Hibrid - fitnes kolo

Domov > Forum > Hibrid - fitnes kolo

Hibrid - fitnes kolo

SORTIRAJ PO:
Mišo 07.09.2020 14:42

 Pozdravljeni,

Ali ima kdo izkušnje oziroma vozi Hibrid -fitnes kolo. Sam se odločam za nakup le tega kolesa zaradi višje pozicije na kolesu(zdravstveni razlogi). 

V uči mi je po opisu padlo kolo, CUBE hibrid / fitnes kolo SL ROAD Race 2020 ali ima kdo izkušnje z to znamko kolesa oz bi priporočili glede na svoje izkušnje kakšno drugo znamko.

Hvala za odgovore

M




Milk- 08.09.2020 09:44
@Mišo

 Pozdravljeni,

Ali ima kdo izkušnje oziroma vozi Hibrid -fitnes kolo. Sam se odločam za nakup le tega kolesa zaradi višje pozicije na kolesu(zdravstveni razlogi). 

V uči mi je po opisu padlo kolo, CUBE hibrid / fitnes kolo SL ROAD Race 2020 ali ima kdo izkušnje z to znamko kolesa oz bi priporočili glede na svoje izkušnje kakšno drugo znamko.

Hvala za odgovore

M






Milk- 08.09.2020 09:58

To je najbolj vsestransko kolo in najprimernejše za rekreativno vožnjo. Ima dobre lastnosti specialke (lahko in hitro) in terenskega kolesa. Z njim se lahko podaš kamor koli, tudi po gozdnih poteh. Če ima spredaj trojne zobnike, tudi večje strmine niso nepremagljive. Zadaj imaš lahko zobnike 11-34. Tudi če voziš po bolj grobi podlagi, lahko zamenjaš originalne plašče, ki so ponavadi 35 z ožjimi. 28 bodo, če bodo dovolj napumpani, zdržali marsikaj. Teža takega kolesa bo v večini primerov pod 10 kg, ponavadi okoli 9 kg. Todi cenovno so bolj ugodni od drugih podobnih koles (Ciklokross, gravel...). Poleg znamke Cube se splača pogledati tudi Focus, Merido, pa tudi druge znamke, če imajo slučajno popust. Če boš vzel starejši model, boš dobil ponavadi večji popust in po vsej verjetnosti tudi boljše kolo. V več primerih sem opazil, da imajo novejši modeli z enakim imenom slabšo opremo. (Naprimer namesto Shimano 105, Tiagro.)

Cube, ki ga omenjaš, je z širokimi plašči težek 10,6 Kg, Če jih zamenjaš s kakimi lažjimi 28, bo pod 10 KG. Ker ima opremo Shimano 105, je za 1000€, kar dobro kolo.

Quercus 14.12.2020 22:23

Kaj pa omenjene si kaj gledal?

https://www.bikeek.si/fitness

Kako si se potem odločil?

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI