--Notification--
logo

Pokaži kaj voziš 2016

Komentarji

• 0 |-10+10

Ker sem na dopustu in je bilo vreme enostavno idealno za kolesarit, seveda, če izvzamemo mraz, sem naredil korekcije pri nastavitvah, oziroma prenesel nastavitve z prejšnjega kolesa na novega.  Precejšnja razlika je bila pri višini krmila. Potem pa sem se zapeljal tak lep krogec cirka 50km in moram reči da se sedaj ko je krmilo nižje in sedež višje počutim mnogo bolje.

uploaded

lp

Alan

• 0 |-10+10
    @FAUSTO:
    @Maj_ex:

Fausto, a bo "new black"?
    In hkrati ringlšpil z vsemi "long distance" dodatki ...

Love it. mežik

uploaded

Men je krasen...razen nalepk na felgah, kane!?

Sam da je Anglež, pa je kul...

Samo, da pokažem, zakaj je TomyBoy2 res mojster:

uploaded

uploaded

uploaded

• 0 |-10+10

Uuuuu, tole mora bit pa luštno vozt v bočnem vetru.

• 0 |-10+10
    @Ban:

Uuuuu, tole mora bit pa luštno vozt v bočnem vetru.

Saj se lahko... kontra nagneš? Edino... se OBVEZNO zravnaj, če med veter in tabo "prileze" kakšen šleper! smeh

• 0 |-10+10

Pol si kot na jadrncinasmeh

• 0 |-10+10

S temle bi ša še Maxi Jeno v kontra veter prehitel. 

• 0 |-10+10

še en detajl - zelo pomemben glede kvalitete izvedbe:

uploaded

• 0 |-10+10

Jadram z Bavario 46, tak da nimam za burek smeh

• 0 |-10+10

kupu bi mavice ne pa ta jajcca pa ne bi rabu nic barvat

• 0 |-10+10

Mni so pa brez nalepk bistveno lepši. Sicer pa srečno vožnjo.

• 0 |-10+10
    Videti je rajcig in lepa zverinica.
    Veliko užitkov na njem.
  • 0 |-10+10
    Fopa in SlowEddy - hvala. ;)
  • 1 |-10+11

uploaded

uploaded

Hey folk!

Tako jst in moje kolo zgledama v tem (decembersko-novoletnem) času... :) Nastavitev je temu primerna in bolj "uživancijska", tako da je mojih 93kg na peciklu lepo stabilnih :) :) :) Po zimi bo balanca šla kak spejser nižje(prav tako upam kak kg manj)... ;)

Drugače sem to kolo predstavil že leta 2013, od takrat sem se znebil nepotrebnih nalepk, zamenjal sedež, nekaj zračnic, kak par plaščev, 1 trak na balanci, verigo, bidončke in bidonhalterje, ter nekaj žic :)

Statistično gledano nekje povprečno(ČISTO uživanCARskih) letno 4-5k km, letos rekord nad 7k

Trenutno pač kurim plašče, kateri so še v voznem stanju (večinoma na trenažerju in valjih) in jih extra ne menjam za furce zunaj :)

Še vedno sem mnenja, da je moje kolo najboljše zame! Tudi prestavna razmerja so v nulo! Po ravnini imam še vedno kakšno rezervo viška(čeprav kompakt), v daljše hribčke je 32tka odlična varjanta... edini minus je mogoče na ravnini, ko imam občutek da bi mi še kakšna umesna brzina prav prišla, to pa rešujem s višjimi obrati :)

Plan za naslednja leta je enak kot do sedaj,.. uživati na polno :) V primeru, da se v naslednjih letih znebim še kakšne 10kg, pa nabavim še visokoprofilne obroče.... pa ne zato,ker jih res potrebujem, AMPAK KER SI JIH ŽELIM!!!! :)

Drugače sem navdušen nad mojo opremo, razen tistih par gum-defektov po vseh km niti ene negativne točke :)  Edino negativen je bil en spust okoli Sostrega(še 2014), kjer sem zapeljal na pesek (marca) v ovinku, padel.. in doživel spah rame :)

p.s. Fausto (če ni preslaba slikca) prosim malo pokomentiraj

SREČNO 2017

• 1 |-10+11

+ tavelki verižnik na gonilki sem tudi zamenjal, ker mi tisti ogirinalni od srama( "polni")  se ne dopadejo in imam raje old-school varjante, + mogoče še kaj ;) to je pa že to ;)

• 2 |-10+12

@nejchy ... zelo lepo mi je bilo prebrati tisto, da visokih felten ne potrebuješ, ampak si jih res želiš... ti si pravi rekreativec, ki uživa na kolesu in bo še bolj užival z všečno opremo. To je to. Srečno vožnjo... na visokih feltnah ;-)

• 1 |-10+11
    @nejchy:

uploaded

Pač bicikel kot mnogo drugi. Ni vsak črn Škot že kar ultra pičkohvatan.

• 1 |-10+11

zakaj je gor:

- bidona in še to 0,75L,

- špajza,

- števc....

.... za vraga zakaj pa je gor še blatnik....madona....

no...glede fotke...probaj ga/jo slikat bol iz horizontale  da ti bodo ročke in belanca skor poravnane...

npr.:

uploaded

...sicer bl gravel zadevšna.....z malo dropa in ogromno udobnosti...pa vendar....

sicer pa pohvalno za spremno besedilo!!

• 1 |-10+11
    @Tecumseh:
    @nejchy:

Pač bicikel kot mnogo drugi. Ni vsak črn Škot že kar ultra pičkohvatan.

.... z zaprtimi očmi in odprto glavo/možgani....vidim več...?!?!

• 0 |-10+10

@Prince: hvala, mogoče že 2017 :)

@n3o: Predstavil sem bolj kolo, katerega točno ob tem času furam in kako zgleda :) Bidončki bi šli tudi 6dcl, ampak raje pridem domov še vedno s malo rezerve kot da zmanjka ;) Blatnik pride kar prav....

Bom se pa enkrat poleti 2017 potrudil in slikal kolo primerno,... na sobni svetlobi, neupadajoče ozadnje, enakimi plašči, nižjo balanco (+odrezanim viškom), na pravem prestavnem razmerju ketno, pravilna pozicija gonilke, fentilčkov, pod pravilnik kotom... :)

Iz kolesa bom odstranil vse nepotrebno (rezervno zračnico, blatnik, bidone, garmina...) :)

Za letos bo pa to že to ;)

Srečno

• 1 |-10+11
    @nejchy:

@n3o:Bidončki bi šli tudi 6dcl, ampak raje pridem domov še vedno s malo rezerve kot da zmanjka ;)

...moj prjatu je reku...vsak kraj ima svoj....B....britof...no skoraj vsak...vsak britof ma pa tudi vodo....ergo...tudi z enim malim bidonom je fino...seveda pa je to odvisno od dolžine fure....

• 0 |-10+10
    @FAUSTO:

uploaded

Si se ze odlocil?

image

• 0 |-10+10

uploaded

?

• 1 |-10+11

Je kdo za monster cross?

Planet x london road:

Oprema apex 1 hydro zavore (40, 11-42)
    Krmilo Ritchey venturemax comp
    Obroči Vision team 30 disc
    Gume Smart Sam 47x622
    Sedež wtb volt
    L okvir ima malo čez 10kg

Vožnja je totalni užitek!

image

• 0 |-10+10

Bravo, odlična izbira, MihaelR!

PlanetX ima glih te dni neverjetno akcijo, grevlbajk z Ultegro za 888€:
    www.planetx.co.uk/i/q/CBUBPXF MULT6800/planet-x-full-monty-s himano-ultegra-6800-disc-grave l-adventure-bike-(special-build)

• 0 |-10+10
    @_BraneK:
    @FAUSTO:

uploaded

Si se ze odlocil?

Je se ja.

Objava najlepša specialka 2016 bo v reviji Bicikel in Poletu.mežik

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44
    Prodam zelo malo rabljene, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44. So belo črne barve, kot na sliki.
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43
    Prodam zelo malo rabljene, popolnoma brezhibne, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi LASER, s karbonskim podplatom, vel. 43. So bele barve, kot na sliki. Cena novih v trgovini je 249 EUR.
    Cena: 130,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Eagle 5 - PRO MTB kol. čevlji
    Prodam ohranjene, nič strgane ali kakor koli drugače poškodovane MTB kolesarske čevlje Sidi EAGLE 5 - PRO, črne barve,  vel. 45 M.
    Cena: 100,00 EUR
  • Kupim
    Cestno kolo - okvir
    Kupim karbonski okvir za cestno kolo. Velikost 56/58. Cena do cca. 500 EUR.Ponudbe na ZS.   
  • Prodajam
    SIDI COMFORT FIT INSOLE SIDI VLOŽKI ZA ŠPRINTARICE ZA KOLO
    Naprodaj so omenjeni vložki za šprintarice Sidi comfort fit insole št.43 odvzeti iz šprintaric dolžina 27 cm Visoko kvalitetni vložki se prilagodijo podplatu Anibakterijsko cena na spletu 18,35 ...
    Cena: 11,00 EUR
  • Prodajam
    BIDONI
    Naprodaj je nekaj kolesarskih bidonov kvalitetni nekateri tudi BPA free cena enega bidona : 500ml cena 2€ 750ml cena 2,50€ v odličnem stanju mail : pozitivni007@gmail.com
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    NOV Karbonski okvir Merida XL
    Merida Scultura Evo Team! Zelo lahek okvir XL/60-62: 192-205cm NOVO! Atraktivno - Ugodno! Možna sestava, bike fitting...
    Cena: 550,00 EUR
  • Prodajam
    Gume Bontrager RL3
    Kvalitetne gume za MTB Bontrager RL3 Mere 2,35x29" 70€/par  (r.c. 119.80)  
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    Wilier 101, 565mm, kot nov
    Wlier 101, 46Ton,  z dokumeti o izvoru, A2U Dekl. velikost XL  a realna bolj L/Top-Tube 565mm; 175-183cm Okvir brez praske! ima 4500km Grupa Ultegra 6700 ima 820km Gonilka Compact 50/34/172,5mm ...
    Cena: 1.690,00 EUR
  • Prodajam
    Fondriest tf3 1.2
    Prodam odlično ohranjeno kolo fondriest tf3 1.2 z opremo campagnolo centaur carbon, velikost M (za višino od 172 do 183cm). Redno servisirano. Integrirano krmilo cinelli ram2 (vrednost samo te je ...
    Cena: 1.950,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• LC-triathlete
  • Hujšanje s kolesom - pomoč!
  • Kolesarski števec

Oglas 300x250

• Prodajam
    Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44
    Prodam zelo malo rabljene, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi ERGO 3 carbon, vel. 44. So belo črne barve, kot na sliki.
    Cena: 180,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Laser carbon cestni kol. čevlji št. 43
    Prodam zelo malo rabljene, popolnoma brezhibne, kot nove cestne kolesarske čevlje Sidi LASER, s karbonskim podplatom, vel. 43. So bele barve, kot na sliki. Cena novih v trgovini je 249 EUR.
    Cena: 130,00 EUR
  • Prodajam
    SIDI Eagle 5 - PRO MTB kol. čevlji
    Prodam ohranjene, nič strgane ali kakor koli drugače poškodovane MTB kolesarske čevlje Sidi EAGLE 5 - PRO, črne barve,  vel. 45 M.
    Cena: 100,00 EUR
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    
  • Podarjam
    Okvir Pinarello Dogma 2
    Kolega prodaja vrhunski okvir Pinarello Dogma 2 Sky Team. Okvir je originalen, velikost 58, lepo ohranjen in malo vožen. Cena: 1000 eur.Več slik in kontakt na PM. 

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih