Za vikend s specjalkami po mariborskem okolišu

Domov > Forum > Za vikend s specjalkami po mariborskem okolišu

Za vikend s specjalkami po mariborskem okolišu

SORTIRAJ PO:
areh 29.09.2004 20:23
Sem kar posebej temo odpru ad hoc za ta vikend, kot smo rekli v nedeljo..najprej volit potem na kolo, he he. Torej IN1059, Marko 67, Lonelyrider in jaz smo se začeli pogovarjati o skupni turci v nedeljo nekam prozi Rušam, Lovrencu, Podvelki.(smer ni obvezna, lahko se gre bilo kam) Da vidim kak se v skupini dirka, he he(po dolgem času, seveda), Kdaj , točno kam in podobno se bomo še domenili, zdaj imamo novo temo. Mene še itak lahka šiht za...e, bost šli pač sami.
Djzizi, Podpohorc,Roki, Merlin,..in ostali, gremo, al neč
lpA
laufar 29.09.2004 20:30
Areh, ti si čist znoru! 8O
Marko67 29.09.2004 21:16
Ups ta vikend se ne bom mogel udeležiti skupne turce, grem na zaključno prireditev Slovenija kolesari v Ivanjčno gorico na Krjavljev maraton.
Morda pa jo med tednom kam mahnemoč

lp,marko67
Merlin 29.09.2004 21:25
Jaz mam za ta vikend enake plane kot Marko. V soboto pa še neke zadeve za uredit tako, da na žalost ta teden težko. Lahko pa se zmenimo kako popoldne drug teden.
DJZIZI 29.09.2004 23:07
V nedeljo popoldan ne morem,prvo volitve,pol pa na rojstni dan k mami.
Kaj pa v sobotočč
areh 30.09.2004 06:34
Jz lahk sam v nedelo zjutri.Žal. Sej če ne,pa se vidimo na drčah!
lpA
lonelyrider 30.09.2004 06:55
...mislim, da bom to nedeljo imel čas.. ..lahko zjutraj, le do 12 ure bi rad bil doma.. ..predlagal bi turo in naj še kdo predlaga, potem pa se odločimo.. ..da je za vse enak krog za tiste iz mb in iz okolice fram-rače, se pravio enako km, bi predlagal tako: .. srečamo se na cesti obi-hoče (bohova).. ..nato pa: tezno, brezje, dogoše, duplek in pri splavarju v hrib po poti dupleškega maratona (le malo krajše): zimica, korena, vurberg,.. nato se lahko odločimo med cca.70 in cca. 80 km .. .ali naprej čez vurberg proti ptuju in vključimo še ptujski krog (kos poti kjer poteka dirka na ptuju: v hrib in spust) ..ali pa se spustimo proti dravi in po neprometni cesti nadaljujemo proti ptuju.. ..sledi peš most čez dravo, hajdina, gerečja vas (da se izognemo prometnim cestam), kungota, brunšvik, rače.. ..kjer z arehom zaključiva, ostali pa nadaljujejo v mb..
..naj še kdo predlaga
areh 30.09.2004 07:10
jaz sem takoj za, proge do ptuja še ne poznam zato mi bo zanimivo, da le ni prometno!
Lonelyrider, kot kaže sva za enkrat edina interesenta, tako da če greva sama, najbolje da v soboto komunicirava po gsm in se detaljno zmeniva kod greva. Kdaj predlagaš štart..9.00č
lpA
lonelyrider 30.09.2004 07:29
..lahko ob 9 uri.. ..kasneje ne.. ..bolj zgodaj pa je v tem času še prehladno.. ..pot, ki sem jo predlagal je neprometna... ..razen kos: tezno-duplek.. ..ampak tudi tam ni sile.. ..med duplekom in ptujem se lahko odločiš koliko hribov želiš prevozit.. ..sproti izbiraš glede na utrujenost..
..od ptuja do rač le dvakrat prečkaš glavo prometnico, sicer pa po stranskih cestah..
areh 30.09.2004 08:08
Ok, če bo vreme ok jaz grem!
lpA
mstein 30.09.2004 08:18
zakaj ni naslov teme s specialkami po štajerski :D

[/b]
areh 30.09.2004 08:25
Premalo natančno.
lpA
lonelyrider 30.09.2004 08:36
..se slišiva v soboto..
areh 02.10.2004 18:30
Pol grema sama.
lpA
uros 02.10.2004 19:59
jst sm čez tedn u mariboru ko študiram pa bi se popoldne kj vozu s specialko tko mal bol..

če je kak interesent da mu mal zavetrje delam pa un men mal pa kkao rečema naj pove lahk pa tud ZS
kolesar- 03.10.2004 14:07
8) Uroš tazga sotrpina kot si ga tuki meu zihr ne boš dobu! hehe :D
areh 05.10.2004 06:57
Na konc je blo 87 km, z zaključkom na Pohorju.
lpA
mstein 05.10.2004 08:16
detajli
areh 05.10.2004 08:26
Fram-miklavž-duplek-dogoše-pol pa hribi gore dole-nej Lonelyrider pove kje js ne vem-Orešje-ptuj-pol pa po stranskih do kungote-miklavž-rogoza-hoče-pljučna bolnica fram.
lpA
hopla 05.10.2004 08:39
areh je napisal:
Fram-miklavž-duplek-dogoše-pol pa hribi gore dole-nej Lonelyrider pove kje js ne vem-Orešje-ptuj-pol pa po stranskih do kungote-miklavž-rogoza-hoče-pljučna bolnica fram.
lpA

Čas, povprečječč
areh 05.10.2004 09:22
Povprečna (moja) 25. Povp puls da rečnika 149, od rečnika do pljučne 169.
lpA
DJZIZI 05.10.2004 09:24
Areh,vidim,da si ful zagret z lesenim,pol pa ga še mormo vžgat okoli pohorja za hec,ko bo lepo z lesenimi,hehhe resno,preden ga konzerviraš.
Zdaj pa bežim,da nebo podpohorc ćakal,grema z traktorji v naravo,hehehe
mstein 05.10.2004 11:43
zakaj pa ni telefon zazvono :č:

mislim na mojem teritoriji, če ne drugo bi mostnino plačala
areh 06.10.2004 06:26
Hehe, ja to pares, Lonelyrider je bil vodič, tak nisn vedo ki se furama pol poti, sma pa bla malo zgodaj za tebe(štartala sma ob 8.45).
Djzizi, med tednom sem pečeni, ostali so mi sam še vikendi za lesjaka furat. Zdej ne bomo specjalkarji ampak mizarji, ko mamo lesena kolesa, :lol:
lpA
DJZIZI 06.10.2004 10:25
Jutri če bo lepo bom ob enih 9h startal in probal z lesenim nagonit enih 100 km,lepo počasi.
Še ma kdo cajt,heheh.
areh 06.10.2004 11:06
men se zdi da maš ti največ cajta....Od kar ni več jž je vse razpušeno..he he :lol:
lpA
DJZIZI 06.10.2004 20:16
Zdaj nas bo na SŽ Janša zrihtal,hehehhe,za becikl gonit nam bo dal cajt.
Mater,dopust sem pa celi skuro,samo 3 uree ga še mam.Kaj bom s tem :cry: :cry: :oops: :cry: :lol: :lol:
Joao 06.10.2004 20:46
6 sindikatov mate baje barabe! Ja daš pol plače za sindikate!! :lol: :lol:

Ja sej ni blema, pol še pa 400 jurjov ostane... 8)
DJZIZI 06.10.2004 22:35
Joj 400 jurjev 8O ,sanje :cry: ,..............mogoče tam leta 2015 pa bo 400 jurjev :lol: .
6 sindikatov :č: ,naš je samo eden :cry:
Uporabnik ne obstaja. 13.10.2004 00:10
uros je napisal:
jst sm čez tedn u mariboru ko študiram pa bi se popoldne kj vozu s specialko tko mal bol..

če je kak interesent da mu mal zavetrje delam pa un men mal pa kkao rečema naj pove lahk pa tud ZS

Je ze kdo razmisljal da bi naredil krozno turo z MTBjem po MB gricih okoli Maribora oz. vse hribe ki jih uspes videti iz mesta.
S kolegom sva predlani to tekala. Lanisem jaz sel s kolesom ampak kroga nisem zakljucil se mi ni dalo prevoziti ravnice med Malecnikom in Pohorjem.

V jeseni je ta tura najlepsa ker precej tega gre po vinskih predelih.

Jaz sem sel po varianti:

ob petih zjutraj sem napadel Pohorje iz Razvanja gor do Bellevue-a potem pa spust do Kordeka in obrambnega doma, potem na Koroški most in vzpon na Urban. Z Urbana sem se preko Lucijinega brega spustil na cesto Kamnica - Kungota. Od tu sem nastartal Rospoh potem za Kalvarijo in na Kalvarijo od tam pa spust tri ribnike pa v Ribnsiko selo in za Piramido v Kosake in nato gor na Stolni Vrh. Iz Stolnega vrha na Meljski hrib in spust v Malečnik ter se eden skok na Gorco. Iz Gorce pa dol naprej ob stari strugi do Dupleka. Potem pa domov. Moral bi se povezati do Razvanj in Bentavskega gozda pa bi bil krog zakljucen.

To bi se lahko spravili in bi naredili kaksno stevilcno skupino. Saj gre zadeva po samih urbanih krajih. Samo startati velja se v temi. Namrec do kosila moram biti doma.
1 2 3 ... 66
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI