

Ob sobotah in nedeljah se taki  normalni zbirajo v Rožni dolini-mejni prehod na italijanski strani.
Startajo ob 10h!

Haha to so brici, ne vem če spadajo v to kategorijo.

SENATOR 19.03.2014 17:49
@pitur:
@SENATOR:

Startajo ob 10h!

Zanimivo. nasmeh     Kam proti pa startajo in kak tempo se peljejo, če mogoče veš?   Da ne bom potreboval scooterja za jim sledit. smeh

Dejmo rečt da tudi brici spadajo v to ''kategorijo'', sploh če se ne vozijo po Brdih. kul

qoki 19.03.2014 18:36

Mi se zbiramo na ploščadi nasproti bivšega mejnega prehoda Solkan ob četrtkih in nedeljah. Jutri (četrtek) naj bi veljalo ob 15:00, prevozili bomo do 50km po ravnem. Za nedeljo velja ob 10:00, samo bo verjetno odpadlo, ker se obeta dež. Lahko me pokličeš na gsm 041223577.

primozmikulin 19.03.2014 18:56

ojla
jaz sem na krasu blizu komna,ni panike prist do rožne doline,če je več klape gremo normalni smrtniki svojo pot...
če kdo želi lahko pride na kras do mene,gremo 36 km tura,potem pa pri meni en glaž vina ali bjrca...
l.p. mežik
primož
031235033 

VentusM 20.03.2014 13:32
@primozmikulin:

ojla
jaz sem na krasu blizu komna,ni panike prist do rožne doline,če je več klape gremo normalni smrtniki svojo pot...
če kdo želi lahko pride na kras do mene,gremo 36 km tura,potem pa pri meni en glaž vina ali bjrca...
l.p. mežik
primož
031235033 

Si bom zapisal tvojo st. ko bo vec casa prideva s kolegom v tvoje konce da nam razkazes kje nabiras kondicijo... ;-)
primozmikulin 20.03.2014 19:23

ni problema

VentusM 20.03.2014 20:09

Če bo kdo pa v mojih koncih (posočje) naj me kontaktira, lahko gremo z enim normalnim tempom do Bovca ali pa v Breginj :) če bo čas dopuščal seveda

obes 24.03.2014 18:13

Ne vem točno ali spadam med "normalne", sem pa precej počasen mežik (začetnik), če bi te zanimalo da gremo kdaj skupaj sporoči. (Sem pa iz Gorice)

kolos 24.03.2014 22:20

Kaj je za tebe turca ? Kdo je za tebe novienc ? Dosti kondicije ? :) Bi mogel verjetno še kaj kondicije nabrati z višjimi vrhovi ;)

Hercio 25.03.2014 10:21
V Ajdovdcini se kolesarji - po vecini clani KK Izvir - zberejo v zimsko-pomladnem casu, ob sob in ned ob 10h na letaliscu.

"Normalno" kolesariti?
Jukio 25.03.2014 11:34
SENATOR 25.03.2014 12:38
@Hercio: V Ajdovdcini se kolesarji - po vecini clani KK Izvir - zberejo v zimsko-pomladnem casu, ob sob in ned ob 10h na letaliscu.

"Normalno" kolesariti?
"Normalno" tam do enih 30-35 na uro po ravnem, kar je več je že "semi-pro". ;-)
Hercio 26.03.2014 09:29
A no no :D To ne bi smel bit problem ;)
SENATOR 29.03.2014 18:11
@Hercio: A no no :D To ne bi smel bit problem ;)

Problem, hm, za marsikoga je lahko že 25 problem.

Jaz npr. šele proti koncu sezone prilezem do neke povprečne forme (govorim zase) in takrat tudi dosegam in držim take hitrosti. 

Žal mi čas ne dopušča več kot 1000-1500km letno, pa vmes tudi po cel mesec ne sedem na kolo, pol pa je treba začeti praktično znova. 

Upam, da ga bom letos kaj več izkoristil in nabral kak km več.  nasmeh

nickolas18 29.03.2014 19:27

ma za 1501 km letno rabis manj kot 10 min na dan.

SENATOR 29.03.2014 20:12
@nickolas18:

Dejanskih.....pa še ene tolk časa za priprave, pa če se spotiš še tuš...... tko da gre pol urce takoj okrog. smeh

Če odšteješ še zimo in deževne in ali mrzle dni (v katerih se ne in se ne mislim vozit) , ti ostane okrog 100-150 uporabnih dni na leto, pa še takrat bi mogu naredit od 35-50km na dan, sepravi cca 2 urci na dan, ki jih pa zelo poredko najdem.  nasmeh

Zlodej 30.03.2014 10:02

Ventus kam me peljes na tolminskem....mi razkazes kje nabiras kondicijo?? :D

thor 30.03.2014 18:34
@SENATOR:
@nickolas18:

Dejanskih.....pa še ene tolk časa za priprave, pa če se spotiš še tuš...... tko da gre pol urce takoj okrog. smeh

Če odšteješ še zimo in deževne in ali mrzle dni (v katerih se ne in se ne mislim vozit) , ti ostane okrog 100-150 uporabnih dni na leto, pa še takrat bi mogu naredit od 35-50km na dan, sepravi cca 2 urci na dan, ki jih pa zelo poredko najdem.  nasmeh

caki mal zdej odpiras temo , vabis ljudi na ture in potem pises da nimas 2h casa za kolo?
cas ni problem samu voljo je treba imet!!!

lp
Jefferson Airplane 30.03.2014 18:43
@SENATOR:
@pitur:
@SENATOR:

Startajo ob 10h!

Zanimivo. nasmeh     Kam proti pa startajo in kak tempo se peljejo, če mogoče veš?   Da ne bom potreboval scooterja za jim sledit. smeh

Dejmo rečt da tudi brici spadajo v to ''kategorijo'', sploh če se ne vozijo po Brdih. kul

Mogoče ti bo pri razumevanju piturjevega odgovora pomagalo tole: "Bric" tule ni prebivalec Brd, ampak član KD Brda, kluba, ki je osvojil desetkrat zapovrstjo državni pokal.

SENATOR 30.03.2014 19:22
@thor:
@SENATOR:
@nickolas18:

caki mal zdej odpiras temo , vabis ljudi na ture in potem pises da nimas 2h casa za kolo?
cas ni problem samu voljo je treba imet!!!

lp

''VABIŠ LJUDI'', to zdej izpade, kot da si iščem družbo samo zase.  

S to temo, sem hotel doseči, da se nas na Goriškem neki najde, ki bi za to bili, ker pač tega še nisem zasledil. 

Več nas je, lažje si je najdet družbo, kje pa piše da se moramo odpravit vsi hkrati, saj bi to bil ''mission impossible'', saj enkrat ne morem jaz, drugič kdo drug.

P.S.  Verjami da volja je, ampak ne znese........ mogoče za nekoga, ki ima službo do 15h, ( če jo v teh časih sploh ima ) , pa da nima drugih obveznosti, kot so žena, otroci itd......  

Če je samo služba pa kolo, ni problema.

LP

stramas 31.03.2014 00:22

Zdravo,

Jaz sem z okolice Tolmina in imam namen enkrat v kratkem skočit do gorice, ni sicer tako daleč a se ve da je glavna cesta precej neprijazna kolesarjem (kolesarska steza ki jo urejajo med plavami in solkanom naj bi bla zaprta), in to me še najbolj ovira da bi prišel dol. Mam sicer pa namit iti dol čez kolovrat mimo liga in skozi brda.

Če veste za dol po goriškem kakšno lepšo turo bi se lahko zbrali enkrat, ko bi vsi nabrali kondicije ;). Sicer pa je zdaj še skoraj najlepši čas ker poleti je dole že prehudo.
Sam sicer nisem neki "pro", kolesarim bolj izletniško čepravimam letos nekaj več ciljev, in mam treking kolo tako da po ravnini nevem koliko bi vam lahko sledil, tisti ki imate specialke :)

VentusM 31.03.2014 08:52

@Zlodej:

Ventus kam me peljes na tolminskem....mi razkazes kje nabiras kondicijo?? :D

Bomo se zmenil en dan :) 
Lhako jutri dopoldne .... Most-Robič-Ljubinj-Most

kolos 25.08.2014 19:43

Če je kdo star med 17 in 22 let in je s Primorske ter bi mu prišla prav družba za kolesarit, naj se mi javi! Sem rekreativec, ki se je letos navdušil nad kolesarjenujem. LP

stomper 01.09.2014 10:15

A je kak začetnik iz okolice Sežane ali Vipave?

mulo 08.02.2015 11:37

Mene zanima kake so ki temperature okol Nove gorice se da kolesart ne da bi pretirano zmrzavu smeh

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI