--Notification--

logo

Priročna ključavnica

Komentarji

• 0 |-10+10

Situacija: padel vam je cuker in treba se je ustaviti na črpalki. Torej je treba kolo za kakšno minutko pustiti zunaj, vendar kljub temu, da ga imaš ves čas na očeh, ga lahko v tej minutki maznejo. K vprašanju: obstaja kaka malo boljša priročna ključavnica, ki ne tehta več kot recimo 200/250 g in se jo lepo pospravi v žep na hrbtu? Kako sicer 'rešujete take situacije - pustite kolo in tvegate, imate vedno kak konkretnejši lock ali enostavno nikoli in nikdar ne zapustite kolesa niti za sekundo?

• 0 |-10+10

Jaz se veliko ustavljam na črpalkah zaradi "tankanja" pijače. Ga postavim nekje pred izložbno okno in tako, da je kamera nanj, ter ga ne zaklepam. Ampak se to ustavljam na črpalkah, kjer je majhen promet (na podeželju). Na večjih verjetno nebi upal brez zaklepa. Pri trgovinah pa sploh ne.

Sicer pa imam za commute vožnje (delam tudi na podeželju) sledečo majhno zadevico:
    www.rosebikes.si/article/axa- roll-combination-lock/aid:8689 00

Poanta je bolj v tem, da se ti kdo mimogrede kar ne usede na kolo in odpelje. Če ti pa bo kdo že hotel ukrasti kolo, in je tam s tem namenom, pa mu nebo težko s kleščami preščipniti tisto nekaj mm debelo vrvico.

• 3 |-10+13

Ne rabiš ključavnice, jaz kolo zagrabim in grem direktno z njim v trgovino. Stranke in zaposleni malce čudno pogledajo ampak se ne dam motit...

• 1 |-10+11
    Lahko pa odpneš prednje kolo in malo odviješ, tako, da morebitnemu nepridipravu pade kolo z vilic. To naredim, ko res ni druge rešitve.
  • 0 |-10+10

^

sem mislil, da je to samo samo GCN, bike radar in road.cc marketing :)

Moram razčistiti v svoji glavi in slediti @sixsl praksi!

• 2 |-10+12
    Sam ga VEDNO peljem s seboj. Ce kdo cudno gleda, ga ignoriram. Ce kdo zatezi, ga posljem v 3pm.

• 0 |-10+10

A to grete tudi na črpalkah notri ? A pustite bicikl pred tistimi krožnimi "vrati/ovirami" ?

A kdo ve zakaj pri nas še vedno ta blesav sistem z ovirami  na črpalkah ? Po Nemčiji tega ni, stopiš  notri in direkt na blagajno. Sam nisem še v življenju nič kupil, kar ne bi hotel in to da moram okoli, me prav nič ne zasrbijo prsti :)

• 0 |-10+10
    @Morozov:

Situacija: padel vam je cuker in treba se je ustaviti na črpalki. Torej je treba kolo za kakšno minutko pustiti zunaj, vendar kljub temu, da ga imaš ves čas na očeh, ga lahko v tej minutki maznejo. K vprašanju: obstaja kaka malo boljša priročna ključavnica, ki ne tehta več kot recimo 200/250 g in se jo lepo pospravi v žep na hrbtu? Kako sicer 'rešujete take situacije - pustite kolo in tvegate, imate vedno kak konkretnejši lock ali enostavno nikoli in nikdar ne zapustite kolesa niti za sekundo?

Jaz uporabljam sledeci resitev Safeman eshop.petrol.si/sl/petrol/klj ucavnica-vecnamenska-safeman- - -kabel--dolzine-75-cm-pbl1452 5 1/
  • 0 |-10+10

Prodaja se tudi neke alarmne naprave, ki reagirajo na premikanje "čuvanega" predmeta. Je pa res zeloo glasna zadeva. 

• 0 |-10+10
    Raje izpadem nesramen in imam kolo,za katero sem dal celo placo, kot da sem kvazi prijazen in ostanem brez njega....

Vedno pravim: nikoli ne mores biti tako previden,kot so nekateri lahko prebrisani in pokvarjeni.

Sam sem ze nesel prednjo feltno s sabo na wc na omv...
    Sicer pa; za ustavitev na kavi uporabljam 2 trika; verigo dol iz prve šajbe in pa zabica kljucavnica s katero priklenem zadnjo napero na zadnji del okvirja.
  • 4 |-10+14

Hudič je, ko po pivu ali dveh pozabiš, da si uporabil enega od takih trikov smeh

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Nahrbtnik

Nahrbtnik

Prodam kol. nahrbtnik. Je rabljen.

Cena: 10,00 EUR
  • Anorak

Anorak

Prodam anorak dolgi rokav(WATER RESISTANT). Vel. XXL. Malo nošen.

Cena: 15,00 EUR
  • Verižnik 10 redni

Verižnik 10 redni

Prodam posamezne dele verižnika(12-13-25),za 10 redno Campagnolo. So rabljeni.

Cena: 6,00 EUR
  • GAERNE

GAERNE

Prodam čevlje;GAERNE; št. 44. Mob. 041 597767

Cena: 40,00 EUR
  • SIDI

SIDI

Čevlji malo nošeni velikost 43 za nogo 42.

Cena: 80,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• majas je ocenil +1
    Dirka po Sloveniji: Kronometer, "Maraton Alpe" in pet dni
  • zuzek123 je ocenil +1
    DOS 2018
  • zuzek123 je ocenil +1
    DOS 2018
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

• Assos
  • Assos
  • Assos

Oglas 300x250

• Prodajam
    Nahrbtnik
    Prodam kol. nahrbtnik. Je rabljen.
    Cena: 10,00 EUR
  • Prodajam
    Anorak
    Prodam anorak dolgi rokav(WATER RESISTANT). Vel. XXL. Malo nošen.
    Cena: 15,00 EUR
  • Prodajam
    Verižnik 10 redni
    Prodam posamezne dele verižnika(12-13-25),za 10 redno Campagnolo. So rabljeni.
    Cena: 6,00 EUR
  • Podarjam
    Prijavite se za posojilo tukaj na 3%
    Ali potrebujete Finance? lahko danes izposodiš denar iz mojega podjetja po ugodni obrestni meri. naše storitve so 100% jamstvo in brez tveganja. Če se želite prijaviti, pošljite e-poštno sporočil(...)
  • Podarjam
    Rešitve za denar težave
    Storitve za podjetja in posameznike To sporočilo je naslovljena na posameznike, pravne osebe in podjetja, se lahko zadolžujejo do 2.000€ do 10.000.000€ ali več, na zelo nizko obrestno mero, Zaslu(...)
  • Podarjam
    veriga, 8-redna
    Če komu doma leži kakšna odslužena veriga za 8 prestav (ali pa en del verige), bi se priporočil.   Med čiščenjem verige na trek kolesu sem namreč zgubil dva obročka pri zadnjem členku pred "Missi(...)
  • Kupim
    Campagnolo Record 10v ročke
    Iščem Campagnolo Record 10 redne ergopower ročke. Gumice na ročkah ni panike, če so že malo obrabljene, bi bilo pa fino, da je vse ostalo v čim lepšem stanju.
  • Kupim
    sedež Syncros
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov (...)
  • Kupim
    Syncros sedež
    Če se komu slučajno doma valja sedež Syncros (model 2012-2014), ga kupim !   V barvah: črna, bela, siva, oranžna, zelena, bela. Sedež naj bo nov ali rabljen, vendar lepo ohranjen. Nekaj primerov(...)

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih