--Notification--
logo

Pokaži kaj voziš 2016

Komentarji

• 1 |-10+11
    @nejchy:

uploaded

Pač bicikel kot mnogo drugi. Ni vsak črn Škot že kar ultra pičkohvatan.

• 1 |-10+11

zakaj je gor:

- bidona in še to 0,75L,

- špajza,

- števc....

.... za vraga zakaj pa je gor še blatnik....madona....

no...glede fotke...probaj ga/jo slikat bol iz horizontale  da ti bodo ročke in belanca skor poravnane...

npr.:

uploaded

...sicer bl gravel zadevšna.....z malo dropa in ogromno udobnosti...pa vendar....

sicer pa pohvalno za spremno besedilo!!

• 1 |-10+11
    @Tecumseh:
    @nejchy:

Pač bicikel kot mnogo drugi. Ni vsak črn Škot že kar ultra pičkohvatan.

.... z zaprtimi očmi in odprto glavo/možgani....vidim več...?!?!

• 0 |-10+10

@Prince: hvala, mogoče že 2017 :)

@n3o: Predstavil sem bolj kolo, katerega točno ob tem času furam in kako zgleda :) Bidončki bi šli tudi 6dcl, ampak raje pridem domov še vedno s malo rezerve kot da zmanjka ;) Blatnik pride kar prav....

Bom se pa enkrat poleti 2017 potrudil in slikal kolo primerno,... na sobni svetlobi, neupadajoče ozadnje, enakimi plašči, nižjo balanco (+odrezanim viškom), na pravem prestavnem razmerju ketno, pravilna pozicija gonilke, fentilčkov, pod pravilnik kotom... :)

Iz kolesa bom odstranil vse nepotrebno (rezervno zračnico, blatnik, bidone, garmina...) :)

Za letos bo pa to že to ;)

Srečno

• 1 |-10+11
    @nejchy:

@n3o:Bidončki bi šli tudi 6dcl, ampak raje pridem domov še vedno s malo rezerve kot da zmanjka ;)

...moj prjatu je reku...vsak kraj ima svoj....B....britof...no skoraj vsak...vsak britof ma pa tudi vodo....ergo...tudi z enim malim bidonom je fino...seveda pa je to odvisno od dolžine fure....

• 0 |-10+10
    @FAUSTO:

uploaded

Si se ze odlocil?

image

• 0 |-10+10

uploaded

?

• 1 |-10+11

Je kdo za monster cross?

Planet x london road:

Oprema apex 1 hydro zavore (40, 11-42)
    Krmilo Ritchey venturemax comp
    Obroči Vision team 30 disc
    Gume Smart Sam 47x622
    Sedež wtb volt
    L okvir ima malo čez 10kg

Vožnja je totalni užitek!

image

• 0 |-10+10

Bravo, odlična izbira, MihaelR!

PlanetX ima glih te dni neverjetno akcijo, grevlbajk z Ultegro za 888€:
    www.planetx.co.uk/i/q/CBUBPXF MULT6800/planet-x-full-monty-s himano-ultegra-6800-disc-grave l-adventure-bike-(special-build)

• 0 |-10+10
    @_BraneK:
    @FAUSTO:

uploaded

Si se ze odlocil?

Je se ja.

Objava najlepša specialka 2016 bo v reviji Bicikel in Poletu.mežik

• 3 |-10+13

uploaded

• 0 |-10+10
    @Pinocio:
    @_BraneK:
    @FAUSTO:

Si se ze odlocil?

Je se ja.

Objava najlepša specialka 2016 bo v reviji Bicikel in Poletu.mežik

Potem je itak v redu, da ni teme za leto 2017.
    Na dveh stolih ne moreš sedeti, stari pregovor.

• 0 |-10+10

@jeti

všečno kolo!

Počasi se navajam na diske, kateri se mi še nedolgo nazaj niso dopadli. Sedaj me motijo samo še malo večje prestavno-zavorne ročke :)

• 1 |-10+11

diske kritiziraš dokler jih ne probaš :). res je, focus ni bianchi, a mi je zdaj prva izbira :)

• 0 |-10+10

par let nazaj sem imel treking-potovalno kolo s diski.. Na potovanju po španiji so mi zadnjih 600km diski konstantno cvilili, neglede na to, kaj sem naredil. SE TI ZAMERI... :)

Bo pa tudi moje naslednje (cestno) kolo imelo diske :) Moram res enkrat sprobati...

Ma focus je top! Moje prvo treking kolo! Služilo v nulo, dokler ni prišla želja po cestaku :)

• 0 |-10+10

Nič ne cvili, treba mazat oz. držat ploščice mehke z namenskimi sprayi.

• 0 |-10+10
    @SHad:

Nič ne cvili, treba mazat oz. držat ploščice mehke z namenskimi sprayi.

??? . Kakšen pa je ta sprey?  Nisem vedel in  sem do sedaj čistil samo rotorje.

• 0 |-10+10

Ima ga Muck Off firma, naj bi bil za čiščenje zavornega prahu.
     Piše gor, da bi naj bile ploščice bolj elastične.

• 0 |-10+10
  • 0 |-10+10

elastične ??? kul prej za čiščenje umazanije in čisto nič drugega.

• 0 |-10+10

Disc Cleaner-jev je polno in so namenjeni čiščenju. Obstajajo tudi "disc silencer-ji", Swissstop ga je imel, nevem pa kako je s temi produkti sedaj in pri drugih znamkah.
    Treba se je naučiti zavirati, najti kompromis pri trdoti/vzdržljivosti/moči ploščic, kdaj pa kdaj očistiti vse skupaj, itd.

• 1 |-10+11

Kaj je zdaj, fantje? Očitno se je Fausto dokončno poslovil. Vzamemo stvari v svoje roke? Glasujemo?

• 0 |-10+10
    @Sinyard:

Kaj je zdaj, fantje? Očitno se je Fausto dokončno poslovil. Vzamemo stvari v svoje roke? Glasujemo?

Brez besede slovesa , ne vem če ??

• 0 |-10+10
    Fausto je to vedno storil, tako da ce bi lahko bi tudi letos. Zadnja leta je zabluzil s tem objavljanjem v reviji zaradi visje prodaje naklade revije. Vsaj sam sem tako razumel. No tudi v bicikel.com je navsezadnje le prisla razglasitev.
    Letos pa mu vse to po vsej verjetnosti razglasitev prpeprecujejo tehtni razlogi, katere upamo da jih uspe resit in s tem dokoncat razglasitev.
  • 0 |-10+10

...ahhhh

zlati casi so mimo....

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    nosilec bidona ELITE CARBON
    Prodam karbonski nosilec bidona ELITE PATAO CARBON 2kos. Cena po dogovoru. Več info na ZS ali 031 311 675.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    FSA omega compact
    Prodam gonilko FSA omega double z prenosi 34-50, dolžina gonilke je 172,5 mm. Primerna je za BB30/PF30. Rabljena 4 mesece. Ima znake uporabe, zobniki so kot novi. Prodajam zaradi prehoda na shima ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Magnet za hitrost ploščate napere
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/magnet -za-hitrost-ploscate-napere-12 99637581.html
    Cena: 1,00 EUR
  • Prodajam
    Kolesarski čevlji Bontrager RL
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/sportna-obutev/za-kolesarstv o/kolesarski-cevlji-bontrager- rl-1313541144.html
    Cena: 30,00 EUR
  • Prodajam
    Scott Scale RC 2016
    Prodam gorsko kolo Scott Scale RC 2016. Kolo je voženo 10x, izgleda kot novo. Velikost okvirja L, velikost obročev 29'', dolžina gonilke 175 mm.Podrobnosti:FrameScale Carbon IMP technology / HMX ...
    Cena: 3.200,00 EUR
  • Prodajam
    Termo kolesarske hlače Sportful Fiandre NoRain
    Prodam omenjene termo kolesarske hlače Sportful Fiandre NoRain, velikosti XL. Hlače sem kupil septembra, ter so bile nošene le nekajkrat. So mi malo pretesne, zato sem kupil enake, številko večje ...
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    Termo kolesarske hlače DHB ASV Roubaix
    Prodam omenjene termo kolesarske hlače DHB ASV Roubaix, velikosti XL. Hlače sem kupil jeseni. Bile so nošene le nekajkrat, so v odličnem stanju, kot nove. So mi malo pretesne, ampak jih ne morem ...
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    SPECIALIZED S-WORKS EVADE ČELADA rabljeno
    Naprodaj je vrhunska tekmovalna čelada SPECIALIZED S-WORKS EVADE originalna, kar nakazuje cerfitikat v notranjosti čelade ohranjena velikost : 51-57cm atraktivno dosegljiv sem samo na mailu : po ...
    Cena: 100,00 EUR
  • Prodajam
    KOLESARSKA BUNDA PUHOVKA VINI FANTINI DE ROSA MASS
    Naprodaj je enkrat rabljena bunda/puhovka pofesionalne kolesarske ekipe Vini Fantini povezava:www.nippovinifantini.com/ je v odličnem stanju brez znakov uporabe velikost S ( za cca 169-174 cm ) t ...
  • Prodajam
    BIDONI
    Naprodaj je nekaj kolesarskih bidonov kvalitetni nekateri tudi BPA free cena enega bidona : 500ml cena 2€ 700ml cena 2,50€ v odličnem stanju mail : pozitivni007@gmail.com
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• nakup novega cestnega kolesa
  • JEKLO
  • Lepa tura

Oglas 300x250

• Prodajam
    nosilec bidona ELITE CARBON
    Prodam karbonski nosilec bidona ELITE PATAO CARBON 2kos. Cena po dogovoru. Več info na ZS ali 031 311 675.
  • Prodajam
    FSA omega compact
    Prodam gonilko FSA omega double z prenosi 34-50, dolžina gonilke je 172,5 mm. Primerna je za BB30/PF30. Rabljena 4 mesece. Ima znake uporabe, zobniki so kot novi. Prodajam zaradi prehoda na shima ...
    Cena: 60,00 EUR
  • Prodajam
    Magnet za hitrost ploščate napere
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-oprem a/okvirji-rezervni-deli/magnet -za-hitrost-ploscate-napere-12 99637581.html
    Cena: 1,00 EUR
  • Podarjam
    Kolo Scott Foil Team Issue 2014
    Vrhunsko cestno kolo Scott Foil Team Issue, voženo 2 sezoni 1. Okvir -  carbon HMX, velikost XL (58 cm) 2. Grupa – Shimano Dura Ace 9000 a)    Set zadaj 11 reden ( 11-28 ) b)    Gonilka ( 39-53 ...
  • Podarjam
    Podarjam
    Podarim rabljene čevlje SIDI št.43, nov poltabular Conti 20mm in malo vožen Conti 23mm.
  • Podarjam
    9 redno kaseto
    podarjam. 9 redno kaseto ultegra 12_23 odlično ohranjeno.    

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih