Vabljeni jutri (nedelja, 20.5. 2012) štart ob 9.00 v Sončnem logu v Logatcu:
Logatec-Hrušica-Ajdovščina-Predmeja-Col-Črni vrh-Idrija-Dole-Gore-Logatec.
Okrog 130 km, okrog 3000+m vzpona, okvirni čas 4h30 min.
Cestna kolesa, tempo-hiter rekreativni (za boljše cestne rekreativce - etapa je precej naporna).
Zamudnikov na štartu se ne čaka, na vrhu klancev najpočasnejših tudi ne (kvečjemu se upočasni).
2x vzpon 1. kategorije, 1x vzpon 2 kategorije. GPX datoteka priložena.
povezava:
www.mapmyride.com/routes/view/93898581
In je uspela, šele sedaj se zasledil tole turo ...