CELJE-KOPER

Domov > Forum > CELJE-KOPER

CELJE-KOPER

SORTIRAJ PO:
lancearmstrong 04.06.2016 09:33

forumaši eno vprašanje in sicer rabim pomoč kje iti čez Ljubljano prihajamo iz smeri Domžale Trzin da pridemo najhitreje do Brezovice in naprej do Vrhnike proti Kopru po stari cesti?

po moje bomo malo naredili prekrškov pa vendar kako najhitreje čez Ljubljano do Brezovice

Hvala za pomoč

Gizmo1 04.06.2016 09:46

Ajaj...@Lance, vpraši tiste domače rundaše, ki so že to odgonili, parkrat...ne izumljaj tople vode...neodločen...drgač pa bodi avanturist in greste po svojemežik

lancearmstrong 04.06.2016 10:33
@Gizmo1:

Ajaj...@Lance, vpraši tiste domače rundaše, ki so že to odgonili, parkrat...ne izumljaj tople vode...neodločen...drgač pa bodi avanturist in greste po svojemežik

Ja sej na konc bo itak tak sam za nasvet pa lahk vprašam...:)

Alcomp176 04.06.2016 11:22

Domžale-Dragomelj-po šmartinski cesti(Ljubljana)-masarykova cesta-slovenska cesta-aškerčeva c. in potem na tržaško cesto in sam naravnost in si ven iz Lj proti Vrhniki

oschti 05.06.2016 22:52

Če bote pršli iz smeri Trzin, pjte skoz Črnuče in via Dunajska- >Slovenska, pri filofaksu na desno do Tobačne- >Tržaška in pravac za nosom.

jeti 06.06.2016 06:30

Najbolje je da gres cez crnuce po nemski cesti v sentvidu potem preko celovske in pri predoru sentvid do dobrove in si v brezovici in nimas problemov z lj. Poslus me. Ti bom zrisu pot!!!

CKR.SI 06.06.2016 07:58
@jeti:

Najbolje je da gres cez crnuce po nemski cesti v sentvidu potem preko celovske in pri predoru sentvid do dobrove in si v brezovici in nimas problemov z lj. Poslus me. Ti bom zrisu pot!!!

Kdor ne pozna cest po Ljubljani bo težko našel pot od Škofijske gimnazije preko Celovške ceste in naprej proti Dobrovi. Od Dobrove lahko nadaljujejo tudi do Horjula in čez na Vrhniko.

jeti 06.06.2016 15:04

uploaded

meni osebno dokaj optimalna varianta, da se popolnoma izogneš semaforjem in ostalim bedarijam v LJ

jeti 06.06.2016 15:08
@CKR.SI:
@jeti:

Kdor ne pozna cest po Ljubljani bo težko našel pot od Škofijske gimnazije preko Celovške ceste in naprej proti Dobrovi. Od Dobrove lahko nadaljujejo tudi do Horjula in čez na Vrhniko.

garmin vse ve. če si dobro pripraviš traso potem ne vidim zakaj neb šlo

lancearmstrong 06.06.2016 15:09

nimam garmina majo verjetn naši fantje tale možnost od jetija mim Ljubljane je pa idealna

jeti 06.06.2016 15:10

ti pošljem garmin file da boste lažje uštimal

jeti 06.06.2016 15:11
@lancearmstrong:

nimam garmina majo verjetn naši fantje tale možnost od jetija mim Ljubljane je pa idealna

sam sem ze 100x prevozu to pot in se mi zdi se najbl spremenljiva

lancearmstrong 06.06.2016 15:15
@jeti:
@lancearmstrong:

sam sem ze 100x prevozu to pot in se mi zdi se najbl spremenljiva

hvala

Pantanifan 06.06.2016 15:58

Ko si enkrat v Dobrovi, je dosti boljša varianta čez Horjul, samo 2 km dlje je do Vrhnike, pa nobenega semaforja in skakanja po pločnikih.

Pantani 06.06.2016 17:21
@lancearmstrong:

forumaši eno vprašanje in sicer rabim pomoč kje iti čez Ljubljano prihajamo iz smeri Domžale Trzin da pridemo najhitreje do Brezovice in naprej do Vrhnike proti Kopru po stari cesti?

po moje bomo malo naredili prekrškov pa vendar kako najhitreje čez Ljubljano do Brezovice

Hvala za pomoč

Sem skoraj vsak dan na tej lokaciji, kdaj greste, vam z veseljem pokažem, imena cest in ulic pa žal ne poznam, nisem domač, drugače je pa od jetija varianta ok, sam en lažji hupser imate cca 2 km od Šentviškega tunela naprej, pa vmes delajo cesto, boste malo vijugali.
Srečno pot.

jeti 06.06.2016 18:40

tistih 200 m makadama jih ne bo ustavlo :)

jeti 06.06.2016 18:45

v dobrovi pa res lahko greste za horjul in vrhniko in se rešte še tržaške

jeti 06.06.2016 18:49

uploaded

lancearmstrong 08.06.2016 09:49
@Pantani:
@lancearmstrong:

Hvala za pomoč

Sem skoraj vsak dan na tej lokaciji, kdaj greste, vam z veseljem pokažem, imena cest in ulic pa žal ne poznam, nisem domač, drugače je pa od jetija varianta ok, sam en lažji hupser imate cca 2 km od Šentviškega tunela naprej, pa vmes delajo cesto, boste malo vijugali.
Srečno pot.

v soboto zjutraj gremo na obalo

Gizmo1 08.06.2016 12:31
@oschti:

Če bote pršli iz smeri Trzin, pjte skoz Črnuče in via Dunajska- >Slovenska, pri filofaksu na desno do Tobačne- >Tržaška in pravac za nosom.

kul Simpl, brez kompliciranja.

TEX 08.06.2016 14:50

Jaz sem to že večkrat šel in je razen prečenja Ljubljane odlična tura , malo daljša vendar z krajšimi postanki je glih ta prava.
Brezovica kavica , Postojna frutabela in Kozina pivo. 
No iz Žalca malo krajša pa vseeno do krožišča v Kopru 185 km. 
Če bo kaka ploha vam še vroč ne bo.
Uživajte. 

oschti 08.06.2016 21:16

Moja je pa bla Kamnik -> Kalce- pol banane+4 kose gran cereale in ugašanje nočne opreme, Senožeče druga polovička banane in 4 keksi, Izola pozdravt bivšga šefa predn je šel na jadranje, Piran pivo na Tartiniju ob 8:30 predn je začela kugla prbijat. Letos isto, mogoče varianta: 3 dan Koper-Udine, 5 dan Udine-Kranjska, 6 dan Kranjska-Kamnik

oschti 08.06.2016 21:23

v soboto zjutraj gremo na obalo

Zna bit še suho, tk da boste lih ušli in potem elegantno pirček pili pod dežno marelo s pogledom na morje...in popke :)

max164 09.06.2016 09:50

Proti morju bo že dopoldan ulivalo kaže jezik

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI