Glasovanje: Tanjo Žakelj za najboljšo kolesarko sezone!

06.11.2013 AVTOR: D. Z.
Ena izmed vodilni kolesarskih spletni strani cyclingnews.com ob koncu vsake sezone vodi glasovanje za "najboljše" v posameznih kategorijah.

Ne govorimo samo o kolesarjih, ampak tudi o opremi, najbolj izpostavljenih, zanimivih dogodkih, prireditvah, dirkah …

In med kandidate za naziv najboljše gorske kolesarke leta je, jasno in pričakovano, tudi zares najboljša v olimpijskem krosu Tanja Žakelj.

Za Žakljevo je letos zares neverjetna sezona, saj je bila najboljša v skupnem seštevku Svetovnega pokala, obenem je postala tudi evropska prvakinja.

Le na svetovnem prvenstvu se ji je nekoliko zalomilo, ko je, potem ko je bila v igri za najboljša tri mesta, padla in tako izgubila možnosti za medaljo. A to izjemnega uspeha v tej sezoni ne zmanjšuje.

Zato vas vabimo, da pomagate Tanji Žakelj do zares prestižnega naziva. Da bi jo bralci spletne strani izglasovali na najboljšo gorsko kolesarko v sezoni 2013. Glasujete lahko NA TEJ POVEZAVI. Glasovanje bo potekalo do 29. novembra 2013.

Značke: Cestno, Gorsko