Ženska Velo runda (začasno ime)

Domov > Forum > Ženska Velo runda (začasno ime)

Ženska Velo runda (začasno ime)

SORTIRAJ PO:
Pikica33 30.03.2017 18:00

Vsa dekleta, punce, mamice, gospodinje, žene, ...

vak torek ob 17h vabljene na žensko rundo izpred Velo Cafe (Sadinja vas, Sostro - okolica LJ). 
Edini pogoj je, da imate svojo specialko in rade veter v laseh, pod čelado seveda ;) .

Runda izgleda nekako tako, s časom pa jo lahko spremenimo:
 www.strava.com/activities/918 339509

Upam, da se vidimo v čim večjem številu!

Petra
 

Nikita 30.03.2017 19:17

No ja... bo v "močvirju" sedaj non-stop toča! zapečateno

RF 30.03.2017 21:52

Jaz pa vam želim, da se runda dobro prime in pozdravljam takšno obliko združevanja nežnejšega spola.
Sedaj pa dovolj moških objav pod to temo, naj se punce menijo dalje. 

kovit 31.03.2017 08:56

Super pobuda, bom prenesel naprej ženi. Punce ne pluvajte na karbid od ižanke po hradeckega in naprej, edino če hočete probat živce voznikov.

Nikita 31.03.2017 11:48
@RF:

Jaz pa vam želim, da se runda dobro prime in pozdravljam takšno obliko združevanja nežnejšega spola.
Sedaj pa dovolj moških objav pod to temo, naj se punce menijo dalje. 

Ja pa poglej... kolo je nedvomno največji izzum človeštva... brez dvoma. Ampak ni bilo mišljeno, da na njem sedijo ženske, kajti če, je to največja napaka človeštva.

 

Koliko pesmi že poje, "žena naj bo doma!" Doma imajo dovolj rekreacije, od kopanja vrtov, do popravila ograje, če kje  zamaka je treba zakrpat streho, menjati gume na avtomobilu, v gozdu podreti kakšno drevo in še kup rekreativnih dejavnosti je predpisanih točno za njih. smeh

 

Tako, da?... kaže jezik

 

Saj se hecam....! Za začetek verjetno uspešnega druženja kolesark je tudi kakšna šala verjetno dobrodošla?

 

 

ckr.si. 31.03.2017 12:01
@kovit:

Super pobuda, bom prenesel naprej ženi. Punce ne pluvajte na karbid od ižanke po hradeckega in naprej, edino če hočete probat živce voznikov.

Hradeckega bo slej, ko prej odpadla in ga bodo žgale od Iga mimo Mokarja na Rudnik, čez Orle v Podmolnik in nato skozi Sostro v Podlipoglav.presenečen
Tako se namreč govori po "vasi".zarečeni kruh

kovit 31.03.2017 12:55
@Nikita:
@RF:

Jaz pa vam želim, da se runda dobro prime in pozdravljam takšno obliko združevanja nežnejšega spola.
Sedaj pa dovolj moških objav pod to temo, naj se punce menijo dalje. 

Ja pa poglej... kolo je nedvomno največji izzum človeštva... brez dvoma. Ampak ni bilo mišljeno, da na njem sedijo ženske, kajti če, je to največja napaka človeštva.

 

Koliko pesmi že poje, "žena naj bo doma!" Doma imajo dovolj rekreacije, od kopanja vrtov, do popravila ograje, če kje  zamaka je treba zakrpat streho, menjati gume na avtomobilu, v gozdu podreti kakšno drevo in še kup rekreativnih dejavnosti je predpisanih točno za njih. smeh

 

Tako, da?... kaže jezik

 

Saj se hecam....! Za začetek verjetno uspešnega druženja kolesark je tudi kakšna šala verjetno dobrodošla?

 

 

Ti se lahko zajeb... ampak večina, ki jih bo prehitevala oz srečevala na cesti  z avtomobili si bo o njih mislila točno to in to žal brez zajebancije.


 

 

ckr.si. 31.03.2017 19:11
@ckr.si.:
@kovit:

Super pobuda, bom prenesel naprej ženi. Punce ne pluvajte na karbid od ižanke po hradeckega in naprej, edino če hočete probat živce voznikov.

Hradeckega bo slej, ko prej odpadla in ga bodo žgale od Iga mimo Mokarja na Rudnik, čez Orle v Podmolnik in nato skozi Sostro v Podlipoglav.presenečen
Tako se namreč govori po "vasi".zarečeni kruh

Gladko mi je pribila minuspresenečen!!

Cestar 31.03.2017 19:22
@ckr.si.:
@ckr.si.:
@kovit:

Super pobuda, bom prenesel naprej ženi. Punce ne pluvajte na karbid od ižanke po hradeckega in naprej, edino če hočete probat živce voznikov.

Hradeckega bo slej, ko prej odpadla in ga bodo žgale od Iga mimo Mokarja na Rudnik, čez Orle v Podmolnik in nato skozi Sostro v Podlipoglav.presenečen
Tako se namreč govori po "vasi".zarečeni kruh

Gladko mi je pribila minuspresenečen!!

Da boš lažje spal; js sm "čez" njen minus zdle prtisnu en plus, tko da si na nuli... mežik

ckr.si. 31.03.2017 19:30
@Cestar:
@ckr.si.:
@ckr.si.:
@kovit:

Super pobuda, bom prenesel naprej ženi. Punce ne pluvajte na karbid od ižanke po hradeckega in naprej, edino če hočete probat živce voznikov.

Hradeckega bo slej, ko prej odpadla in ga bodo žgale od Iga mimo Mokarja na Rudnik, čez Orle v Podmolnik in nato skozi Sostro v Podlipoglav.presenečen
Tako se namreč govori po "vasi".zarečeni kruh

Gladko mi je pribila minuspresenečen!!

Da boš lažje spal; js sm "čez" njen minus zdle prtisnu en plus, tko da si na nuli... mežik

sem ravnokar opazil! Imaš pirček v dobrem.mežikSem že razmišljal, da bi kar sam popravil sramoto.jok

Pikica33 24.04.2017 15:37
Punce kot kaze bo jutri vreme ugodno tako da startamo ob 17h pred Velo Cafe, Sadinja vas.
Se vidimo!
Pikica33 22.05.2017 19:41
Punce štartamo jutri ob 17h, Velo Cafe, Sadinja vas!
Pikica33 22.05.2017 19:44
Več na linku: www.facebook.com/events/25709 7388030264/?ti=cl
Jaromir 22.05.2017 19:49

Memo to me:
Where: Velo Cafe
When: 23.5. ob 17.00
What: babnce gledat
Notes: vzemi marelo, pelerino...

Pikica33 08.04.2018 14:44
Punce zopet je čas da začnemo šibat! Vabljene v sredo ob 16.30 pred Velo Cafe, Sadinja vas, Ljubljana-Sostro. Naredile bomo lahkotnih 50km. Se vidimo!
titi 12.04.2018 11:37

Petra, odlično je bilo, nismo pretirano dirkale (50 km, avg 26), če je katera zaostala, smo se počakale. Upam, da se nam pridruži še katera, več kot nas bo, bolj bo zabavno. Se vidimo naslednjo sredo ob 16.30 pred VeloCafejem.

SHad 22.04.2018 18:28
Sem vas zasledil na 24ur.
Lepo, da ste pokazale tudi zadnjo plat, pardon, vašo plat zgodbe :)
kenz76 23.04.2018 08:47
@SHad: Sem vas zasledil na 24ur.
Lepo, da ste pokazale tudi zadnjo plat, pardon, vašo plat zgodbe :)

mislim da tale Velo runda ni povezana s Slovenskimi specjalkarkami... 

marq 23.04.2018 20:51
A je sploh kakšna možnost, da pobje pustite to stran puncam
ali bo spet en kup moških komentarjev?
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI