Zavetnik kolesarjev idr. kandidira za predsednika RS

Domov > Forum > Zavetnik kolesarjev idr. kandidira za predsednika RS

Zavetnik kolesarjev idr. kandidira za predsednika RS

SORTIRAJ PO:
troy 10.09.2022 00:14

Drage duše, ljubitelji kolesarstva...

...tudi številni kolesarji me poznate, nekateri ste me tudi obiskali.

Kolesarji dobro vemo, da se brez truda nikamor ne pride, da znamo potrpeti in da ne tarnamo,

sploh starejša generacija ali ex-tekmovalci...

Moji prijatelji po srcu so me prosili za pomoč pri zbiranju Obrazcev podpore, da dosežemo vsaj javno soočenje,

naj ljudstvo prepozna - kdo je pravega testa.

Ker imam največ privržencev iz gorenjske (moja rodbina je iz Bohinja, Radovljice, Jesenic...) je gorenjski del deležen največjiega blagoslova... zato prosim, predvsem tiste, ki me srčno začutite, da nam pri birokratskem zbiranju Obrazcev podpore pomagate ali priporočite dalje.

Moje, 30-letno strokovno delovanje za ljudstvo je preverljivo:

leotrojar.si     

www.antropozofija.org   

www.antropozofija.si     

Fb: Leo Trojar

Vladajoči se trudijo, da nas onemogočijo.  Mediji nas ignorirajo. Demolirali so nam Fb profil s preko 4300 sledilci, zato smo bili primorani vse informacije in napotke za ljudstvo (nekaj sto strokovnih člankov) zastaviti znova...

Iščemo tudi srčne prostovoljce za pred Upravne enote, kjer se najlažje zbere kaj podpisov podpore. Poznam veliko ljudi, predvsem zasebnikov a večina poreče, da nimajo časa hodt na Občino, zato prosimo za pomoč. Malce je nenavadno je, da Mi sprašujemo za pomoč, ki jo ljudstvo vse bolj potrebuje ravno od nas.

Torej hvala vam, ker se trudimo pomagati vam.

Hvala za vse dobre in jeb... komentarje...pa varno vožnjo še naprej, pa ne pretiravajte s km, ker s tem duši jemljete notranje moči, kar ni dobro, ker ravno dušo čakajo največji izzivi in napori...

troy 10.09.2022 01:14

Nikita 15.09.2022 14:50

Dokazano iz te moke ne bo kruha. Čisto preprosto: če ga podprl vsak kolesar bi dobil mogoče deset odstotkov glasov. Favoriti so znani, za njimi stojijo mogočne ali stranke, ali "globoka država!"

Za Logarja ravno ne vem, kakšen šport mu je najljubši... če pa bi Pirc Musarjeva stavila vse na svoje hobije, bi ji dali motoristi skupaj z bowlingaši morda pet ali kakšen odstotek več.

Prava pot za določene sprememb za take z manj ali brez podpore strank je v tem, da se v stranke včlanijo in tam delujejo, pa je naj na področju športa, varovanja okolja in še česa.

Ni nujno, da se z mano strinjate, mislim pa, da ravno mimo nisem pljunil.

troy 15.09.2022 17:04
@Nikita

Dokazano iz te moke ne bo kruha. Čisto preprosto: če ga podprl vsak kolesar bi dobil mogoče deset odstotkov glasov. Favoriti so znani, za njimi stojijo mogočne ali stranke, ali "globoka država!"

Za Logarja ravno ne vem, kakšen šport mu je najljubši... če pa bi Pirc Musarjeva stavila vse na svoje hobije, bi ji dali motoristi skupaj z bowlingaši morda pet ali kakšen odstotek več.

Prava pot za določene sprememb za take z manj ali brez podpore strank je v tem, da se v stranke včlanijo in tam delujejo, pa je naj na področju športa, varovanja okolja in še česa.

Ni nujno, da se z mano strinjate, mislim pa, da ravno mimo nisem pljunil.

troy 15.09.2022 17:16

...pozitiven je aktiven, pristopi in ne komentira, sploh pa ne z Božjimi Odposlanci. Ako se v zvezi z bilokom ali biločem doprinese v redu, v kolikor ne, negativni razvoj doseže gorje, kar šele in gotovo prihaja, in neaktivni postanejo neopravilni, je ločitev zrn od plev. Opredelite se pravočasno, v nasprotnem ločujemo Mi, ki poznamo prav vsako dušo, torej tudi vašo...

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI