Čez Ljubelj v Celovec

Domov > Forum > Čez Ljubelj v Celovec

Čez Ljubelj v Celovec

SORTIRAJ PO:
kajas 16.06.2014 11:52

Ojla!

Rada bi šla čez Ljubelj v Celovec. Naša stran mi je jasna, iz Tržiča po stari cesti do  TGT-ja, naprej pa kar po ta glavi, skoz tunel. Kaj pa po Avstriji z Ljubela do? Ali se sploh lahko peljem s kolesom? Gledala sem po karti, da se peljem čez Borovlje, za čez Dravo moram it bolj levo kot gre avtocesta čez Dravo, do Niederdorfl (slovenksih imenov itak ni na karti), pa naprej do Celovca.
A je to to, ali ima kdo kakšen drug predlog?

ridewithgps.com/routes/504625 9

Lp,

Klavdija

boyan64 16.06.2014 12:07

Nisem še šel s kolesom do Celovca, samo od Borovelj čez Dravo ni avtocesta in pomojem je ob strani kak pas za kolo, tako, da ni treba tako v levo in daleč. Vedno sem šel z avtom in se ne spomnim ali je kak pas za kolo. 

nitrous 16.06.2014 12:12

Ti samo gasa po glavni cesti. Sem šel že kar nekajkrat pa nikoli nobenih problemov. Tudi veliko kolesarjev srečaš. Torej Ljubelj-Borovlje-čez Dravo-pol maš pa še ene 10km pa si tam.

Lepo vožnjo. 

Ban 16.06.2014 12:14

Tam ni nobenih omejitev za kolesarje, razen klanca, posebej za nazajnasmeh

elpadre 23.07.2016 12:41

Ojla

Se je kdo vozil kaj po tej trasi zanima me namreč kakšna je kaj cesta iz Ljubelja proti Celovcu

Hvala

nitrous 23.07.2016 14:23

Z Ljubela dol je mal uničeno ampak nič nevarnega. Nujno pa vzami potni list in luč(na balanci in zadaj). So policaji gor, za potni list mi sicer še nikoli ni rekel, sem pa danes skoraj plačal 50E ker nisem mel luči. 

elpadre 23.07.2016 22:01

Hvala za info  kul 

CKR.SI 24.07.2016 07:46
@nitrous:

Z Ljubela dol je mal uničeno ampak nič nevarnega. Nujno pa vzami potni list in luč(na balanci in zadaj). So policaji gor, za potni list mi sicer še nikoli ni rekel, sem pa danes skoraj plačal 50E ker nisem mel luči. 

Verjetno osebna izkaznica zadostuje.mežik Poleg omenjenih luči seveda.kul

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI