--Notification--

logo

Plašči

Komentarji

• 1 |-10+11

Dokler se ne vidi zračnica je ok.

• 0 |-10+10
    @pek123:

verjetno je plasc ze tolk star da je plasticen pa se guma vec ne obrablja.. ni ga plasca ki bi zdrzal 8000km

nasmeh

• 0 |-10+10

kvadratna guma je ful praktična, ne rabiš tačke... 

• 0 |-10+10
    @kenz76:

kvadratna guma je ful praktična, ne rabiš tačke... 

Proizvajalec seveda lahko zgolj ugiba koliko obrabljen plašč potrošniku še ugaja. Oni s temi indikatorji obrabe zagotavljajo ustreznost plašča za vsakdanjo rabo pri povprečnih uporabnikih. Ne branijo pa se seveda tistih, ki po vsaki "dirki" menjajo opremo.

• 0 |-10+10

ce peljes ko penzjonist lahko imas plasc tudi 8000km in vec 

• 0 |-10+10
    @pek123:

Težko, greš parkrat ven pri 32°C pa je plašča vidno manj.
  • 0 |-10+10
    @pek123:

Lahko da imaš prav, ker še nimam namena zamenjati. Morda pa se dogovoriva za kakšen izlet, da mi pokažeš koliko sem že z eno nogo v grobu.zarečeni kruh

P.S.
    Lahko tudi samo kakšen spust.mežik

• 0 |-10+10
    @SHad:
    @pek123:

Težko, greš parkrat ven pri 32°C pa je plašča vidno manj.

Verjetno je obraba odvisna tudi od teže kolesarja in pa načina vožnje. Nepravilen pritisk v zračnicah  zelo vpliva na obrabo. Že eno napačno zaviranje pa je lahko preveč!

• 0 |-10+10
    @pek123:

verjetno je plasc ze tolk star da je plasticen pa se guma vec ne obrablja.. ni ga plasca ki bi zdrzal 8000km

Ni plastičen :)
    Plašč sem dal gor 23. julija 2016. Po svoji evidenci imam od tedaj prevoženih nekaj čez 11000km. 
    No tistih 8000km verjetno velja za tiste šminkarske ultra lahke plašče. Schwalbe Durano(durability-vzdržlivos t) je pa dokaj masiven plašč.

uploaded

• 0 |-10+10
    @SHad:

Saj ni problem toliko oprijem na suhi podlagi, bolj predrtje pri 70km/h dol po bregu.
    Upam, da se voziš bolj ravnine.

Letos sem se vozil v glavnem v službo in nazaj (70km). Trasa gre tudi po lokalnih razgibanih cestah(gore dole). Tudi 60km/h gre včasih. Zadnje čase v glavnem po temi, nizkih temeraturah, lokalno vlažnih cestah. Ne opazim nobene razlike med tem in novim plaščem.

• 0 |-10+10

Upam, da imete tuš v službi kaže jezik

• 1 |-10+11
    @bécane:

Upam, da imete tuš v službi kaže jezik

Glede na to, da nima pinjo niti mm maščobe na sebi verjetno niti ne švica veliko. Pa še navajen je res dolgih voženj. Se spomnim, ko smo šli na eno kar konkretno 120km turco z tremi vzponi pa se je tip pripeljal s kolesom iz Rogaške do Celja in po turci še nazaj domov. Naredil verjetno okoli 200km in je bil videti bolj svež kot mi. Kar se pa gume tiče...Pinjo, ko ti bo enkrat na spustu raznesl tole gumo...

• 0 |-10+10

Tole sem montiral na zadnje kolo (mestno kolo), spredaj bom pa verjetno montiral kar od specialke, eno Mišelin nabavim in to je to. Nekaj čim cenejše, kolo je še zmeraj Rog Trekk, če predobro zgleda ga ukradejo. 

Tale Durano, vsaj prva slika ki si jo dal zgleda zelo slabo, obrabljena, čimprej menjat.

image

• 0 |-10+10
    @fuego:

Pinjo, ko ti bo enkrat na spustu raznesl tole gumo...

Takrat bo pa zamenjal. kul

• 0 |-10+10
    @lone_rider:
    @fuego:

Pinjo, ko ti bo enkrat na spustu raznesl tole gumo...

Takrat bo pa zamenjal. kul

Da le ne bo njega kdo zamenjal.mežik

• 0 |-10+10

sj ni tak strosk menjat plasce vsak let

sploh ce ne dirkas in se ti ne gre za vsako sekundo kupis poceni plasce in jih mas komot eno leto 

• 0 |-10+10

4000 S2 imam 8.500km in so še za vozit. Enkrat pozno pomladi jih morda menjam, ko pospravijo pesek s cest in stez.

• 0 |-10+10

Vprašanje. A kdo vozi 25mm plašče ...recimo 4000 s2 na obročih z notranjo mero 13c ali 14c in kako se obnese?
    Hvala!

• 0 |-10+10
    @fuego:
    @bécane:

Upam, da imete tuš v službi kaže jezik

Glede na to, da nima pinjo niti mm maščobe na sebi verjetno niti ne švica veliko. Pa še navajen je res dolgih voženj. Se spomnim, ko smo šli na eno kar konkretno 120km turco z tremi vzponi pa se je tip pripeljal s kolesom iz Rogaške do Celja in po turci še nazaj domov. Naredil verjetno okoli 200km in je bil videti bolj svež kot mi. Kar se pa gume tiče...Pinjo, ko ti bo enkrat na spustu raznesl tole gumo...

Ko grem s kolesom, tuša nikoli ne uporabljam, ker je delo v službi tak fizično. Dnevno spijem kakšne 3 litre vode. Večina gre skozi kožo. Sicer pa sem imel v soboto tak zadnjo furo, ko sem prišel iz nočne domov. Znova se bom začel voziti v začetku aprila.
     @fuego... tisto glede maščobe malo pretiravaš :) . Bom pa prišel enkrat naslednje leto na vašo Easy rundo, kjer ti bom pokazal ta zloglasni plašč. Tam mi boš potem obrazložil zakaj in kje točno mi lahko plašč raznese.

• 0 |-10+10
    Zdravo!!Vozi kdo schwalbe one clincher gume 25mm,zanimajo me vaše izkušnje!!hvala in lp
  • 0 |-10+10

Prevozil cca 3500km, zadaj 25mm, spredaj 23mm, brez drame, 1xdefekt. Tako po osebnem umetniškem vtisu bi rekel, da so enako hitre kot visoko opevani Conti 4000S, vendar manj občutljive in z boljšim gripom.

• 0 |-10+10
    @Benjany: Zdravo!!Vozi kdo schwalbe one clincher gume 25mm,zanimajo me vaše izkušnje!!hvala in lp

Odlična...zame na 1 mestu.

• 0 |-10+10
    Razlike so napram Continentalu v tej klasi po moje zelo majhne. Vozil sem obe, mogoče se Schwalbe manj obrabljajo, ampak samo za nijanso.
  • 0 |-10+10
    @boyan64:

4000 S2 imam 8.500km in so še za vozit. Enkrat pozno pomladi jih morda menjam, ko pospravijo pesek s cest in stez.

Povsem enako pri meni. Zadnja bo kmalu imela 9k km. Je že bolj kvadratna, vendar zaenkrat še drži. Nova je že pripravljena doma za menjavo, ko bo potrebno.

• 0 |-10+10

I'm back :)

Oktobra sem napisal, da bom sporočil, ko bom menjal ta "zloglasni" plašč. Na prvi sliki je dobro
    viden razlog menjave. Prevoženih je imel 12300km in to v celoti na zadnjem kolesu. Koliko kilometrine bi imel, če bi bil na sprednjem kolesu, pa lahko samo ugibam. Tudi januarja, ko sem bil na Tenerifih(Kanarski otok, kjer ni ravnine), nisem imel nobenih težav.

uploaded

Tudi zadnja stran plašča je v celoti dolžini brezhibna. Ni bilo nikjer znakov, da bi tkanina popuščala. Tak, da ni bilo verjetnosti, da bi mi plašč razneslo. Sicer se pa morebitno popuščanje tkanine ponavadi čuti v obliki hupsanja kolesa. 

uploaded

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • gonilni ležaj SRAM RED GXP

gonilni ležaj SRAM RED GXP

Prodam gonilni ležaj SRAM RED GXP, malo rabljen brezhiben. Več info na ZS.

Cena: Po dogovoru
  • Campagnolo Record 10v ročke

Campagnolo Record 10v ročke

Iščem Campagnolo Record 10 redne ergopower ročke. Gumice na ročkah ni panike, če so že malo obrabljene, bi bilo pa fino, da je vse ostalo v čim lepšem stanju.

• Thule Chariot CX1 otroška prikolica

Thule Chariot CX1 otroška prikolica

Prodam odlično ohranjeno otroško prikolico Thule Chariot CX1 v oranžni barvi. Gre za najboljši model otroške prikolice na trgu. Ima vzmetenje in zavore.   Zraven pripada še :- kolesarski set :- t(...)

Cena: 650,00 EUR
  • Frameset Cannondale Super Six, M

Frameset Cannondale Super Six, M

NOVO! karbonski okvir + karb. vilica   Doživljenjska garancija - Fun Sport LJ

Cena: 770,00 EUR
  • Museew, 55, praktično nov

Museew, 55, praktično nov

Museew mc-4 Karbonsko, letnik 2011 Velikost Top-Tube 550mm; 174-182cm Grupa Chorus in Centaur Karbonska sedežna opora WTB Komponente FSA Compact Obroči Miche RG2 Racing A-Light, 30mm Nov s(...)

Cena: 990,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• MihaMedica je ocenil +1
    Kako najhitreje in najlažje čez Ljubljano?
  • vl1970 je ocenil +1
    Full Suspension gravel bike!?
  • felx je ocenil +1
    Full Suspension gravel bike!?
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Biciklistika
  • Sam svoj mojster
  • Assos

Oglas 300x250

• Prodajam
    gonilni ležaj SRAM RED GXP
    Prodam gonilni ležaj SRAM RED GXP, malo rabljen brezhiben. Več info na ZS.
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    Thule Chariot CX1 otroška prikolica
    Prodam odlično ohranjeno otroško prikolico Thule Chariot CX1 v oranžni barvi. Gre za najboljši model otroške prikolice na trgu. Ima vzmetenje in zavore.   Zraven pripada še :- kolesarski set :- t(...)
    Cena: 650,00 EUR
  • Prodajam
    Frameset Cannondale Super Six, M
    NOVO! karbonski okvir + karb. vilica   Doživljenjska garancija - Fun Sport LJ
    Cena: 770,00 EUR
  • Podarjam
    Sedež, krmilo, galoše
    Podarim sedež fizik arione cx, karbonsko krmilo, galoše št.40.   041/505-323,Aleš
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Kupim
    Campagnolo Record 10v ročke
    Iščem Campagnolo Record 10 redne ergopower ročke. Gumice na ročkah ni panike, če so že malo obrabljene, bi bilo pa fino, da je vse ostalo v čim lepšem stanju.
  • Kupim
    Kupim wheelset - Campagnolo, Mavic, Fulcrum...
    Kupim brezhibne, lepo ohranjene aluminij obroče, črne. Najraje račna Shimano 11sp (tudi Campagnolo). Lahko so starejšega letnika. V poštev pridejo kakšni Mavic Ksyrium Elite, Campagnolo Zonda / S(...)
  • Kupim
    sedež Syncros
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov (...)

Vroče strani

Seznam vseh

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih