Spoznajte državne prvake

Spoznajte državne prvake
01.07.2019 AVTOR: DZ, foto: Sirotti

Čas državnih prvenstev v Evropi je mimo. Ta nedelja je bila rezervirana za boje za posebne majice, ki jih bodo nosili kolesarji. Kdo pa so to? Tu je seznam nekaterih državnih prvakov.

Slovenija: 1. Domen Novak, 2. Gašper Katrašnik, 3. Marko Kump
Italija: 1. Davide Formolo, 2. Sonny Colbrelli, 3. Alberto Bettiol
Nizozemska: 1. Fabio Jakobsen, 2. Moreno Hofland, 3. Bas Van der Kooij
Beglija: 1. Tim Merlier, 2. Timothy Dupont, 3. Wout van Aert
Španija: 1. Alejandro Valverde, 2. Luis Leon Sanchez, 3. Jesus Herrada
Francija: 1. Warren Barguil, 2. Julien Simon, 3. Damien Touze
Velika Britanija: 1. Ben Swift, 2. Ian Stannard, 3. John Archibald
Hrvaška: 1. Josip Rumac, 2. Radoslav Rogina, 3. Viktor Potočki
Danska: 1. Michael Morkov, 2. Kasper Asgreen, 3. Niklas Larsen
Nemčija: 1. Maximilian Schachmann, 2. Marcus Burghardt, 3. Andreas Schillinger
Norveška: 1. Amund Grindahl Jansen, 2. Andreas Leknessund, 3. Carl Fredrik Hagen
Poljska: 1. Michal Paluta, 2. Pawel Cieslik, 3. Mateusz Taciak
Slovaška: 1. Juraj Sagan, 2. Erik Baška, 3. Patrik Tybor
ZDA: 1. Alex Howes, 2. Stephen Bassett, 3. Neilson Powless
Irska: 1. Sam Bennett, 2. Eddie Dunbar, 3. Ryan Mullen
Rusija: 1. Aleksander Vlasov, 2. Igor Frolov, 3. Mihail Fokin
Švica: 1. Sebastien Reichenbach, 2. Simon Pellaud, 3. Mathias Frank
Avstrija: 1. Patrick Konrad, 2. Michael Gogl, 3. Gregor Muhlberger
Portugalska: 1. Jose Mendes, 2. Ricardo Mestre, 3. Antonio Carvalho
Češka: 1. František Sisr, 2. Tomas Kalojiros, 3. Petr Vakoč
Luksemburg: 1. Bob Jungels, 2. Kevin Geniets, 3. Pit Leyder
Kanada: 1. Adam De Vos, 2. Nigel Ellsay, 3. Nicolas Zukowsky
Kazahstan: 1. Aleksej Lucenko, 2. Dimitrij Gruzdev, 3. Anton Kuzmin
Estonija: 1. Alo Jakin, 2. Peeter Pruss, 3. Gert Joeaar
Latvija: 1. Toms Skujins, 2. Aleksejs Saramontins, 3. Andžš Flaksis
Ukrajina: 1. Andrij Kulik, 2. Oleksander Polivoda, 3. Mihajlo Kononenko
Romunija: 1. Vlad Nicolae Dobre, 2. Cristian Marius Petrache, 3. Valentin Plesea
Mehika: 1. Jesus Ignacio Prado Juarez, 2. Alfredo Ulises Castillo Soto, 3. Francisco Lara Carbajal
Švedska: 1. Lucas Eriksson, 2. Tobias Ludvigsson, 3. Erik Frisk Bergstrom
Ekvador: 1. Jonathan Klever Caicedo, 2. Jefferson Alexander Cepeda, 3. Henry Velasco
Belorusija: 1. Yauhen Sobal, 2. Anton Ivaškin, 3. Vasilij Strokau
Japonska: 1. Shotaro Iribe, 2. Jukija Araširo, 3. Kohei Jokotsuka

Značke: Cestno
Komentarji
Ta novica še nima komentarjev
*Za komentiranje morate biti prijavljeni.
Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Revija
BREZPLAČEN IZVOD
KOMPLET REVIJ