cestne runde, slovenska bistrica proti ptuju ali Mariboru

Domov > Forum > cestne runde, slovenska bistrica proti ptuju ali Mariboru

cestne runde, slovenska bistrica proti ptuju ali Mariboru

SORTIRAJ PO:
ttocs5188 03.06.2014 12:26

Pozdravljeni,
Začel sem vozit vse več po cestah. Sem iz Slovenske Bistrice, rekreativec. Za sabo imam 15 let MTB. Pa mi je začela cesta dišat. Glavna destinacija je proti Ptuju, ali Mariboru. Iščem kako skupino, ali posameznike za skupno vožnjo. Ker mi je dolg čas samemu. Tako med vožnjo, kot na pivu :)  

Torej, če je kdo za skupne vožnje, oz. ste v kaki skupini in sprejmete še mene zrvaven? 

Debate o boljših in slabših kolesarjih me itak vedno nasmejijo, kakorkoli pa obrnem, se rad vozim po cestah, rad potujem skozi kraje in rad nabiram kilometre.

David 

kerezi 03.06.2014 16:04

vsako sredo je štart v Hočah (rondo) ob 17. uri. Vozi se krog cca. 75 km Hoče, Rače, ptujska gora, Vrhloge, Črešnjevec...

l.p.
R

alkowing 03.06.2014 22:22

Včasih so Koštruni imeli runde, če še vozijo nevem. Sem pa vsekakor za to, da se nas v bistriškem koncu nekaj skupaj najde, ker glede na to, da večina vozi solo te relacije, vsaj tisto kaj jaz srečam.

lp, A 

ttocs5188 11.06.2014 23:00
Alkowing, če si še za, se lahko zmenima za kako skupno rundo. Kolo sem dobil včeraj, pedala dobim jutri, tak da začnem šibat okoli po ravninah. V petek lahko popoldan v sob in ned pa zjutraj.
lukapav 11.06.2014 23:28
@alkowing:

Včasih so Koštruni imeli runde, če še vozijo nevem. Sem pa vsekakor za to, da se nas v bistriškem koncu nekaj skupaj najde, ker glede na to, da večina vozi solo te relacije, vsaj tisto kaj jaz srečam.

lp, A 

Vsak torek 16:30 pred Tušem. Krog 75 km.

DRoze 12.06.2014 12:49

kaksen je ta tempo ob sredah?

kerezi 12.06.2014 14:18

Različen, odvisno v kateri grupi pristaneš...do ptujske gore je ponavadi povprečje do ali malenkost nad 40 km/h in največkrat pride do tja celotna skupina skupaj, potem pa se razbije na več manjših skupin, ki se pač vozijo glede na zmožnosti kolesarjev, ki skupino sestavljajo...

bom rekel, da nekje srednje pripravljeni kolesarji zvozijo rundo (75 km) v slabih dveh urah s povprečjem med 34 in 36 km/h

alkowing 12.06.2014 21:02
@lukapav:
@alkowing:

lp, A 

Vsak torek 16:30 pred Tušem. Krog 75 km.

@Luka: a pa še vozi kdo to rundo ali je vse skupaj zamrlo ? 
@ttcos: Se lahko za naslednji teden kaj zmeniva, ta konec tedna imam druge plane.

lp, A 

ghost 12.06.2014 21:25

@alkowing, a da bi to zamrlo, halo!! to je ena najbolj divjih rund na stajerskem, tako na cesti kot na raznih socijalnih omrežjih, beri fb. in podobno.....

alkowing 12.06.2014 22:01

Sem iskal informacije o tej rundi in vse kar sem najdel je bilo na forumu od koštrunov iz leta 2012, in sem pač sklepal, da se je nehalo vozit. Kje pa kaj poteka ta krog če mogoče ni skrivnost ? Da vem kje priključit. 

ttocs5188 13.06.2014 07:40

Kolikor sem zadnjič prebral en star post (ki ga zdaj ne najdem) so Koštruni vozili v glavnem dva kroga:
- ravninski: Bistrica, Črešnjevec, Sestrže, Ptujska gora, pa po dravinski dolini do Poljčan, Loče, Tepanje, mimo Oplotnice, ter nazaj na Bistrico,
- ter gorski: Bistrica, Pečke, Majšperk, Ptusjka gora, Župlja vas, Cirkovce, pa nekako do Polskave, pa nekje na Kočno, Šmartno na Pohorju in dol v Bistrico.

ttocs5188 24.06.2014 10:48

@Alkowing: si za ta teden? V sredo, ali petek lahko po 17.uri. Javi, 051 356 496

Tomazek94 09.03.2015 19:28
Obujam temo kolesarjenja v Slovenski Bistrici z okolico.
Najverjetneje se bo odprla tukaj nova tema Torkove runde, ki jih "organiziramo" Koštruni.
Skratka, te runde niso in upam, da ne bodo zamrle.
Od lani dalje se zbiramo pri Hoferju (ne več pred Tušem, da se ne vozimo čez celo mesto). Runde so ob torkih, navadno pa se začno nekje aprila.
Štarta se okoli 16h ko so dnevi daljši pa ob 17h.
Trasa poteka od SLB do Oplotnice, Slovenske Konjice, Blato, Žiče, Loče, Poljčane, Ptujska gora, ČrešnjeveC, SLB.
Dolžina je okoli 75km s slabih 700m višincev.
Več nas bo bolj luštno bo.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI