info o dveh cestah

Domov > Forum > info o dveh cestah

info o dveh cestah

SORTIRAJ PO:
hrabroslaw4521 18.03.2024 13:48

 Pošopjoplm

Pozdravljeni,


imam dve vprašanji kako je s temi cestami za kolesarjenje. 

1. Pot iz Kočevja do Kostela preko kraja Suhor in Podstene pri Kostelu in potem prideš do Gorenje Žage. Je asfalt ali makedam? Je s kolesom pot varna? Ker na google maps, ko sem gledal je znak, da je dovoljeno do kraja Podstene.

2. Ali je asfaltirana cesta iz Čepovana do Lokvi in naprej do Predmeje? Če je makedam ali se da tudi s cestim kolesom?


Hvala za informacije in lep pozdrav, Andraž

Tomazzzz 19.03.2024 10:26

Od Podstene do Žage je makadam, vsaj bil je pred 4 leti ko sem se peljal po tej poti. Prevozil s specialko s 25mm plašči, ampak nisem ravno občutljiv, da bi se bal za feltne in defekte.

hrabroslaw4521 27.03.2024 13:09

@Tomazzzz

Od Podstene do Žage je makadam, vsaj bil je pred 4 leti ko sem se peljal po tej poti. Prevozil s specialko s 25mm plašči, ampak nisem ravno občutljiv, da bi se bal za feltne in defekte.


Hvala.Tud jest nisem obcutljiv, tako da če niso res debeli kamni sploh ni problema.Če je lep, zbit makedam se da peljat b.p. 


Hvala

Nikita 27.03.2024 17:33

Tema je odprta...

Tudi letos gremo v Vinico in od tam vozimo razne tura. Zanima me, je asfaltirana cesta od Kanižarice do Brezovice pri Predgradu?

Kaj pa od Dola do Predgrada?

Lajci007 28.03.2024 18:27

Cesta Kanižarica-Brezovica  (čez Stari trg) je asfaltirana  v celoti - od Doblič do Starega trga večinoma praktično nov asfalt. 

Lahko greš čez Bistrico in Miklarje. Tam je od Bistrice do Koprivnika makadam ampak glede na izkušnje utrjen in primeren tudi kak treking, če ne za specialko (vsaj tako je bilo 2 leti nazaj). 


Prav tako je asfalt Predgrad - Dol in nato, če želiš iti nazaj krožno na Stari trg. Na Vinico tudi prideš direkt po asfaltu čez Sinji vrh, zadnji makadamski odsek je bil zasfaltiran par let nazaj. 

Nikita 29.03.2024 14:25

Se ravno ne znajdem, pripenjam zasnovo proge:

https://ridewithgps.com/routes/new

Je tule kje makadam? Brezovica do Bistrice... označen je makadam, nikjer drugje ne bi šli, kajti potem je zadeva ali prekratka, ali se kje ponavlja.

In... tele ceste sploh ne poznam: Dol do Predgrada...

Ne piši nobenih drugih kombinacij, kajti ali se tam ne bomo peljali, ali pa smo ostalo že kdaj oddelali.

Lajci007 29.03.2024 18:58

Ne dela povezava do zemljevida tako, da ne vem točno po katerih poteh bi šel. Prilagam sliko spodaj. Makadam je med točko 2 in 4.

https://www.komoot.com/tour/1488092974?share_token=a2TtufPRJIuOmEq93iIWqrkQj2cWgdsKqbQuuIrQo4dUCYfLlu&ref=wtd

V kolikor predvidevam napačno progo popravi povezavo do zasnove :)

Nikita 03.04.2024 14:02

@Lajci007

Ne dela povezava do zemljevida tako, da ne vem točno po katerih poteh bi šel. Prilagam sliko spodaj. Makadam je med točko 2 in 4.

https://www.komoot.com/tour/1488092974?share_token=a2TtufPRJIuOmEq93iIWqrkQj2cWgdsKqbQuuIrQo4dUCYfLlu&ref=wtd

V kolikor predvidevam napačno progo popravi povezavo do zasnove :)

Opa, me je čudilo, tole spodnje pa nisem videl, kako, kako ne vidiš, kje bi se peljali. Ja, moja površnost, proge nisem shranil in sem potem risal preko turo ob Muri, he, he... To je v načrtu junija.

Pozneje ponovno naložim... pravo in jo shranim. Hvala za sedaj!

1
Zadnji komentarji v kategoriji "PROFILI, ZEMLJEVIDI, ..."
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI