Fabio Jakobsen spet na kolesu

Fabio Jakobsen spet na kolesu
24.11.2020 AVTOR: DZ

To pa vsekakor je pomembna in vzpodbudna novica. Fabio Jakobsen je objavil fotografijo, na kateri pozira ob kolesu in Delores Tougje.

Fabio Jakobsen je že na kolesu! To je vsekakor vzpodbudna novica v svetu kolesarstva. Jakobsen je namreč grdo padel v sprintu prve etape dirke po Poljski. Govorimo o hitrem sprintu, v katerem mu je pot zaprl Dylan Groenewegen, ki je bil tudi strogo kaznovan.

Jakobsenovo življenje je bilo ogroženo, potem se je ugibalo, če bo lahko še lahko tekmoval. Zdaj pravi, da bo, predvsem pa se je lahko vrnil na kolo. "Ponovno na kolesu z Delores Tougje na najinih noveih Specializedih Tarmac Sl7," se je glasil zapis na Instagramu:

"Do zdaj je to bila kar dolga pot. S to objavo bi se rad zahvalil medicinskemu osebju, specialistom, ki so mi na tej poti pomagali. Isto velja za Deceuninck Quick Step in vse sponzorje, ki me podpirajo v tem procesu rehabilitacije." Naslednja operacija naj bi Jakobsena čakala januarja: "Medtem bom postopoma začel s treningi."

Značke: Cestno
Komentarji
Revija
BREZPLAČEN IZVOD
KOMPLET REVIJ