Gore Bike Wear

Domov > Forum > Gore Bike Wear

Gore Bike Wear

SORTIRAJ PO:
td01 18.01.2013 14:37

Kje v Ljubljani (ali bližnji okolici) prodajajo Gore Bike Wear? Glede na številne popuste se preko spleta najdejo vmes ugodne ponudbe in glede na to, da nimam še nobenega kosa od GBW, se ne bi na slepo odločal. Mimogrede: so oblačila normalne velikosti ali je potrebno računati na manjšo/večjo številko? 

Morda še vaše izkušnje: gledam Xenon jakno. Predlagate kaj drugo v tem rangu (tudi druga firma) za hladnejše dni?

Hvala. 

gusti85 21.01.2013 14:52

V Celovcu imajo GBW v Giga sportu. Če se ne motim je giga sport tudi v LJ v btc-ju, tako da bi lahko imeli tam. Jaz imam kolesarske hlače od GBW in so super, številko imam pa standardno kot pri drugih oblačilih. Kolikor sem gledal še druge izdelke od te firme so res super in že na prvi pogled/otip vidiš kvaliteto. Seveda so pa cene tudi temu primerne.

Dejan_007 21.01.2013 15:47

Jaz sem zadovoljen z GORE termo hlačami. Zgornji del pa uporabljam od Castelli in je tud OK. Za to dvoje lahk rečem da sem zadovoljen. Assos naj bi bil tud OK nimam pa izkušenj. Številke se mi zdijo standardne. Kupil prek neta in nisem zgrešu :) Kupu sem pa pri ExtremeVital, ko so imel 50% akcijo.

mastif 21.01.2013 18:36

Sam imam nekaj kosov od Gore bike wear, ki jih uporabljam na gorcu in je TOP. Prav tako imam Assos in se težko odločim katerega bi bolj pohvalil. Za Gore bike wear je lažje najti "ugodno" ceno, vsaj proti koncu sezone. Njihov sizing guide je dokaj natančen, tako da nimaš kaj zgrešit pri online nakupu. Pri naših prodajalcih nisem nikjer zasledil ugodnih ponudb za GBW kljub temu, da večinoma prodajajo staro kolekcijo (včasih tudi več sezon).
 

samoht 21.01.2013 20:16
@td01:

Kje v Ljubljani (ali bližnji okolici) prodajajo Gore Bike Wear? Glede na številne popuste se preko spleta najdejo vmes ugodne ponudbe in glede na to, da nimam še nobenega kosa od GBW, se ne bi na slepo odločal. Mimogrede: so oblačila normalne velikosti ali je potrebno računati na manjšo/večjo številko? 

Morda še vaše izkušnje: gledam Xenon jakno. Predlagate kaj drugo v tem rangu (tudi druga firma) za hladnejše dni?

Hvala. 

Imam Gore Xenon jakno, kupil preko neta po njihovi tabeli: www.goreapparel.de/Größenta bellen –-Herrenprodukte/size-men,d e,pg.html

 

Nimaš kaj dosti zgrešit če si "standardnih" mer mežik

Je pa sicer za hladne dni/zimo. Imaš pa več prezračevalni zadrg, ki jih po potrebi odpiraš/zapiraš...

ef100179 22.01.2013 09:08

GORE imaš v trgovini SportStyle na Kajakaški v Tacnu (bivši A2U). IMajo že tudi modele 2013/2014.
Lp 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI